2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aaa öyle bir şey mi varmış? Şimdi baktım da varmış gerçekten ben de sleepy ile başladım. Bu bilgiyi kullanmalıyım.
Kullan tabi gerçi her bezde varmış biz yeni duymuşuz
inşallah Evet minicik yapsa da değiştiriyorum bende ama farkında olmadan biraz bekliyor demek natural sensitive diye geçiyor.benim kız 3350 doğdu Ceren ne kadardı?bize ilk başta az büyük geldi 2 numara ama öyle kullandık.şimdi tam oluyor.
Baran bugün hem aşı oldu hem de çocuk doktoruna gittik 4400 olmuş 1 kg almış doktor gayet iyi dedi kalça ultrasınuna yönlendirdi yarın da o var
oy maşallah darısı bize inşallah kalça ultrasonu da güzel çıkar
Hadi ya her yerde aynıyız bende duyunca şaşırdım çok hoşuma gidiyor nedendir bilmem
Sadece sleepy de değil bezlerin çoğunda var bu özellik
Bilmiyordum

Yurtdışında işler böyle yürüyormuş benimde ilk tecrübem dediğiniz gibi olur yada artık şu gün gel başlatalım derler , heyecan kapladı şimdiden

Ayni bezmis canim masallah Ece ye 2640 suan 3500 falan olmismudur meraktayim. Bacaklari falan o kadar minnaktiki

Pişik olmasın diye mustela sürüyorum çok şükür olmadı hiç günde 6 7 kez değişiyorum

Kızlar günaydın burnuna serum sıkıp temizliyorum. Aspiratörle de kalanı çekiyorum. Ama yarım saat sonra burnu yine tıkalı. Özellikle sabah uyandığı zaman çok tıkalı. Ne yapıcam ya hiçbir şekilde geçmiyor

3750 ye iri bebek mı dediler benim iki gebelikte de kanala girmedi ssvd bekledim bu doğumumda yine kanala girmedi 3200 çıkıyordu ultrasonda 3500 doğar dedim 4200 doğdu boyuda 56cm doğdu o yüzden sanırım kanala giremedi sezeryan oldum yeniden

Sezeryanmisin bende korse takmak istiyrm ama kaçınci gün takayım bilemiyorum

Ilk birkaç ay burnu aspire etmek önerilmiyor canim.. tabi havalar soğudu artık tıkanır burunlar, buhar makinesi alabilirsin ortamı nemlendirir rahatlar bebiş.. en son ihtimal nebülizatör kullanılabilir tabi doktor önerir ne gerekirse

Günaydın herkese birşey sormak istiorum 8 günlük olduk bugün sanki burnu tıkalı ses cikio aurekli sizler burun temizliğine ne zaman başladınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…