2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlarrrr etiketlere bakamıyorum şuan, 9bucuk gibi suyum tamamen geldi, dus aldim, doktora geldim, suyum tamamen bitmişti, kafasini kanala sokamamisti, 2 cm açıklığım vardi, sancim yoktu, suni sanci basladik ama bebek zorlandi sokamadi kanala kafayi, kafa bombe yapmaya başlayınca risk almak isteemdik sezaryene alindim acil, ancak vesile oldu, miyomum avokado büyüklüğünde olmuş meğer, onu cikarirken doktor cok zorlandı, ameliyatım normalden uzun surdu, doktor kan ter icinde kaldi. Benim de şiddetli agrim oldu o esnada Ancak her şey yolunda, iyiyiz cok şükür. Bebis 3.190gr 52cm. Sukurler olsun 🥰🙏
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün sen de atlattın artık 🤗😍

15:00 da doğdu kızım çok şükür ❤️ Suni sancılarla sancım 100lerdeydi ama açılma artmadı spinal anestezi oldum henüz uyuşuğum ama korkulacak hiçbir şey yokmuş onu söyleyebilirim ❤️ Tek elle yazmak zor oluyor serum bitip toparlanınca detaylı yazacağım.hep uyumak istiyo memeyi zor tuttuk biraz.pembiş suratlı minnak kız ❤️
Gözün aydın 💐 Allah analı babalı büyütsün darısı bekleyen arkadaşlara inşallah 🙏

Kızlar doğum yaklaşınca karnın tepesi inermis,mide bosalirmis,bebek aşağıda görünümüs doğru mu bu?Benim kızım hala karnımın tepesinde,deli gibi de tepinio.Tek değişiklik yüzüm şişti.Gorenler doğum yaklaşmış ilk defa yüzün değişti diolar.
Ben doğum yapmadan 2 gün önce bebeğin aşağı indiğini net bir şekilde farkettim; göğüslerle göbeğin arasında bir boşluk olmuştu, aynaya bakınca da belirgindi.
Yüzüm ise hiç şişmemişti, doğumun olacağı gün şişti. Bunu da doğum öncesi fotoğraf çekimlerinde çok net gördüm; ilk defa burnum şişmişti 😀

Kız bebekleri olanlar banyo yaptırırken meme ucunu sıkıyormusunuz annem tutturdu sıkalım biz hep öyle büyüttük diye neymiş efendim şişermiş büyük göğüslü olurmuş
Sakin sakin canim. İlk kizimda annemde aynisini yapmak istemisti ben izin vermemistim ki sonrasinda doktorda asla boyle birsey yapmayin demisti

15:00 da doğdu kızım çok şükür ❤️ Suni sancılarla sancım 100lerdeydi ama açılma artmadı spinal anestezi oldum henüz uyuşuğum ama korkulacak hiçbir şey yokmuş onu söyleyebilirim ❤️ Tek elle yazmak zor oluyor serum bitip toparlanınca detaylı yazacağım.hep uyumak istiyo memeyi zor tuttuk biraz.pembiş suratlı minnak kız ❤️

Kızlarrrr etiketlere bakamıyorum şuan, 9bucuk gibi suyum tamamen geldi, dus aldim, doktora geldim, suyum tamamen bitmişti, kafasini kanala sokamamisti, 2 cm açıklığım vardi, sancim yoktu, suni sanci basladik ama bebek zorlandi sokamadi kanala kafayi, kafa bombe yapmaya başlayınca risk almak isteemdik sezaryene alindim acil, ancak vesile oldu, miyomum avokado büyüklüğünde olmuş meğer, onu cikarirken doktor cok zorlandı, ameliyatım normalden uzun surdu, doktor kan ter icinde kaldi. Benim de şiddetli agrim oldu o esnada Ancak her şey yolunda, iyiyiz cok şükür. Bebis 3.190gr 52cm. Sukurler olsun 🥰🙏

Kizlar Allah anali babali buyutsun gozunuz aydin 🥰

Kızlar göğüs ucum acıyo herkesin acıyomu gamestan die bişi yazmış dr nasıl kullanıyonuz veya ne iyi geliyo hemen jilet gibi kesen
İlk kızımda yaralardan cok çektim hatta kanadı bile kaç defa. Gümüş kapak al canım çok rahat emziriyorsun. Bide yara varsa sarı kantaron yağı çok iyi geliyor
Kız bebekleri olanlar banyo yaptırırken meme ucunu sıkıyormusunuz annem tutturdu sıkalım biz hep öyle büyüttük diye neymiş efendim şişermiş büyük göğüslü olurmuş

Merhaba anneniz aslında iyi birşey diyor sıkma demeyelimde ovusturma tarzında ilk kızımda yapioduk süt durur derler bizdede böle minik kist gibi şeyler oluyor eğer hiç bastrmazsaniz . Benim ilk bebegimde kaslarıni burnunu bile hafif elimizle hep şekillendirerek yenidofan olduğu için şekli otursun die severerek oynayarak yap cnm büyüklerin bazı bildikleride doğru .
Hayır asla.sikilmaz kızımda da demişti doktor asla ovalama sıkma bu sertlik geçecek diye

