2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim dr acilde nobetciydi bugun o normal doğuma yolladı dogumhanedeki Dr sezeryan dedi o yüzden imza verip eve geldim

Benimkide hep memede uyuduğu için az dönüp tekrar uyanıp tekrar istiyor yanlış bir kısır döngü aslında...sizin süt tazyikli geliyor olabilir mi 5 dakikadan fazla niye emmiyor ki

Sağarken görüyorum; süt ilk 5dk hızlı geliyor, sonra damla damla. O da o yoğun zamanı emiyor sadece, sonra bırakıyor süt gelmiyor diye

Kızlar bebekleriniz gündüz kaç saat uyanık kalıyorlar
Gündüz hep uyuyor bi tek sabah 8gibi bir saat uyanık kalıyor ardından öğlen beş dk on dk birkaç kere altını açarken uyanıyor normal midir bilmem
Kızlar biz 20 günlük olduk benim gibi veya benden önce doğum yapanlar kanamalarınız nasıl? Ben herahlde bitiyor diyorum pat yine geliyor ilki ne kadar sürmüştü hatırlayamadım
Aynen öyle bende tam bitti diyorum tekrar damla damla geliyor 40 gün kesin sürer diye konuşmuştu doktorum

Sağarken görüyorum; süt ilk 5dk hızlı geliyor, sonra damla damla. O da o yoğun zamanı emiyor sadece, sonra bırakıyor süt gelmiyor diye
Aynı yaaa .. anca o kadar emiyor sonra kafayı geri atıyor tutmuyor bir daha kaç çıkıyor makina ile . Ben eve geldikten sonra sağmadım bir daha

İyi akşamlar arkadaşlar bebekleri doğanlara hayırlı olsun İnşaAllah bir şey soracağım doğumdan sonraa vücudu akşamları kaşınan var mı? Neyden olacağı ile ilgili bir fikri olan? Belki doktora git falan diyeceksiniz bilenler vardır belki yazmıştım benim kızın ayağı içe dönük sürekli alçı değiştirme olayı var son aşamaya geldik haftaya bir ayağının tendonu gevşetilecek sonra da alçı devam bundan dolayı bana fırsat olmuyo her alçıdan sonra huyu değişiyor

Ben ben ben varım niye ki acaba ? Çatlak oluştu da ben mi anlamıyorum diye düşünmüştüm

Selam kızlar... Yoktum çünkü zorlu bir zaman geçirdim. Bebis iyi çok şükür ama ben hic iyi degildim. Cok aci çektim, cok ağladım. Miyomu zorlu şekilde alınması, ameliyattan itibaren agri çekmeme sebep oldu. Kaldırılabilecek gibi degildi. Rengim tamamen sarıya dönmüştü, cok kan kaybettim. Eve dondukten 1 gun sonra hastaneye geri döndüm. O rahat, gevşek Doktor da korktu, tedirgin oldu, almasa mydk acaba miyomu dedi. Saga sola donmek oturmak kalkmak asla yapamadim. Hastaneye tekrar dönünce serum igne yedim birkac tane. Eve dönünce doktor defalarca aradi. Yanls bsyler mi yaptım dye düşündü herhalde. Cunku ameliyat esnasında kan ter icnde kalmıştı. Sonrasında da tedirgindi. Simdi iyiyim. Oglum da iyi şükür yazilariniza cok hizli goz gezdirdim ancak detayli inceleyemedim, kusuruma bakmayın ancak her birinizin iyi dilekleri icin çok teşekkür ederim. Dogum olayi biraz travmatik geçti sanırım, hatırladıkca aglamak istiyorm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…