2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar 20 günlüğüz ervanın alnında böyle sivilceler çıktı kızarık bugünden beri normalmidir ne yapabilirim zaten tek tük vardı da böyle artıp kızarınca endişe ettim
Sünnet olduğumuz doktorumuz sivilceleri görüp normal bunlar. 1-2 aya geçecek demişti. Bu. Cuma doktor kontrolü var, ben de soracağım. Saçının içinde de çıktı çok sayıda.

Niye dokunayım çizgi maviye dönüyor işte şaka bir yana kakaya yandan bakıyorum bende.iyi geldi derken pişik az var bizde o da kaka yaptığı yerde krem sürüyorum geçiyor yine oluyor çok da bekletmiyorum ama hassas cildi ondan sanırım.bir bekletiyorsam 4 saatlik uykusunda bekletiyorumdur.bezin bir sıkıntısını görmedim şimdiye kadar içi normal geldi bana iyi emiyor :) sleepy bu sözlerimden sonra bize sponsor olsa keşke biz natural ultra hassas olandan 2 numara kullanıyoruz.baştan beri 1 numara küçük dendiği için 2 numara kullanıyoruz az büyük gelmişti ama şimdi daha iyi
Kızlar 20 günlüğüz ervanın alnında böyle sivilceler çıktı kızarık bugünden beri normalmidir ne yapabilirim zaten tek tük vardı da böyle artıp kızarınca endişe ettim
bizde de tek tük var ben sıcağa yada öpmeye bağladım.geçicidir bence

Işte şuanlık sadece hareketlerini takip ediyorum yoksa bilmiyorum ne durumda Nst ve alttan muayene hiç olmadım şu ana kadar , Perşembe randevum var bakalım 40+5 yapıyor belki gelir benim kızımda

Işte şuanlık sadece hareketlerini takip ediyorum yoksa bilmiyorum ne durumda Nst ve alttan muayene hiç olmadım şu ana kadar , Perşembe randevum var bakalım 40+5 yapıyor belki gelir benim kızımda
Biz doğmasak şu an 40+3 olacaktik ayniyiz galiba ama 11 günlük olduk bile darisi basiniza

Aaa supheye dustum simdi. Cevreki marketlerden online aliyorum internetten alsam sahtemi dicem ama neden bendekiler oyle ya molfix kalin ama ici yumusacik. Primada tanecik var ama sert degil sen nereden aliyorsun sleepyi trendyoldan mi ?
Trendyoldan almıştım şimdikini hepsiburadadan verdim bakalım gelince onu da görürüm
Yag bezesi gibimi bizimkiler oyle gibi yanaklarda internet baktigimde normal olup bir kac ay sonra gececegi yaziyor ama yinede doktora gidince gostericem
Evet öyle sanki içi dolu gibi ben de baktım netten aynı şeyi okudum ama göstericem doktora ayın 10 unda randevumuz
Sünnet olduğumuz doktorumuz sivilceleri görüp normal bunlar. 1-2 aya geçecek demişti. Bu. Cuma doktor kontrolü var, ben de soracağım. Saçının içinde de çıktı çok sayıda.
Saçında da az var ama onlar terlemekten sadece kızarıklık bu alnındakiler daha farklı sivilce bildiğin
Geçicidir inşallah öpmemeye çalışıyoruz odanın peteğini de kapattım çok bunalmasın diye
Nst hiç çekilmedi mı şuana kadar bizim 35 mıydı neydi ilk nst mız
Alttan muayene edince başlatırlar belki doğumu uyarıp falan veya suni verirler hadi hayırlısı sağlıkla gelsin kuzu

O zaman birde ona sans verebilriim gecen ebebekte indirimdeydi
Deneyin bencede..4 bezden sonra favorim oldu
Sacli bir bebek mi peki. Bizim eldivende surekli cikiyor takarak yatiriyorum ama bakiyorum cikmis
Saçımız var evet dra sormuştum bir ay tak dedi ama onbes günden sonra takmadim
Ona bakma sen benimde goguslerim hep cıvık ama kilo aliminim maşallahı var...benim sipada etmeden uyumuyor sürekli aranıyor dr iki saati geçirme dedi susmuyor mecbur daha önce veriyorum bu sefer gazi bitmiyor...sallamaya mecbur kalıyorum ama ondada uyumuyoki
Eşinizin sakalı az varsa o batmis olabilir
Bu 4 saatlik uyuyan bebeler bana rüya gibi geliyor ya, benim çocuğum uzaydan mı gelmiş
Aynen benim cocugumda iki saat uyusa şükrediyorum gece...gündüz hep uyaniyo zaten

sleepynin şu sarı çizgi olayı çok güzel.çizgi maviye döndüyse çiş yaptığını anlıyorum teknolojide en güzel gelişme budurbir de bunun arkasına kaka çizgisi yapsalar tadından yenmez
Aaa öyle bir şey mi varmış? Şimdi baktım da varmış gerçekten ben de sleepy ile başladım. Bu bilgiyi kullanmalıyım.

