2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Valla benimde öyle kakasını yaptı sıkışmıyor da öyle huyu mu değişiyor iyice anlamadım ağlayacağım hala uyumuş değil en uzun 10dk uyudu.

Aynen çok açmamak lazım.. biz sıfır araba almıştık onun kredisi varken cocugu düşünemedik..sonra 1 sene uğraştık olması için kuzumun
Deniz bey in doğacağı tarih 2021 miş nasip :) biz de bir iki sene içinde ev düşünüyoruz ama kredinin bitmesini beklersek bir ömür bekleriz

Dün kontrolumuz vardı doktor farketti çok dışa dönük ama korkma zamanla geçer dedi canım

Ahahah beninkini zaten biliyorsunda en azindan gece gozunu yummaya baslamisti oncesi sabah kadar sadece emzir 41. Gun sana bir hediye vermek istemis aha ikincide uykusuz ablayi okula biraktik geldik tek yapabildigim otur kalk halinde bir kahvalti suan miziklaniyor zaten kalkip giydiricem cikicaz.
Ben yoruldummm hayat gelme ustumee sarki hepimize gelsin

Evet ya sen belki 2. Dusunursun ben Allah bilir tabi ama son olarak dusundugumden keyfini cikarayim diyorum uykusuzlugun keyfi evet ilkinde acemliginde verdigi etkiyle cok stresliydim ben ya birde reflu.. cok caresiz hissediyordum kendimi bitmeyecek saniyordum

Doktor bana normal zamanla duzelir dedi

Arkadaşlar 1 aylıktan sonra hangi kontrolleri oluyor bebeklerin bilgi verebilir misiniz?

Deneyecem yok iştah bir kahvaltı iyi yapıyorum ne biliyim buda geçer diyorum. Şu göbek olayı bizim göbekte öyle altı içerde de yukarı taraf hafif dışarda validem düzelir diyor içi de az kaldı kuruyor çoktan düştü göbek ama iç tarafı kurumadı inşallah geçer

Hepsi bitiyor ama değil mi :/
Hepsi geçiyor ama başa dönünce tekrardan eski günler aklına geliyor,her gün kizimda da bunları yaşardım diyorum sonra ne güzel büyüttün ne diye ikinci yaptın diyorum25 günlük ben alışamadım iki çocuğa zamanla alışırım insallah kafam bi gidip geliyor hep

Stres olmayayım bebek hisseder diyorum bu insanlar ne kadar düşüncesiz biri kv biri anne olcak..gece uyumuyor gündüz seviyor uykuyu dediğim halde annem gece mama versene doymuyordur diyor sonra yok rahat uyusun diye diyorum zaten doyuyordur diye kıvırdı.baştan beri sütün yok diyip duruyordu hemşire var dediği halde böyle.psikolojim bozulur sütüm kesilir diye kafa takmıyım var diyip durdum kalkmış hala aynı şeyi diyor ben ne diceğimi şaşırdım artık.kendimde arıyorum gerçekten doymuyor mu ondan mı uyumuyor diye? Kv ayrı bir dert çocuğun gazını çıkartamayıp yatırınca uykusunda mızırdanıyor eşimi arayıp çocuğu doktora götürelim bir şeyi var belliki demiş.bir şeyi yok gaz dediğim halde..hasta diye diye hasta edecek korkuyorum.kimseyle ne konuşcam ne görüşcem o olcak

Çarşamba günü doktorumuzdaydik canım.Bizim de göbek bağımız düştü ama hafif bişi kalmıştı içinde.Doktor oraya çubukla bı solüsyon sürdü ve tamamen geçti.
İyi şükür canım doktor bakmıştı göbek düşmeden iyi demişti sadece iki kere banyo yaptırdım şimdi iyileşsin de iyi validem normal diyor her bişey de niye böyle diyorum sende hep soruyor diğer 2’sini kim doğurdu diyor ne kadar doğursan da cidden deli cahillikle büyüttüm aradan kaç sene geçti

Başkaları karışmasa idare ediyoruz aslında.inşallah zamanla alışırsın zaman çabuk geçiyor

Kızlar rota virüsü aşısı yaptıracak olan var mı?Tecubeli anneler daha iyi bilirler.Devletin rutin asi programında var mı bu asi?Biz kontrollerimize Acıbademe gidioruz.Asilarimiz da orda olacak sanırım.Doktorla tam konuşamadım bebeğin bagirmasindanbebek en erken 6 haftalık,en geç 14 haftalıkken yapılır ilk rota virüsü aşısı dozu diyor internette.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…