2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İlla pembe olmasına gerek yokmuş bence de 2 güne gelir 😍 ben artık doğurmak istemiyorum galiba 😅 sanki böyle rahat gibi gözüm korktu niyese 😅
Aynen tutabildigin kadar icerde tut üç gecedir uykusuz anne olarak yazıyorum 😔🙄
Kızlar merhaba 13 Ekim'de doğum 8 gün kuvez tam bebeğime kavuştum.derken 28 Ekim'de kendim safra kesesi ameliyati oldum sonra tam 10 gün geçti çocuk doktoru sünnet derisi çok dedi kendimiz de ufakken düşünüyorduk bu gün sünneti de olduk çok şükür hepsi geçiyormuş sizler nasilsiniz bu sebeplerden gruba yazamdim hiç
Cok geçmiş olsun bizde sünneti onumuzdeki ay dusunuyoruz
Miadı geçenlerde bugün 🙋🏻‍♀️

Hala doğurmadım arkadaşlar bugün adet tarihine göre tahmini doğum tarihimizdi bebek de hep kendi zamanında gidiyordu. İnşallah bir ara kendisi gelir müdehale istemiyorum 😂
Masallah acelesi yok desene😄

Miadı geçenlerde bugün 🙋🏻‍♀️

Hala doğurmadım arkadaşlar bugün adet tarihine göre tahmini doğum tarihimizdi bebek de hep kendi zamanında gidiyordu. İnşallah bir ara kendisi gelir müdehale istemiyorum 😂
Sen de hoşgeldin günü geçenler grubuna😄 şükür ki benim belirtiler dün başladı bugün veya yarın doğar gibi artıyo sancılar gitgide sadece aralıkları uzun ve hafifler şimdilik 😊

Amin amin insallah hayirlisiyla 🤭♥️♥️

Oyy hadi bakalım saglikka gelmistir inşallah kuzucukkk 🤗🤗

Yaaa hos gelmis kuzucuk, insallah cooook iyisinizdir ve her sey yolundadir 🥰🥰🥰

Annem mi diyor? Ya benim annem de yegenime annem diye sesleniyor, o da arada anne arada anneanne diye sesleniyor ama birlikte yasiyorlar ablamla, cok takilmiyorlar ama niyet de onemli, hangi niyetle soyledigi gercekten fark ediyor, aliskanlik mi yoksa sinir etmek ve takinti mi mesela..

Ya benim doktor her seferinde ultrasondan bakti kanala, şuan kanalda degil, kanalin basinda ama icinde degil vs dye. Vajinadan sadece catiya bakti. Belki de beni kandiriyor hayInnnnnn 🤣 bakalm bana dedigi tutacak miii yoosa accuk erken mi gelecek. Sanki bekleyecek gibi ama dur bakalim 🙈 hayirlisi ya, saglikla gelsin de minnos 🤗
O daha vahimmis anne demesi yigenin. Annem ilk dogdugunda soyluyordu asla hoslanmam tartismistik bi daha demiyirdu. Oyle sikta goremiyor baska sehirde 1 yil once gorusmustuk son zamanlarda telefonda surekli soylrneye basladi 🤷‍♀️ benim kizim napiyo. Yada yemek ne yaptin diyo soyluyorum aaa benim kizim onu sevmez bunu yap benim kizima diyo 😕 kizimin sabahci olmasini ben istedim mesela heyecanla kayit yaptirinca anneme ses kaydi gonderdim annemse benim kizimi niye sabahci yaptin diye tavirli konustu bende sinirlendim anne ve babasi oyle istedi cunku diye 😕 yani mesela dun kayinvalidem geldi oda pandemiden gormuyordu. Bir kez duydum gel otur kizim dedi ama oylesine lafin gelisiydi normalde torunum diye sever hic rahatsiz etmedi oyle diyim 🤷‍♀️ ilk kizimi dogudugumda ay benim meme veresim geliyor demisti ben kizmasam cidden hevesini almak icin deneyecek gibiydi 😕 zaten farkli konulardan da buyuk patlama yasadik bu yazdiklarimdan sonra ust uste esim ve kizima bana yalan soylettirmis 😕 kizim gelip soyledi hepsini annem inkar ediyor neye yanayim bilmiyorum 5 yasindaki cocugu yalana tesvik ediyor. Esim arada kaliyor ve benimde esime olan guvenim sarsiliyor 🥺 ay cok doluyum ya o kadar cok hemde gecen gece sabaha kadar abartisiz agladim 🤷‍♀️ ablan sorun yasaniyorsa ne guzel. Biz sanirim annemle yasasak suan evli olmazdik. Asla kari koca olarak konusmamiza izin vermiyor biz bisey konusurken mutlaka esime baska bisey soyleyip ilgisini farkli konuya cekiyor yoruldum.. Dogum yaptigindan beri esimle tek iletisimimiz kavga.. oysa aylarca soylemistim bu sefer beni anla diye tam esimi cagiriyorum bisey dicem hopp icerden bir ses X X X diye esimde hemen geliyorum anne ve inan iki kelime konusamiyoruz. Artik dayanamiyorum yan yana geldigimizde esimle sadece tartisiyoruz 🥺 kayinvalide olsa bir adi bir anlami olurdu yaptiklarinin kaynanalik yapiyor der insan 🤷‍♀️ bense onun tam tersi babamla telefonda konusurken bile ikisini yanliz birakiyorum benim babam ama onun esi konuscaklari vardir diye 🥺 asiri dolu oldugum belli oluyor dimi 😁

