2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Silverdin var yanık kremi yara iyileşmesini hızlandırıyor içinde gümüş var mesela

Teşekkür ederim benim 3. Doğum evet suni biraz daha ağrısı fazla oluyor ama şükür bununda atlattık

Amin Allah razı olsun açılmaya bağlı sanırim doğumun süresi hayırlısıyla sizde alırsınız kucağınıza ins

İnşallah Haftaya perşembe gideceğiz bakalım Sanada kıyamam ya emzikli halinle ikisine de yetişmeye çalışıyorsun Allah kolaylık versin.yakında kızında alışır inşallah biraz zaman lazım sanırım..
Ben çocukluk zamanımı hatırlamıyorum ama ergenliğimi zor geçirmiştim keşke şuanki olgunluk o zamanda olsaydı da böyle üzülmeseydik :) aynen bizde bir gün iyiysek sohbet muhabbetle geçiyor sonra yine aynı.çok takılmıyorum ağrılarım azaldığı için kendimi daha iyi hissediyorum bebeğe odaklıyım sende öyle yap başka şey düşünme.benimki başka şehirde yılda 2 kez anca geliyor şimdi torun var arttırabilir.seninki daha sık geliyordur sanırım.
Sağmak yara olmasını engelliyor galiba bende denicem ilkten sağıp yumuşatıp vericem.yaralar çabucak iyileşir inşallah ben vermeye devam ettim kanama yok çok şükür ama ucu kopa kopa küçüldü yara yara veriyorum.inşallah tez zamanda geçer yaralarımız Bizde 10ml 60 lira verdik silmeden verilmesi güzelmiş diyip kandım.

İnsallah karar veremeden dogum baslarda gonlundeki olur.

Amin canim insallah of sutum yine azaldi gibi inisli cikisli gelip gidiyor. İsirgan otu ve cemen tohumunotu iyi yazms herkes onlari aldircam esime haftasinu insallah fayda eder.
İnşallah fayda eder sıkma canını.bana hoşaf yaradı gibi şeftali ve erik
Amin Allah razı olsun açılmaya bağlı sanırim doğumun süresi hayırlısıyla sizde alırsınız kucağınıza ins
Sağol canım aldım kucağıma açılma artmadı sezeryan oldum nasip

Ohh çok şükür psikolojik açıdan zor olmuş ama kavuştu buz ya sağ salim grisi yalan demi

Bence denemeden bilinmez canım, ben kalkan deneyip işe yaramazsa gümüş kapağa geçecektim, ilk günler ağlayarak emzirdim ben de, krem ve kalkan kurtardı beni, emzirmediğim herzaman kullandım şükür iyiyim uzun süredir

Tebrik ederim, sağlıklı güzel bir ömrü olsun bebeğinizin.. hatırladığım kadarıyla memorial da doğum yaptınız değil mi? Bende nasipse yarın doğum yapacağım orda. Ziyaretçi alıyorlar mi merak ettim?

Bende sadece kasılma sancı olmuyooo
Benim de öyleydi 130 lara çıkan kasılmaları hissediyordum ama sancı gibi değil aşağıya baskı ve sertlik gibi 5 dk 1 geliyodular kahvaltı yaptırdılar normal doğum olur diye sonra gitti kasılmalarım mecbur suni verdiler ağrı eşiğin yüksekse öyle olabiliyormuş ama asıl sancı su geldikten sonra oluyo zaten

Ya bende de şu an avent kalkan ve lansinoh organik krem var, lanolinsiz olan, ama acaba gümüş kapak da alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım. Bu arada bu 2. çocuk olacak, inşallah ilki gibi acılı olmaz emzirmem.

Bence öyle çünkü ilişki bile bizde enf.oldugunu sanmıyorum yanma olurdu onun ağrısı farklı bide karnım sürekli kasılıyor vajina ve kasigim cekiliyor
Ay yok canim kontrole geldim kafasi hala baya yukarda doktorum riske atmak istemedi bebeğin eşi tamamen kireçlenmiş önceki bebegimi de anne karninda kaybettigim icin saha fazla bekleyip risk almayalim dedi yarin insAllaj sezeryanim var

Canim ben yarin 39+0 oluyorum sezeryana karar verdi doktor ssvd bekleyecektik aslında ama bebegin eşi tamamen kireçlenmiş riske atmayalim 40.haftaya giriyorsun artik dedi

Canim ben yarin 39+0 oluyorum sezeryana karar verdi doktor ssvd bekleyecektik aslında ama bebegin eşi tamamen kireçlenmiş riske atmayalim 40.haftaya giriyorsun artik dedi
Canım çok teşekkür ederim cevabın için.Allah bı avazda hayırlısıyla kurtarsın,korusun seni ve güzel bebeğini

Kızlar benim iki saattir çok garip bi ağrım var.Bu mu acaba sancı.Belden ve kalçanın tam üst kısmından baslio kasıklarıma yayılıo ve bu arada büyük tuvaletim varmış hissi geli bölgede bı basınç oluşu an soluğum kesilio geçince hafif bı yorgunluk oluo ama nefes alabiliorum.Bi de ağrı geldiginde bağırsak hareketlerinde değişme oluo.Bu mu sancı kızlar?

Ya bende de şu an avent kalkan ve lansinoh organik krem var, lanolinsiz olan, ama acaba gümüş kapak da alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım. Bu arada bu 2. çocuk olacak, inşallah ilki gibi acılı olmaz emzirmem.
32. haftadan beri sürüyordum onu, doğum sonrası da her emzirme sonrası sürüp kalkanları kullandım, hastanede başladım zaten bir meme çok acımaya başlamıştı hemen, onun nedeni de ilk emzirmede yanlış yapılan birşeydi belki o kadarı bile olmayacaktı..inşallah olmaz sizin de

Olabilir kuzum, doktorunla bir görüş nst ister muhtemelen

Ay yok canim kontrole geldim kafasi hala baya yukarda doktorum riske atmak istemedi bebeğin eşi tamamen kireçlenmiş önceki bebegimi de anne karninda kaybettigim icin saha fazla bekleyip risk almayalim dedi yarin insAllaj sezeryanim var
Yaa hayirlisi olsun bende şimdi hastaneden geldim Dr membran sıyırma yaptı ama sancım başlamadı eve geldim malasef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…