2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Üroloji dr u suyu doğumdan itibaren öneriyoruz diyor ama çocuk Dr lari anne sütü yeter diyor su vermeyin diyor
Yanlis bilmiyorsam agizdaki sut kalintisi cocugu hastaliklardan koruyormus boyle bisey okudum yada duydum bilemiyorum bu yuzden ilk 6 ay su verilmiyor cocuklara anne sutunde var zaten su

Bağırsak yönünde masaj yapın o çok faydalı

Allahım yine mi atak haftası ya kafayı yiyeceğim asla emmiyo,uyumuyo,susmuyo. Dünden beri memeyi verdiğim an basiyo çığlığı mamada icmiyo hasta olucak

dili pamukçuk değil dimi? Bir yeri ağrıyor gibi yoksa karnını doyurması lazım
Yok baktim pamukçuk yok hayır anlamıyorum kakasinida yapiyo. Zaten doğduğundan beri emme konusunda sıkıntı yaşıyoruz asla normal bı bebek gibi emmiyo. Bı yere gitmeye korkuyorum ya kucakta gezerken emer ya pilates topunda emer. Ama bugün hiç birini kabul etmiyo çok yoruldum artık ya. Hastaneye gittiğimizde bile emzirme odasında herkes sessiz oturduğu yerden bı kaç günlük bebekler nasıl güzel emiyo biz çığlık çığlığa ayakta geziyoruz. Hicbiseyde zorlanmadım emzirmede zorlandigim kadar

Her bebek bir olmuyor öyle düşünme.çok zor Allah yardımcın olsun ama bu günler de geçer geçmez sanıyoruz ama geçiyor.normalde sağarak vermeyi denedin mi bir yere gidince biberonla alır sütünü.şimdi mamayı da almaması kafama takıldı huzursuzluğu devam ederse doktora götürün.inşallah gerek kalmadan geçer

Kızlar selam eşim korona oldu odaları ayırdık ama ne fayda testi vermeden iki gün evde vücudum kırgın başım ağrıyo diye dolandı en son yatağa düştü gitti test verdi.bütün sorumluluk tek başıma bana kaldı işten geldiği zaman gene oyalıyo yemeğimi yapıp işlerimi hallediyordum şimdi bir hafta tek başıma savaşacağım herşeyle onun bakımı da dahil şuan hafifledi belirtileri ama
Oğlumdan ötürü çok korkuyorum normalde ateşi 36.5 civarında çıkardı 37.2 gibi yükseldi huysuz sürekli ağlıyo ne yapmam lazım ona bulaşmaması en hafif geçirmesi için

Bizim gece başlıyor kolik gibi zır zır off çok zor bitsin artık diye dua ediyorum.Gaz birikiyor sanırsam çünkü gündüz hiç gaz çıkaramıyor.
Valla kizim 2 sene uyumadigi için ümitli değilim pek
malesef
2 aylik kontrolumde güzel kilo almıştı dr kaldırma bırak uyusun dedi..ben kaldırmıyorum da o bizi kaldiriyor
Bildiğim 3 saatte beslemek ilk aylar ama her bebek farklı sanırım...masallah uykuları bol olsun miniğin
3 saat ilk iki ay için fazla 3 aya girince normal ama benimki 3 saati beklemez az emip uyuduğu için çabuk acikiyot
Cok geçmiş olsun 37.2 de ateş sayılmaz. Yapman gerekenn kendine dikkat etmen. Bebeğe bulaşmasın. bol bol emzirmen. Anne sütünün faydaları yani

Bende gece 2de verdim babasinin ayağına salona uyumaya gittim..4.40 da geri geldim ağlıyordu emzirdim ama uyumadı ayağıma aldım simdi

Teşekkür ederim normal ateşimizdenn yükselmeye başlayınca korktum açıkcası da şuan iyi takiptekiyim sürekli
kolay gelsin sana da

Bizde yarin hem aşı hem kontrole gidecez bakalım ne durumda

Gece için söyledim canim yoksa mizirdandikca meme vermek lazım ama ben şu an için de ne zaman mizirdansa meme tebliğ ediyorum saat hesabı yapmıyorum hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…