Evet fark ettim 30.10 değil mi diğer bilgileri de söylersen yazayım 😘☺️

Allah analı babalı büyütsün inşallah maşallah yürüyerek çıkman çok güzel darısı bize 😍😘

Yaaa o kadar minik mi yerim onu ben 😍😍😍 40 gün sonra bence biraz büyümüş olur fındık 😍kanguru değil de bebek arabasıyla gitseniz nasıl olur yokuş muydu sizin orası? inşallah bende ıkınma olur o zaman bilemedim ki nasıl oluyor yaşayıp görücem 😶 yanma normaldir bence ama poliple de ilgili olabilir kontrol ne zaman doktoruna söylersin krem falan verir belki.inşallah çabucak iyileşirsin 😘 benim annem gelmedi kardeşimin sınav zamanı.tam bebeğin doğumuna gelmek istiyor babam öyle çok izin veren biri değil (iyiki 😄) bakalım ne zaman gelcek. 🤷🏻‍♀️

Allah analı babalı büyütsün inşallah gözünüz aydın 💕
Evet canim yol yokuslu ve ben yokustan cok korkarim hayatta inemem bebek arabasiyla 😕yanma gecti gibi sadece bir idrar tutamama problemi yasadim 🥺 yasadigim stresinde etkisini bilmiyirum. Onu sordum doktora bazen normal dogum sonrasi oluyor bir sure sonra gecer dedi 😕 vajinal mauyne yapacak sandim ilki de dikis var diyemi oyleydi bilmiyorum yada her doktor farkli . Sadece karnimdan bakti tahminin durumuna 🙂 Aman iyi olmus benim gibi mecburiyetinde yok inan tek basina herseyi basarirsin 🙂 yemek icin buzluguna koy birseyler iyi olur sadece

Normaldede çoğu fikrimiz çatışır ama uzak olduğumuz için duymazdan görmezden geliyordum,aynı evde zor oldu şimdi neyse kalbini kırmadan gönderirim inşallah .Ona kötü davranınca kızıma bakıp ağlayasım geliyor vicdan yapıyorum
Kac gun kalacak 😕keske onlar bizi anlasa.. hem anne olarak hem kadin olarak onlar anlamayinca kim anlayabilir ki

MutluBulut_ MutluBulut_ siz Ceren düşünüyordunuz belli oldu mu fıstığın ismi 🥰
Evet canim Ceren oldu kimligimiz cikti ama hala ismi kulagina okunmadi. Babam gelmedi esim ben okurum dedi ama ilk kez okuyacak ogreneyim once dedi ve bugun oldu umarim bugun olur icime sikinti giriyor 🤷‍♀️ bu arada konu sahibi olmussun ben yeni fark ettim 😁😁

Aynen tutabildigin kadar icerde tut üç gecedir uykusuz anne olarak yazıyorum 😔🙄

Cok geçmiş olsun bizde sünneti onumuzdeki ay dusunuyoruz

Masallah acelesi yok desene😄

Valla hiç acelesi yok anladığım ☺️ artık son tarih 17 kasımmış gibi düşüneyim de sabırsızlanmayayım dedim ben de doktor 17 sine kadar bekleriz demişti salı günü kontrolüm var gene ☺️

Sen de hoşgeldin günü geçenler grubuna😄 şükür ki benim belirtiler dün başladı bugün veya yarın doğar gibi artıyo sancılar gitgide sadece aralıkları uzun ve hafifler şimdilik 😊