Gözünüz aydın canlarrr 💜💜 Allah analı babalı büyütsün bol bol sütünüz olsun 🙏🙏

Fön sesi anne karnındaki sese benziyor, o yüzden sakinleşiyor bebekler. Kendilerini hala anne karnında sanıyorlar şu anda, alışkın oldukları sesi duyunca da rahatlıyor. Yani zaten hep istiyorlar 😀
Benim oğlum onlarla sakinlesmiyordu elimi yanağına koyup kendi yanağımi anlina koyuyordum öyle hemen susup uyuyordu

Kızlar merhaba ben çok ağır bir grip oldum iki gündür şükür testim negatif ancak inanılmaz bir bel ağrım var dayanılacak gibi değil gripten mi yoksa doğum mu başlıyor ayırt edemiyorum hafif hafif sancı var gibi hemen de gitmek istemiyorum hastaneye ilk doğum olacak sizce ne zaman gitmeliyim suyum geldikten sonra mı

Kızlar merhaba ben çok ağır bir grip oldum iki gündür şükür testim negatif ancak inanılmaz bir bel ağrım var dayanılacak gibi değil gripten mi yoksa doğum mu başlıyor ayırt edemiyorum hafif hafif sancı var gibi hemen de gitmek istemiyorum hastaneye ilk doğum olacak sizce ne zaman gitmeliyim suyum geldikten sonra mı
Bence gidip bi nst çektir

dayler dayler dayler dayler Canım hayırlı uğurlu olsun ne mutlu sağlıkla aldın kucağına 🤗 Analı babalı büyütmek nasip olsun 🌸
Ben bugün de doğurmadım 😄
Ama bugün ilk kez yüzüm şişti ve o geceleri baş gösteren aah uuh dedirten kasılmalar öğleden sonra da oldu. Kendiliğinden gelir inşallah, bizim kız nazlı mı çıktı deseeem uyuz mu çıktı desem bilemedim 😂😂

😬😬Ayy nasıl olacak o zaman spinal mecbur

Ay burdan da dönüş yok şekerim. Bir şekilde çıkacak ordan 😬😬😬 Salıııııı günüüüüü yaklaşıyooooor. Üüüüüf bir an önce çarşambaya perşembeye atlasak ya 😩

Ooooy minnoş. Hoşgelmiş ☺️ sağlıkla büyüsün. Ayrıca “spinal” olmuşsun oooooy direk ilgimi çekti. Zira son 3 gündür deli gibi araştırıyorum, hep kafamda. Doktor bana da onu önerdi de. Uygun olunca detaylı yazar mısın deneyimini? İşlem öncesi, işlem anı ve işlem sonrası?

Ooooy canım, çok sevindim. Hayırlı olsun, sağlıkla büyüt inşallah 😍😘

Kasılma ney onu bile bilmiorum ben yaaa😭😭😭moralim de bozuk iki gündür.Karnimin tepesi iyice şişti sikistirio beni.Bu çocuk aşağı inecegine tepeye çıktı resmen.Agzimdan ayakları cikicak sanki.Pelvik bölgede ağrı ve aşırı basınç hissi gelio sık sık bı de şimdi yürüyüşten geldim karnımın tepesinde biri bastiriomus ya da bebek tüm gücüyle itiomus gibi bı ağrı girip cikio.Kasilma bu mu kizlar

Kasılma ney onu bile bilmiorum ben yaaa😭😭😭moralim de bozuk iki gündür.Karnimin tepesi iyice şişti sikistirio beni.Bu çocuk aşağı inecegine tepeye çıktı resmen.Agzimdan ayakları cikicak sanki.Pelvik bölgede ağrı ve aşırı basınç hissi gelio sık sık bı de şimdi yürüyüşten geldim karnımın tepesinde biri bastiriomus ya da bebek tüm gücüyle itiomus gibi bı ağrı girip cikio.Kasilma bu mu kizlar

İkinci doğumum olacak inşallah ama kasılma nedir, nasıl olur bende bilmiyorum :KK48:

Kızlar oğluşum tam gününde 40+0 da dünyaya geldi şükürler olsun🙏🏼♥️ Normal doğum yaptım, nişandan sonraki 2. Günde sancılarım gelmeye başlamıştı zaten. Rabbim hepinize en güzel şekilde doğumlar nasip etsin, hep diyorlardı gerçekten yaşamayan bilmez, onca ağrı sızı içimden çıktığı anda tümüyle silindi enerji patlaması geldi sanki ,adrenalin yüklendi bi anda bana. Bebeğini kucağına verdiler mi en güzel armağanı alıyorsun😊

X