2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ya inşallah sever, sallanmak istiyor tek başına olmuyor hamakta uyutur alırım yatağa diyorum ama tabiki keyfi nasıl isterse bebemin..yaninda taşıma fikri iyimis, keşke sevse de bende götürürüm yanimda

Adigin koku curumus soğan kokusu gibi bir koku benimde tam 3 ay sonra ortaya çıkmıştı hamilelik döneminde resmen yemek yemek eziyet gibi olmustu tam 1 yıl olacak daha yeni yeni eskisi gibi tat almaya başladım o koku gitmeye başladı gidecek ama çok yakın zamanda bekleme xnm .ben hamile olmasaydım yemek yemeden hayat surerdim resmen korkmayan tek şey peynir ekmekti . Susamlı ekmek bile kokuyordu bana

Adigin koku curumus soğan kokusu gibi bir koku benimde tam 3 ay sonra ortaya çıkmıştı hamilelik döneminde resmen yemek yemek eziyet gibi olmustu tam 1 yıl olacak daha yeni yeni eskisi gibi tat almaya başladım o koku gitmeye başladı gidecek ama çok yakın zamanda bekleme xnm .ben hamile olmasaydım yemek yemeden hayat surerdim resmen korkmayan tek şey peynir ekmekti . Susamlı ekmek bile kokuyordu

Hanımlar bebislerinizin saçı dökülüyor mu? Konak için mustela konak şampuanı aldim, acaba o mu döküyor ya da dökülmesi normal mi bilemedim. Sizlere de sormak istedim

1 sene eninde sonunda gececk diye sevineyim ni bilemedim bende az once cikolatali ekmek yedim onda bile hafif aldim ayni kokuyu insallah seninde geri gelmz canim cok kotu gercekten

Canım nerden aldın hamağı? Ben de yanımda taşıyabileceğim öyle bir şey istiyorum

Hanımlar bebislerinizin saçı dökülüyor mu? Konak için mustela konak şampuanı aldim, acaba o mu döküyor ya da dökülmesi normal mi bilemedim. Sizlere de sormak istedim
Canım bebek saçları değişiyor dökülmesi normal bir de konak olan yerlerin de dökülmesi normalmiş doktora sormuştum.

Çok acemi hissediyorum guk dese doktora yazıyorum

İç iç bak bugün yine içtim mide boş ama süt oluyor sertleşiyor

Ya inşallah sever, sallanmak istiyor tek başına olmuyor hamakta uyutur alırım yatağa diyorum ama tabiki keyfi nasıl isterse bebemin..yaninda taşıma fikri iyimis, keşke sevse de bende götürürüm yanimda
Ben sallanıyorum yatağa yatiriyrm kendi uyuyor ilk oğlumu da öyle yapmıştım annesine cekmis ikiside yatağa yattım mi saat farketmez uykum gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…