Cizgi olmasada olur yani ondan dedim bizimde az basladi ya insallah artmaz sizinde biz henuz o kadar test edemedik bezi uyaniyo bakiyorum yapmis mi o kadar minik oluyor ki ama yinede yapmis oluyor degisiyor bez ama yinede oluyor iste anlamadim baktim ona ped cikti evet cidden diger bezlerin yaninda minnacik. Ece kac kg dogmustu ? Ceren icin 1 numara oldu.
Biz daha once gidicez insallah yazarim.
Merak ettim bezi
Sacida varsa sicak olur insallah.

Dedim ona 3 gündür fazla yaklaşmıyo ama ondan da olabilir belki de
Tamam bekliyorum cevabını
Baran bugün hem aşı oldu hem de çocuk doktoruna gittik 4400 olmuş 1 kg almış doktor gayet iyi dedi kalça ultrasınuna yönlendirdi yarın da o var
Maşallah biz de 10 aralıkta gidicez

sleepynin şu sarı çizgi olayı çok güzel.çizgi maviye döndüyse çiş yaptığını anlıyorum teknolojide en güzel gelişme budurbir de bunun arkasına kaka çizgisi yapsalar tadından yenmez
Ben yurtdışındayım prims olan burda pampers adı aynen dediğin gibiymiş hemşireler soruyor çiş yaptı mı yapmadımı bilmiyorum dedim getirdi bezi anlattı o çizgi mavı olursa çiş yapmış oluyornuş hayret ettim valla helal oldun

Bebek emip fazla geleni kusar bu normal bir şey göğüsler başta şiş ve sert olur sonra genişlediği için süt çok bile olsa yumuşak olabilir bu süt olmadığı için değildir yani biyle düşünüp sitrese girmek sütü azaltabilir ama süt olmasa zaten bebek doymaz ve sürekli ağlar
Ayrıca güzel beslenip bol bol su içtiğiniz ve bebek emdiği sürece sütünüz olur

Aaa öyle bir şey mi varmış? Şimdi baktım da varmış gerçekten ben de sleepy ile başladım. Bu bilgiyi kullanmalıyım.
Neredeyse bezlerinin hepsinde var o çizgi cnm
İstersen fotosunu çekeyim bezin daha iyi anlarsin sleppy de var elimde ikisini yanyana getirir çekerim

Cevap için teşekkür ederim.Bizim kızın akşam saatlerinde başlayan bir ağlama saatleri var tahminimce gazı oluyor.Metsil yazdırdım aile hekimliğinden yarın başlayacağız inş.etki eder.Ben reflü olmasından korkuyorum oğlum da vardı çünkü inş.azalır gün geçtikçe kusmalar tek temennim bu şimdilik.

Maşallah canim size bizim ki de emmeden duramıyor kriz anlarında.Bugün hastane randevumuz vardı emzirme danışmanlığını gördüm girdim odaya çok ilgiliydi bayan sağ olsun benim içimi çok rahatlattı. Şimdi biraz olsun kafa olarak rahatım o yumuşamayı takmıyorum.Çok güzel bilgilendirdi.İhtiyacı olan arkadaşlara ben de bilgileri paylaşabilirim.

Kuzum hiç sağmasan emiyorsa sen direkt göğüsten ver. Sonuçta daha 40 ları dahi çıkmadı elbet biraz düzene girecektir inş. Bizim büyükler hep öyle der. Bu arada ben bugün aktardan rezene ve ısırgan otu aldım.Demlenip içiliyormuş ve de kaynar diye bişey aldım bunu içerekte çocuğunu epey uzun dönem emziren biliyorum tavsiye edilmişti oğlumun zamanında.Yarın yaparsam inş.yazarım etkilesini.

Neredeyse bezlerinin hepsinde var o çizgi cnm

İstersen fotosunu çekeyim bezin daha iyi anlarsin sleppy de var elimde ikisini yanyana getirir çekerim
Yok yok canim sadece ince mi kerak ediyordum. Simdi primaya gecicem aldigim icin ondan sonra yine arayista olursa goonu denicem insallah birinden biri tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…