2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kucağa mı alıştı acaba bizimki gece öyle 10dakika 20dakika uyuyor ağlıyor susturup yatırıyorum 10dakika sonra yine aynı
Korse işe yarıyor mu ? Bizde evi 21derece ılık yapardık Ece doğunca arttırdık sıcak oldu baya
Ben gak dese meme guk dese meme veriyorum başta kilo alımı az demişlerdi şimdi 1.ay kontrolünde yine aynısını yaşamak istemiyorum.gündüzleri yarım saatte 1 saatte bir emiyor.gece 4ten öğlene kadar 3 4 saatte bir emiyor.kusuyorsa sütün yetiyordur bence.doyururuz inşallah bende 1.ay kontrolünü çok merak ediyorum
Valla ya benimde sırtım çok ağrıyor emzirirken şekilden şekile girmeye başladım sırtüstü yatıp üstüme koyuyorum yan yatıp yan veriyorum arkama yastık koymak belli yere kadar idare ediyor.
ben de yeni duydum

Kızlar bebişlerin ağzındaki pamukçukları nasıl geçirdiniz? Karbonatlı su yapıyorum ama geçmiyor gibi Gerçi başlayalı daha 1 gün oldu .Kaç günde geçer? Bebekteki pamukçuk anne göğüslüne de geçiyormuş bana geçmesinden korkuyorum emzirmeden sonra acıyor bu ara baya

Bugün aile hekimindeki hemşireye mesaj attım iki gündür benim kızda da var.günde bir kez karbonatlı suyla siliyorum ama geçmedi gibi.ağız yarası için mikostatin vardı hemşire onaylarsa onu damlatıcam ağzına.benim sol göğüs ucu baya acıyor ortası yarık gibi ona bağlıyorum pamukçuk geçse ikisi de ağrırdı sanırım kaç günde geçer bende çok merak ediyorum
Evet günün sorusu kv lerden hediye kapanlar kimler parmak kaldırsın
bizim kv kıza reşat taktı bu zor zamanda iyi oldu bozdurucaz yakında sanırım size ne geldi

Göğüsler hep dolu olmuyor zaten canım düzene girmişsindir belki artık :)
Bebeğin kusması nasıl? Çökelek gibiyse sütün yarıyor demekmiş korkmaa :)
kusmak fazlalıgı çıkartmak gözüyle bakıyorum ben çok emince kusuyor bizimkisii
Benimkini gündüz 2 saat gece 3 saatte bir emziriyorum :)

Korse ben 20 gündür takıyorum baya fark etti biraz daha takıcam ilk zamanlarki kadar sarkmıyo daha da toparlar belki
Evet günün sorusu kv lerden hediye kapanlar kimler parmak kaldırsın
Daha bişey görmedik bakalım

Kucakta da sakinlemeyince ne yapıyorsunuz illa sakinliyor mu?Cinnet geçirmek üzereyim asla yatağında durmuyor mutlaka meme istiyor bir süre sonra o da yetmeyince yaygarayı basıyor aklımı kaçıracağım

Kuzu benimde gece sürekli memede kalmak istiyordu, şimdi gündüzde istiyor, az önce emdi yatrdim, hemen uyanıyor. Doymuyor desem doktoru kilo alımı normal dedi.. sutumu sağıyorum gece için, 20 ml çıkmıyor valla sürekli emdiği için göğüsler dediğin gibi, daha dolacagina sönük..malt içecek aldim bide onu deneyeceğim bakalım sütü artıracak mi.

İnsallah olmaz tekrar ve insallah bizimkide gecer tam gecti dedigimde tekrar oluyor

Kucakta da sakinlemeyince ne yapıyorsunuz illa sakinliyor mu?Cinnet geçirmek üzereyim asla yatağında durmuyor mutlaka meme istiyor bir süre sonra o da yetmeyince yaygarayı basıyor aklımı kaçıracağım

Bizde de var o durumlar ama gaz bence çünkü sütü emiyo bitiriyo mama verdim yine aynı gazdan sonra rahat ediyo damla işe yaramıyo mu nedir bilmem nbl probiyotik drop kullanıyoruz

Bizde de var o durumlar ama gaz bence çünkü sütü emiyo bitiriyo mama verdim yine aynı gazdan sonra rahat ediyo damla işe yaramıyo mu nedir bilmem nbl probiyotik drop kullanıyoruz
Evet gaz da çok.sıkıştırıyor kızımı.. emdikten sonra gazını çıkartmaya çalışıyorum olmuyor..sonradan kakasini yaparken kendi çıkarıyor..

sleepynin şu sarı çizgi olayı çok güzel.çizgi maviye döndüyse çiş yaptığını anlıyorum teknolojide en güzel gelişme budurbir de bunun arkasına kaka çizgisi yapsalar tadından yenmez
Dokun yumusaksa orasi cisli kakada cok yaptiysa kokar bizim gibi azsa orasi riskli oluyor iste pisik acisindan yandan bakiyirum onada size iyi geldi o zaman sleepy. 3 gune bizdekiler biter primaya geceriz insallah bu iyi gelir aslinda sleepy fiyat olarak iyi ama sey ici cok sert tanecik dolu dimi

Evet gaz da çok.sıkıştırıyor kızımı.. emdikten sonra gazını çıkartmaya çalışıyorum olmuyor..sonradan kakasini yaparken kendi çıkarıyor..
Evet emdikten hemen sonra çıkmıyo bir süre sonra üstten ancak çıkıyo alttan da yardim edersem belki zor çıkıyo işte alttan olan sıkıntı oluyo
Ben de sleepy natural kullanıyorum sert tanecik yok içinde bizimkiler gayet iyi bir de bio natural varmış onu da çok övdüler 2 numara verdim ondan da sipariş

Biz bio natural ile başladık, öyle de devam ediyoruz. Hiç pişik olmadı, sızdırma da yapmadı, çok memnunum. Kalın bir bez de değil, gayet ince. Ama bedeni azıcık küçük. Biz 10 günde 2 numaraya geçtik.

Her alt değiştirmede pişik önleyici kullanıyor musunuz? Doktorumuz da tavsiye edince ben mutlaka kullanıyorum. Gece 4 saat uyuduğu oluyor, kakalı çişli bezle pişik olması çok olası. Krem sayesinde pişik olmuyoruz bence

Kızlar 20 günlüğüz ervanın alnında böyle sivilceler çıktı kızarık bugünden beri normalmidir ne yapabilirim zaten tek tük vardı da böyle artıp kızarınca endişe ettim

Eklentiler

• 20211130_164911.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 49
Ben de 1 mi versem 2 mı kararsız kaldım 2 verdim daha gelmedi diğer bezlerimiz de bitecek az kaldı
Pişik kremi bepanthol kullanıyordum başlarda her değişimde sürüyodum sonra her zaman sürmedim baktım pişik olmuyo bıraktım sadece kızarıklık görünce sürüyorum o kadar zaten her emzirmeden önce değişiyprum

Aaa supheye dustum simdi. Cevreki marketlerden online aliyorum internetten alsam sahtemi dicem ama neden bendekiler oyle ya molfix kalin ama ici yumusacik. Primada tanecik var ama sert degil sen nereden aliyorsun sleepyi trendyoldan mi ?

Kızlar 20 günlüğüz ervanın alnında böyle sivilceler çıktı kızarık bugünden beri normalmidir ne yapabilirim zaten tek tük vardı da böyle artıp kızarınca endişe ettim
Yag bezesi gibimi bizimkiler oyle gibi yanaklarda internet baktigimde normal olup bir kac ay sonra gececegi yaziyor ama yinede doktora gidince gostericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…