2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar biz 20 günlük olduk benim gibi veya benden önce doğum yapanlar kanamalarınız nasıl? Ben herahlde bitiyor diyorum pat yine geliyor ilki ne kadar sürmüştü hatırlayamadım

Kızlar biz 20 günlük olduk benim gibi veya benden önce doğum yapanlar kanamalarınız nasıl? Ben herahlde bitiyor diyorum pat yine geliyor ilki ne kadar sürmüştü hatırlayamadım
Aynı benimde öyle canım bazen yoğun bazen yok denecek kadar az ama tabi ilk birkaç günlük yoğunluk yok

17 gün oldu, bende de aynı durum. Günlük ped kullanıyorum, çok sık değiştiriyorum, ama son 10 gündür hiç pedin tamamını dolduracak kadar olmadı.

Canım benim de 1haftadir sıfır kanama hiç olmadım bugün gündüz uyumuştum günlük pedi dolduracak kadar olmuşum ama dediğin gibi ilki hatırlamıyorum böylesi normal mi

Allah analı babalı büyütsün şükür ki bişey olmamış
Kızlar bebekleriniz gündüz kaç saat uyanık kalıyorlar
Genelde uyuyo yemesiyle altını değişmeyle brraber 5 saat gözü açıktır gündüzden saate de bakmadım ama tahmini
Benimde sancım başladı sıklığı şiddeti iyice artsın gideceğim inşallah bian once artar

İnşaallah kaç dk bir olması lazım ya hemsireyim ama bilmiyorum surekli gelmesini bekliyorum sancınin ama 3 4 dk da geliyor
Hastanede olman gerekmiyo mu 3 4 dk diyosun yolda doğurmadın inşallah belki de almışsındır kucağına

Bana da sekiz saat öncesinden itibaren yemeyin içmeyin dediler ama bence çok susarsak bir iki yudum sudan bir şey olmaz, sonuçta kateter takılacak ya diye düşünüyorum.
Bne yemekten kalktım wc ye gittim geldim tekrar tuvaletim var gibi oldu gittim geri geldim hala ıslanma hissi vardı dedim artık suyum geliyor kıyafetim ıslandı tıka basa dolu hastaneye gittim 8 de yemkten kalktım 22:12 bebiş kucapımdaydı spinal ile.. tok olmanın riski kontrosüz kusma ve ciğerlerin tıkanması. Bizim hayati tehlikeye girmemiz için . 1-2 yudumdan da biley olmaz yani

Benimkide hep memede uyuduğu için az dönüp tekrar uyanıp tekrar istiyor yanlış bir kısır döngü aslında...sizin süt tazyikli geliyor olabilir mi 5 dakikadan fazla niye emmiyor ki
Kızlar bebekleriniz gündüz kaç saat uyanık kalıyorlar
Bir günü bir gününe uymuyor bugun nerdeyse çok çok az uyanık kaldı gunduz
Sezeryan olan arkadaslar gece 12 den sonra birşey yeyip icmeyin dediler bana da su da icmiyoruz degil mi
Evet ama ben çok az su ictim
Sadece iki gün sürmüştü ama birden iki hafta sonra geldi baya birde bugun

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün.Allah korumuş yavrunu cidden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…