Oh inşallah rahatça kolayca gelsin kucağına 🥰 benim de kasılmalarım oluyor ama daha öyle "hah! İşte geliyor sancı." Diyebileceğim bir sancı yok 🙈 hala tepiklerimiz maşallah can yakıyor pozisyonu çok uygun ve çok aşağıda aslında konumu yerleşimi çok güzel ama bende tık yok daha 🙏 sabretmeyi öğretiyorlar başımıza vura vura ☺️

O daha vahimmis anne demesi yigenin. Annem ilk dogdugunda soyluyordu asla hoslanmam tartismistik bi daha demiyirdu. Oyle sikta goremiyor baska sehirde 1 yil once gorusmustuk son zamanlarda telefonda surekli soylrneye basladi 🤷‍♀️ benim kizim napiyo. Yada yemek ne yaptin diyo soyluyorum aaa benim kizim onu sevmez bunu yap benim kizima diyo 😕 kizimin sabahci olmasini ben istedim mesela heyecanla kayit yaptirinca anneme ses kaydi gonderdim annemse benim kizimi niye sabahci yaptin diye tavirli konustu bende sinirlendim anne ve babasi oyle istedi cunku diye 😕 yani mesela dun kayinvalidem geldi oda pandemiden gormuyordu. Bir kez duydum gel otur kizim dedi ama oylesine lafin gelisiydi normalde torunum diye sever hic rahatsiz etmedi oyle diyim 🤷‍♀️ ilk kizimi dogudugumda ay benim meme veresim geliyor demisti ben kizmasam cidden hevesini almak icin deneyecek gibiydi 😕 zaten farkli konulardan da buyuk patlama yasadik bu yazdiklarimdan sonra ust uste esim ve kizima bana yalan soylettirmis 😕 kizim gelip soyledi hepsini annem inkar ediyor neye yanayim bilmiyorum 5 yasindaki cocugu yalana tesvik ediyor. Esim arada kaliyor ve benimde esime olan guvenim sarsiliyor 🥺 ay cok doluyum ya o kadar cok hemde gecen gece sabaha kadar abartisiz agladim 🤷‍♀️ ablan sorun yasaniyorsa ne guzel. Biz sanirim annemle yasasak suan evli olmazdik. Asla kari koca olarak konusmamiza izin vermiyor biz bisey konusurken mutlaka esime baska bisey soyleyip ilgisini farkli konuya cekiyor yoruldum.. Dogum yaptigindan beri esimle tek iletisimimiz kavga.. oysa aylarca soylemistim bu sefer beni anla diye tam esimi cagiriyorum bisey dicem hopp icerden bir ses X X X diye esimde hemen geliyorum anne ve inan iki kelime konusamiyoruz. Artik dayanamiyorum yan yana geldigimizde esimle sadece tartisiyoruz 🥺 kayinvalide olsa bir adi bir anlami olurdu yaptiklarinin kaynanalik yapiyor der insan 🤷‍♀️ bense onun tam tersi babamla telefonda konusurken bile ikisini yanliz birakiyorum benim babam ama onun esi konuscaklari vardir diye 🥺 asiri dolu oldugum belli oluyor dimi 😁
Kızım demesi cok normal degil mi aslında, yani torunum diye seslenmesi zor, misal ogrencilerimize de kizim oğlum diyoruz 🙈 bence ona takılma. Yegenim gerçekte kimin anne kimin anneanne oldugunu biliyor, ayrımın çok farkinda o sebeple ara ara anne diye seslenmesi sorun olmuyor, rahatlar o konuda takilmiyorlar yani. Annemin kendi evi de yakin, tam kendi evinde yasamaya basladi 2. Kez hamile kaldi ablam, dogum yapti, smdi yine yanina gecti. Bana kalsa ben de ayri yaşamayı tercih ederim ki bizde oyle olacak, kayınvalidem gelip bakacak ama kendi evinde kalacak neticede, belli bi buyukluge gelince de kendi evinde de bakabilir zaten. Ne kadar iyi anlassam da bakima muhtac olmadiklari surece ayni evde yasamanin anlami yok bence. Ama senin annenin farkli sorunlari var sanirim, bilerek yaptığı cok bariz senin anlattıklarından yola çıkınca. Sonuçta o da kayınvalide esine göre, bir de cidden burda kayınvalide anne faktoru degil, iyi niyetli insan faktoru önemli. Ben o sebeple kaynana diil mi iste mantığına kızarım, o da bi anne neticede ama nasil bir anne onu dusunmek gerek asil onemli kismi o. Bazi insanlar cidden gecimsiz oluyor, belli ki geçimsiz ve travmalari olan biri. Sen de olabildiğince uzaklasmaya calisacaksin mecbur canim yoluna koyunca işlerini. Bu surecte de olabildigince gormedim duymadim pozuna gecmeye çalış, zor ama mecbur yoksa cok mutsuz olur insan gerçekten 😟 sabir diliyorum sana bolca 🙏🙏 idare etmeye çalış en azından, eşinle de aran durduk yere bozulmasın.

