2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Off çok ilgisizmiş yaa sabır diliyorum sana.Herşey sana kalmış anlaşılan ev, çocuk Allah yardımcın olsun arkadaşım.
Sagol canim amin en sinir oldugumda onun kendini mukemmel ve olmasi gerektigini gibi sanmasi ettafinda onu oyle gormesi hatta x kisi cocuguna bakiyomus desem yalandir o der yada is yerinde yorulmuyodur o falan ohoo siralar

Kizlar benim oğlanın alnı sabah kalktım ki ucu beyaz sivilce dolmuş bir gecede burun ve yanaklarda da var ama alnı kaşları çok kötü duruyo süt yağlı olunca diyorlar sizin bebekler nasıl

Aynı durumu ben de yaşadım maalesef .. sütüm gelmedikçe oturup ağlayasım geliyor

Kizlar benim oğlanın alnı sabah kalktım ki ucu beyaz sivilce dolmuş bir gecede burun ve yanaklarda da var ama alnı kaşları çok kötü duruyo süt yağlı olunca diyorlar sizin bebekler nasıl
Bizim 2 haftadır öyle, doktor anneden geçen hormonlardan dedi. 1-2 aya geçecek, krem vs sürmeyin dedi

İçinizde patlatmayın, lohusayız biz, alttan alması gereken onlar! Vallahi ben en ufak eleştiri hissetsem patlatıyorum cevabı. İlk zaman biri laf eder gibi oldu mamaya, “emzirmek ister misin, benim sütüm yetmiyor çünkü” dedim gözlerimi patlatarak, bir daha ağzını açamadı

Hadsize had bildirmek gerek. Alttan alırsan tepene çıkarlar.

İnşallah en kısa sürede tutar canım.
Inşallah cnm bakalim
Ne kadar densizler ya, her sey mamadan evet, sut olmadigi ya da meme tutmadigi icin eksigiz, sorunluyuz, iyi ana degiliz evet!
Ben de cevap veriyorum, biberon olduğu icin meme tutmyo dediler, ilk gunler biberon mu verdim çıldırtmayin beni herkes de ezbere ayni seyi soyluyor dedm sustular.

Yuzustu yatıyorsa güzel aslında karın agrisini alır benim sipa sevmiyor öyle bir dakika tutsam basıyor yaygarayi
Bende gece deneyeyim bari keske alsa da emzik görevinden kurtulsam
Birde kendini mukemmel sanmaz mi
O hepsinde var cnm malesef

Biogaia dan memnunum ben şuan gaz sancısından çektiğimiz nedir ona rağmen yine kıvranıyo çocuk heralde atak zamanımıdır nedir ya 1 haftadır canım çıktı uyku 0

An itibariyle emzik tutturmayı başarmış bulunmaktayım almıycak diye çok korktum
Bizimki 5.günden tutmuştu şimdi bıraktı veriyorum midesi bulanıyor

Ben de aynaya bakmayı unuttum

Ben banyoya bile zor firsat buluyorum da onda da sacimi tarayamiyorum kurutup topuz yapiyorum hemen kimse gormesinsadece yüzüm zayıflamış bunu farkettim tuvalet banyo ihtiyacimi geciktirmeden yaparsam şükredecem gectim bakimi

Kızlar malesef sütüm yetmiyor bebeğime tam olarak. Özellikle akşam saatlerinde memeyle kavga ediyor sütüm bitiyor ağlıyor hep sizin de böyle mi bu durumla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Mecburen mama veriyorum biberonla. Philips avent kullanıyorum ama pek memnun değilim bebeğim boğuluyor gibi oluyor tıkanıyor nefesiyle emmeyi aynı anda kontrol edemiyor. Mama da hızlı akıveriyor çok çabuk bitiyor.

Kullanıp memnun kaldığınız, anne memesi reddi yaşatmayan biberon önerebilir misiniz?

Tomme tipee yavas akim

Ben de aynaya bakmayı unuttum

Ben banyoya bile zor firsat buluyorum da onda da sacimi tarayamiyorum kurutup topuz yapiyorum hemen kimse gormesinsadece yüzüm zayıflamış bunu farkettim tuvalet banyo ihtiyacimi geciktirmeden yaparsam şükredecem gectim bakimi
Ben geçen bıyıklarımı aldım kocamınkiyle yarışıyorlardı karşılıklı geçip birbirimize bıyık burabilirdik yani o derece ama kaşlar orman hala yapabildiğim Max bakım bu şimdilik bir de fırsat bulursam hızlıca banyoya giriyorum o kadar bir de tırnak kesebiliyorum düzenli o da mecburiyetten çocuğa zarar vermesin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…