2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
kızlarr selamm, bende ınsallaha aranıza katılırım :)
ben 6kasımda aşılama yaptırdım dün kan testım 24 çıktı yarın tekrar yaptıracagım umarım bende bu tapopikte yer alırım
maalesef degerım 14e düşmüş. ıkı katı olması gerekiyordu çok üzgünüm

Canim ben yarin 39+0 oluyorum sezeryana karar verdi doktor ssvd bekleyecektik aslında ama bebegin eşi tamamen kireçlenmiş riske atmayalim 40.haftaya giriyorsun artik dedi
Aaa ne tesadüf, benim de son tarihim 27.11 ve ben de yarın sezaryene alınacağım Bana da hem devlette hem özelde fazla beklememem gerektiği söylendi. Kilosu düşükmüş, 38+2'de 2800 olarak ölçülmüş. Gerçi abisi de düşük kiloyla doğmuştu ama Allah'tan bir sıkıntısı yoktu. İnşallah kardeşinin de olmaz. Rabbim ikimize ve buradaki henüz doğum yapmamış herkese sorunsuz doğumlar ve sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Ya bende de şu an avent kalkan ve lansinoh organik krem var, lanolinsiz olan, ama acaba gümüş kapak da alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım. Bu arada bu 2. çocuk olacak, inşallah ilki gibi acılı olmaz emzirmem.
Kakao yağı çok iyi geliyormuş yeni öğrendim bi yakınım herşeyi denemiş ama kakao yağından fayda bulmuş ben de alicam ondan
Benim kendi sancılarımı hissetmiyodum ama suni sancılar gelince karnımda sertlik oluyodu aşağıya baskı ve adet ağrısının şiddetlisi bel kalça kasık hepsi aynı anda ağırıp geçiyodu bağırsak hareketlerini bilmiyorum lavman yapmışlardı bana ondan belki de
maalesef degerım 14e düşmüş. ıkı katı olması gerekiyordu çok üzgünüm
İlk denemendi umudunu kesme inşallah o mutluluğu yaşayacaksın sen de

ınsallaahh canım, Rabbım buyuktur

Olanda bir hayır, olmayanda bin hayır var demişler; belki de hayırlısı ikinci seferdedir. Benim de ilk denemede gelişimi durmuştu, ikincide kavuştuk bebişe. Senin de hikayen güzel bitecek
Ahh canımmm, ınsallahh bende kavuşurum yavruma. Allah bagıslasın bebegınızı

Kızlar ben bu bebeyi doyuramıyorum, sürekli aç uyanıyor ve memeyi 5dk emip çılgın gibi ağlıyor. Sütüm çok az, sağarak veriyorum çekmediği kısmı. Ama doymuyor, günde 650-700 ml toplam süt+mama içiyor. Normal mi? Kilosu 3800 civarı

Kiloya göre normal gibi evet

4 kere mi 2 kez dolananı duydum ama ilk defa 4 kez dolanan duyuyorum, allah korumuş. Gözünüz aydın, herşey geride kaldı

Aynen canim denk gelmişiz amin insAllah bizim kilo bugün 3300 cıktı 200 +- olur dedi bakalim saglikli dogsunlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…