2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Günaydın ama ben tekrar uyuyacağım sebepsiz 6 da uyandi simdi tekrar uyudu bana da uyku

Bende mesajı yazdım, az bakındım. Ege uyuyordu geri uyudum zaten

Benim oğlan da giç sevmiyor yüzüstü pozisyonu. Arada deniyorum hep kalkmak istiyor. Başını kaldırıyor, kaldırmazsam bi süre sonra basıyor yaygarayı

Benim kızda aynısı hemen uyanıyor. Senin ponçikle benim sıpa aynı gibi. Ama ben yine deniyorum uyumuyor bazen sonra yine deniyorum çünkü sırt üstü hiç uyuyamıyor yavrum.
Benim ki uyuyor uyumasına da derdim çok sık uyanıyor olması. Gece de aynı gunduzde uyanınca da memeyle uyumak istiyor ille...diyor ya drlar 3 saatte bir emzir nerde saat ikide emdi üçte uyucak salladım uyumadi baktim olmuyo emzirdim uyudu hemen...Bir saat arayla beslemis oldum

Evet benimki gazını da alttan çıkarıyor 1 saat değil 4 saattir uyuyordu benimki ben kaldırıp emzirdim bıraksam uyuyo çok mutlu uyaniyo gülüyor ses çıkarıyor altını degistim emzirdim iki göğüs yatırdım geri kendi uyudu dişçiye geldim

Gece 1 de emzirdim en son sabah 5 buçukta emzirdim uyuyordu ama ben emzirdim sonra 10 da emzirdim sonra 2 buçukta emzirdim uyuyor çok şükür ama sırt üstü olsa böyle uyumuyovdu tesadüf denedim yemek yerken yanımda pis pis yaptm popoya bir baktım uyudu baktım uyanmiyo ben şok ben mutlu artık böyle uyuyor devam ederse inşallah

Sen gerçi özellikle kaldırmıyorsun 3 saatte bir diye ama zaten artık gece eğer uyuyorsa uyandırmaya gerek yok 8 saate dek uyuyabilirler. Ben uyandırmıyorum artık. Kendi ne zaman acıkırsa

Ben de yüzüstü yatırmayı deniyorum bir kere yatırdım öyle uyurken yani yarım saat falan uyudu bizde pek işe yaramadı galiba

Kac aylık bebiş ben gece de gündüz de asla üç saati gecirmiyorum ya emzirmek için gunduz hatta daha sık besliyorum

Maşallah kuzuya❤bence gazını çıkarabiliyor olmasıda uzun uyumasına sebep.Bizimki hiç çıkaramıyor hergün rezene filan demleyip içiyorum.Bisiklet hareketleriyle eh bi iki pıtlatıyor.3.ayda ins.azalmasını yada bitmesini bekliyorum.Ama bizimki de daha mutlu uyanıyor fark ettim.Bizim biraz arsız zaten belli çok ağlıyor hep ilgi istiyor

Kac aylık bebiş ben gece de gündüz de asla üç saati gecirmiyorum ya emzirmek için gunduz hatta daha sık besliyorum
Ben her gittiğim dr. çok sık emzirme diyo.Hatta reflüyü tetikliyormuş.Bizimki de 2 saate bi emmek istiyor.Gazı olunca hep memede kalıp emip emip kusuyor

Ben her gittiğim dr. çok sık emzirme diyo.Hatta reflüyü tetikliyormuş.Bizimki de 2 saate bi emmek istiyor.Gazı olunca hep memede kalıp emip emip kusuyor
Canim benimki hastaydı son günlerde o yuzden de ağırlık veriyorum ama normal zamanda da ne zaman ağlasa terlik ediyorum gece de kendisi 5 saat asla uyumaz deliksiz

Cnm seninkide artık büyümüş gece kaldırmana gerek yok
Benimkide öyleydi iki ay dolunca kusmalar nerdeyse kalmadı diyebilirim. Hatta bazen saatte bir emmesine rağmen
Anasina çekmiş saatte bir acikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…