2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bizimkiler de öyle yalnız değilmişim demek ki.robot sanıyorlar iki ağlasa senaryolar yazılıyor kimseye vermiyorum bu yüzden.bebek sık emiyorsa da sürekli ağzıyla aranıyor bence alışkanlık gibi bir şey.

25 günlük olduk canım an itibariyle. Çenesi kuvvetli aslinda epey, nadiren tutup da cektigi zamanlar canimi acitiyor sağlam cekiyor, ama agzi mi kucuk kaliyor acaba diye düşünüyorum. Dedigin gibi buyudukce alir herhalde diyorum, oyle umut ediyorum en azından cnm sagiliyor sütüm ama bazen 30 cikiyor, bazen 60, 1 kere 90 çıktı, 50 vs o civarlar gidiyoruz. Mama daha fazla sut daha az oluyor böyle olunca. Kesinlikle stres cok etkiliyor haklisin, sakinlesmeye calisiyorum olabldgnce, brkac gundr ağlamıyorum, oncesinde her gun birkac posta agliyordum. Resmen kavga ediyoruz memeyle senin de çokça artsın sutun, kzuucugun da daha cok emsin insallah canimmm
Aaaa var tabi var.. o bilinçli gülmeler, bi şebeklikler falan başlasın hele
Oyyy yerimmm
Bizde meme mama destekli gidiyoruz süt 30 cc geliyor sadece uyutmak icin kullaniyorum onu da, suan 90 cc mamaya gectik ,35 gunluguz
Biz 2. haftadan beri 90lik iciyoruz neredeyse 2 saatte bir. Aralarda da süt ne kadar cikarsa mamayi o kadar azaltabiliyorum, 30-60 arasi çıkıyor süt, 1kere 90 cikti cok şaşırmıştım daha da çıkmadı öyle... Suan 25 gunluguz biz de. Mama daha fazla oluyor bizde de... Tutuyor mu peki memeyi
Ya evlat iste hem en zor hem en guzel Rabbim evlat acisiyla sinamasin bizleri
Aminnn, isin şakası tabii cok tatlilar insanin icine sokasi geliyor farkli bir sevgi
Benimki 15-20dakika bile durmuyo ya. ya uyuyo yada ağlamaktan ememiyo. Anlamadım süt mu fazla geliyo gazi mi var .
Benim gunde 1 ya da max 2 kere tutuyor oyle. Hatta bazi gunler hiç tutmuyor. Dedigin gibi ya uyuyor ya kararıyor, uyku arasi tutmyor zaten.
Nasil yapiyorsun mama destekli mi gidiyorsun sen de cnm? Sagiyor musun?
Off ne gereksiz insanlar ya... Gerçekten kadının düşmanı yine kadın.. cahillik de sebep olyor bunlara. Takma kafana, bizimki mama iciyor yine de bazen belli saatlerde huysuzlugu oluyor, ne yani sütten mi simdi? Gereksiz insanlar icin sıkma canını, yok sütüm, vermicem sut napcaksin de

2.ay aşısından 10 gün sonra yaptır dedi doktorumuz bize. Kendimiz alacakmışız sağlık ocağı yapıyormuş iğne değil zaten ağızdan yutmalı aşıymış
Canım bebeğin kız mı? Bizim yörede de kız bebek eksikli derler erken yıkanır kızlar. Annemler de bana erken yıkayalım dediler feministliğim tuttu kızdım yıkatmadım dündü kırkımız dün yıkandık giyindik gezdik

Benim gunde 1 ya da max 2 kere tutuyor oyle. Hatta bazi gunler hiç tutmuyor. Dedigin gibi ya uyuyor ya kararıyor, uyku arasi tutmyor zaten.
Nasil yapiyorsun mama destekli mi gidiyorsun sen de cnm? Sagiyor musun?
Geceleri genelde mama veriyorum. Ama gündüzleri eğer emmezse sağıp veriyorum. Yoksa goguslerim taş gibi oluyo

Yok kolik çok başka belli saati var ve o saatlerde susmuyor gibi

Kız canım eksik derken gün olarak mı sezeryenim ama erkeklerde sezeryanda erken geliyo onların köyünde 37de yıkanırmış 40ta 40 basarmış 40tamamen olmadan eksikmiş gibi geliyo

O kotuymus iste. Bende bu seneye kadar susuyordum. Bu senede cok iyi degilim ama artik yeterrr dedim.

