2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ayni sey bugun bende de var canim yayarken kalktigimda tuvaleee oturdugumda siddetli baski oluyor hareketleniyor sanki tam asagisa gibi acaba kanala girme belirtisi falan mi
Bence öyle çünkü ilişki bile bizde enf.oldugunu sanmıyorum yanma olurdu onun ağrısı farklı bide karnım sürekli kasılıyor vajina ve kasigim cekiliyor

Kızlar size bişey danışmak istiorum.Biz bugün 39+2 yiz.Dun kontrolümüz vardı suyu azalmış ama kötü bı durumda değil zaten beklenen bişey dedi doktorumuz.Kalp atışları güzel,bebek 3 buçuk kg civarı, 52 cm.NST de sancı yok,küçük bı iki kasılma vardı.Doktorumuz bu saatten sonra anne karnında kalmanın bebeğe katacağı bişey olmadığını söyledi.Cumartesi gunu 39+4 oluoruz.O gün yatış yapıp doğumu başlatalım dedi.Ben de tamam dedim ama korkuyorum.Hem yapay yolla doğumun başlamasından,hem o süreci hastanede geçirmekten.40 a girdim ne sancı,ne açılma ona ayrı canım sıkılıyor.Haftaya salı tam 40 haftalık oluyoruz.Diorum ki saliya kadar beklesek,salı da gelmezse o gün mü yatış yapsam da başlatılsa doğum.Kizlar çok ikide kaldım özellikle tecrubeliler ne dusunuosunuz.Fikirleriniz benim için değerli.

Aaa suyun gelmiş hayırlı doğumlar arkadaşım bir ayazda ins

merhaba ben ilk gebeliğimde 39+5 te doğum yaptım spontan olarak. eğer suyu tehlikede değil ise tam 40 da başlatsanız doğumu? çünkü hiç sancı yokken açılma yokken suni ile açılma zor oluyor. benim 4 cm açıklığım vardı sancım azdı devlette hemen suni sancı takıldı o suniyle birlikte açılma çok hızlı ilerledi. hakkınızda hayırlısı olsun sağlıkla bebeğinize kavuşun

Hadi bakalım Allah bi sancıda kurtarsın İnşaAllah..Doğumdan sonra yazarsın müjdeli haberi.

Allah yardımcın olsun arkadaşım

Hadi bir avazda İnşallah

Çok teşekkür ediyorum cevabınız için.Ben de aynısını düşünüyorum.En azından tam 40 olsa dedim.Baktik hala gelmio o zaman başlatalım diye düşündüm.Cok korkuyorum doğumun yapay başlamasından

Ay gelio demek ki.Nolur bizi de haberdar et canım.Ben de 40.haftamdayim gelen giden yok çok korkuyorum.Kolay dogumlarin olsun bı avazda insallahhh

Kızlar bebeği kusan var mı? Bizim kız sarı kusuyor yediğini de çıkaracak gibi böyle olması canımı sıktı.Çünkü oğlumun reflüsü vardı,çok zorlanıyorduk.

Ben yarım saate 40+2 oluyrm saat 9 gibi gidecem hastaneye doğumun başlaması için mudahele edilecek bende de sıfır sancı çıkıyor

Ben yarım saate 40+2 oluyrm saat 9 gibi gidecem hastaneye doğumun başlaması için mudahele edilecek bende de sıfır sancı çıkıyor
Oldun sanırım 40+2 canımdoktorun ne diodu bu saate kadar.Bebegin suyu,kalbi genel durumu hakkında.Nasil müdahale edilicek.Nolir beni de etiketle bilinmezin içinde gibi hissediyorum kendimi

Ay gelio demek ki.Nolur bizi de haberdar et canım.Ben de 40.haftamdayim gelen giden yok çok korkuyorum.Kolay dogumlarin olsun bı avazda insallahhh
Amin amin sancılarım falan başladı gelem suyummuş yatış verdiler ama doğuma daha var dedi allahım inşallah kolay geçer eşimi eve gönderdiler doğuma yakın gelecek

Olumsuz birsey yoksa tabiki bekle canim daha neki neden bu kadar aceleci doktorun genelde sezeryan taraftari sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…