2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bugün kızımı ablasinin doktoruna kontrole götürdük sarılık geçmedi çünkü bana kullanmam için 2 tane vitamin verdi süt içinde çok iyi dedi sizlerede doktorlar verdimi kullanıyormusunuz

Goguslerin yumuşak olmasına ne dedi cnm merak ettim

Serum sık ama aspirator kullanma çok küçük henüz...ben peteklere ıslak havlu koyuyorum surekli

İkinci günden basladim
Muhtemelen bebiş büyüdü emmesi kuvvetlenince göğsü tam boşaltıyor sen eski dolgunluğu hissedemiyorsundur dedi.Eldiven taktı bizim kızın emmesine bi baktı evet gayet güçlü dedi maşallah.

Bunu ben de ilk çocuğumda yaşadım emzirme danışmanlığı alsan muhakkak sana faydası olur.Bulunduğun bölgede devlet hastanesinde vardır istersen gidip oturup konuş imkanın yoksa ara hatta numaraları var istediğinde bi sorun olursa ara dediler bana.Pes etme canım sakinliğini koru.Onu tatmin etmiyor olabilir ilk emdiği zaman,bana hemşire böyle söylemişti oğlumda.

Teşekkürler canim daha iyi bugünlerde gaz sancısı olduğu zaman emmiyor onu fark ettim.

Kızım iki gündür uykuda bir yeri ağrıyormuş ya da korkuyormuş gibi birkaç saniye ağlıyor uykuya dalıyor bir kaç saniye ağlıyor tekrar uyumaya devam ediyor neden oluyordur bilen var mı?şimdi göğsüme yatırdım durdu.kakasını da iki gündür az yapmaya başladı

Kimyonlu suya başladım bugün gaz sancısına iyi geliyormuş alttan çıkıyo genelde üstten pek yok gazımız emince uyuyo diye galiba çıkmıyo
Bende bugün sabah akşam.icmeye başladım inş ise yarar.. aynı sizin gibiyiz, üstten çok nadir çıkıyor gaz, alttan cikarkende zorluyor baya.. yarın.doktoruma soracağım damla filan verirse belki rahatlar

Çok üzücü demi öyle görmek
aynısını benim oğlum da yapıyor sanki uykusunda ağlıyor bir yeri ağrıyo gibi doktora sormuştum dün korkulacak birsey değil dedi üstünde hiç durmadı sizde de oluyorsa normal o zaman

Ay o ne ola ki ben de sleepy kullanıyorum hiç fark etmedim
Bütün bizlerde var nerdeyse
Bugün kızımı ablasinin doktoruna kontrole götürdük sarılık geçmedi çünkü bana kullanmam için 2 tane vitamin verdi süt içinde çok iyi dedi sizlerede doktorlar verdimi kullanıyormusunuz
Bizimde anne sutu sariligimiz varmış bir aylik olduk gecmiyor kilo alımı iyi maşallah ama sariligimix uzadi
Muhtemelen bebiş büyüdü emmesi kuvvetlenince göğsü tam boşaltıyor sen eski dolgunluğu hissedemiyorsundur dedi.Eldiven taktı bizim kızın emmesine bi baktı evet gayet güçlü dedi maşallah.
Teşekkürler cnm bende öyle dolgunluk anca 4 saat emmezse. Oda mümkün değil

Sariligi bizim gbi uzayan var mı...açlıktan değil de anne sutu sariligimis bizimki...keyfi yerinde kilo alımı iyi ama uzamis sarılık var elinden kan alcaklar gene önümüzdeki ay

Evet içim kıyılıyor öyle görünce dünden beri uyuyamadm.doktorun öyle demesine çok sevindim normal o zaman.kötü rüya görüyordur diye netten ayetelkursi yasin nas felan açtım onları dinlettim

Kimyonlu suya başladım bugün gaz sancısına iyi geliyormuş alttan çıkıyo genelde üstten pek yok gazımız emince uyuyo diye galiba çıkmıyo
Gaz damlası kullanıyomusun ben de gaz damlası kullanıyorum ek olarak kimyon yiyorum yemeklerle ama yine gaz oluyo alttan üstten de arada çıkıyo arada çıkmıyo alttan gaz sancısı gündüz ağlatıyo uykudan da uyandırıyo bölük bölük uyuyo ama 6 gibi damlayı veriyorum gece rahat uyuyo en azından
Gaz sancısıdır belki bixim de oluyo bazen tekrar uyuyo bazen uyumuyo ağlıyo.. veya korkudandır kendini atıyosa arada korku da olabilir
Kakasını da sadece anne sütüyle besleniyorsa normalmiş bikaç gün yapmaması bizimki de 3 günde 1 yapıyo

Bnmkide öyle hem gülüyo hem içli içli ağlıyo gibi seside çıkmıyo öyle miyavlıyo çokta tatlı oluyolar her haliyle ya yicem rüya görüyolardır annen öldü derlermiş gülermiş daha yeni emdim yalan söylüyonuz gibisinden baban öldü derlermiş ağlarmış babadan haberleri olmadığı için galiba

Gaz çıkıyor yine aynı tam çıkmıyor da karnını mı ağrıtıyor acaba..kendini atmıyor dudak büzüp az az ağlıyor bilmiyorum ki korkuyor mu O zaman kakaya bağlamıyım normal.sağolasın

Allah’ta seni güldürsün neymiş bu böyle babacı olcaklar o zaman tatlı ama üzücü de tam anlamıyla uyuyamıyor ben de uyuyamıyorum inşallah geçer

Kullanmıyorum şu kimyonu deneyim bi süre aslında gaz sorunumuz yok gibi ya çıkarıyo ama uyuyo emmesi bittikten sonra iyice doyarsa top patlasa uyanmıyo ondan galiba uyuyo diye çıkmıyo bilemedim her bezimiz kakalı karnı çok şiş geliyo gözüme oda hep aç olmasından galiba doyduğunu bilmiyo mu anlamadım gece ağladı çatlıcak diye meme vermedim eşimde nişasta mama yaptı yedirdi kıyamadı sonra sabah 5te bi uyudu 1 kere viyakladı emzik verdim sustu sonra 10da uyandık doyunca çok rahatız hamileyken içimi kemiren buymuş doyduğumu bilmezdim eski halime döndüm iştah gitti bende yicen süt olcak diyolar az yiyom bi göbek vardı o bile azaldı herhalde sütüm azaldı 2 gündür bugün biraz iyi

Allah’ta seni güldürsün neymiş bu böyle babacı olcaklar o zaman tatlı ama üzücü de tam anlamıyla uyuyamıyor ben de uyuyamıyorum inşallah geçer
O mimikler her bebekte oluyo genelde üzülmeyin bnmki iyice doyurdun mu kimseyi rahatsız etmiyo maşallah iyice doyur gazını çıkar bide kundak yap ohh mışıl mışıl olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…