Kız canım eksik derken gün olarak mı sezeryenim ama erkeklerde sezeryanda erken geliyo onların köyünde 37de yıkanırmış 40ta 40 basarmış 40tamamen olmadan eksikmiş gibi geliyo
40 da disari cikicaksan o gun yikama zaten canim hava soguk. Annemde 39 da yikariz diyordu artik yok. İlkinde ne yaptik hatirlamiyorum. Simdi kendi basima ne yapsam ki Sese00 sen mi yazmistin suya okuyacagiz diye ? Ben okumayi bilmiyirum ama youtubeden acsam olur mu acaba ? Birde ne kkuyacaksinuz onu acayim yardimci olurmusun

Evet onuda duydum evin her yerine su attırcakmışız

Ya işte dinen erkekler daha üstün kadın sürekli ibadette bulunamıyor regl olduğu için falan ya o yüzden kadın eksik sayılıyor sanırım

Biz yapıyoruz bunları böyle cnm..İlk evlendigimde evde iş bölümü yapsaydım herseyi salak gbi üstüme almasaydim böyle alismazdi..çalışıyordum ama her ev işi bende oldu hep...rahmetli kv hicbkiyamamis oğluna...bende böyle yaptım cocuk olunca ne büyük hata yaptığımı anladim ama düzelt duzeltebilirsen olmuyor artık...bende madem öyle işte böyle yapmaya basladim...gün geliyo temiz atleti temiz corabi yok yapacak birsey yok vaktim kalmiyo beyzade diğer işleri yapsin bende onları yıkamayım.
Cocuk bakımına gelince sende bu kadar rahat alistirma...ver eline mutfagi toplayacagim de...valla ben hiçbir yeri toplayamiyorum eşim gelene kadar...gecede çok kalkarsam veriyorum ona bir saat ayaginda sallıyor ben uyuyorum...gazını cikartamadigimda onu uyandiriyorum
Azcik cirlamak lazım yoksa olmuyo

Bunların tek cozumu herkese haddini bildirmek cnm..takılma üzülme ama bi cirla herkes haddini bilsin lohusayi üzmeye kimsenin hakkı yok

Ya bence karakteri ile alakali bilmiyorum ki sen ucundan yakalamissin bari
Cocuk bakiminda ilk kizimda bir kere dediki sen 10 dakika uyu ben bakayim tamam dedim 2 waat uyumusum salona bir kostum kendi ustunu ortmus uyuyo cocuk yerde anakucaginda ustu acik tv izliyo 2 aylik falan bu seferde gecen mesela coxuk acliktan oldu peynir ekmek ye diyo kizimda alismis yumurta istiyo oda yapmiyo. Kizdim sen bebege bak biz yiyelim. Baktim iceride ses durmuyo bi bakayim dedim niye agliyo yavrum anaa bi baktim cocuk besikte esimde sagolsun yanina yataga yatmis telefonla oynuyo cocuk kendi kendine aglamaya devam ve o sekilde vicdani rahat. Hadi kucagina almiyorsun iki ninni soyle konus ilgilen birsey yap ama yok ben cirlayinca birbirimize giriyoruz sonuc yine ayni aman neyse iste benim umudum yok artik

Cocuk agliyo o telefon mu bakiyo yuhhh cinnet sebebi
Benimkinden beter olanlarda varmis bol sabırlar cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…