Kızlar merhaba 13 Ekim'de doğum 8 gün kuvez tam bebeğime kavuştum.derken 28 Ekim'de kendim safra kesesi ameliyati oldum sonra tam 10 gün geçti çocuk doktoru sünnet derisi çok dedi kendimiz de ufakken düşünüyorduk bu gün sünneti de olduk çok şükür hepsi geçiyormuş sizler nasilsiniz bu sebeplerden gruba yazamdim hiç
Allah analı babalı büyütsün inşallah askerliğini görmek de nasip olur 🤲🏻💙 sizede geçmiş olsun ❤️ Doğum yapanlar bebişlerle meşgul biz doğumu bekleyenler de buralarda zaman geçirmeye çalışıyoruz 😅
Arkadaşlar merhaba hamileliğimi öğrendiğimden beri aktif olarak sizleri okuyorum yazmaya pek fırsat bulamadım ama dün sabah saatlerinde oğlumu Efe kuşumu dünyaya getirdim aRabbim hepimize güç kuvvet versin herkes sağlıkla kavuşsun inşallah bebişine 🙏🏼 38+4 te spinal anesteziyle kavuştum yavruma 4100 gr 53 cm 🤗🧿
inşallah sağolun 🤲🏻 Sizinde gözünüz aydın maşallah Efe kuşunuza 🐥💙🧿 Allah analı babalı büyütsün inşallah 💕
Evet canim yol yokuslu ve ben yokustan cok korkarim hayatta inemem bebek arabasiyla 😕yanma gecti gibi sadece bir idrar tutamama problemi yasadim 🥺 yasadigim stresinde etkisini bilmiyirum. Onu sordum doktora bazen normal dogum sonrasi oluyor bir sure sonra gecer dedi 😕 vajinal mauyne yapacak sandim ilki de dikis var diyemi oyleydi bilmiyorum yada her doktor farkli . Sadece karnimdan bakti tahminin durumuna 🙂 Aman iyi olmus benim gibi mecburiyetinde yok inan tek basina herseyi basarirsin 🙂 yemek icin buzluguna koy birseyler iyi olur sadece
O zaman battaniyeye sarıp kucağında çıkarırsın bir süre.. her şey hallolur merak etme.bence annen seni baya olumsuz etkiliyor o gidince her şey iyi olcak gibime geldi..inşallah hemen iyileşirsin 🤲🏻 buralarda okuyorum da doğum doğumdan sonrası analık ne zor gözüm baya korktu doğurmamak için kalkmıyorum yerimden 🙈 vajinal muayene kimi doktor yapmıyormuş evet.bak aylardır aynı doktora gidiyorum bir kez olsun bakmadı çatıda yapmıyormuş doğumdan sonra bakacağını da düşünmüyorum enteresan..aslında bana göre hoş bende göstermek istemiyorum ama gerekliyse yapmıyorsa hakka giriyorlar bence..buzluğumda yer kalmadı biraz et vardı kv nohut bezelye dolmalık biber börülce yaprak gibi şeyler koydu onları yaparım herhalde.sen koymuş muydun
Evet canim Ceren oldu kimligimiz cikti ama hala ismi kulagina okunmadi. Babam gelmedi esim ben okurum dedi ama ilk kez okuyacak ogreneyim once dedi ve bugun oldu umarim bugun olur icime sikinti giriyor 🤷‍♀️ bu arada konu sahibi olmussun ben yeni fark ettim 😁😁
he ya istemiyorum istemiyorum yazdım bir baktım olmuşum 😄😄 Ceren çok güzel hayırlı olsun inşallah 😍 içindeki sıkıntılar lohusalıktan hep kendini strese sokma.sokanlarında ağzının payını ver

Lohusalıktan bence bu kadar aşırı duygusallığın çok takma kafana dicem ama hormonlar izin vermiyo insanın elinde olmuyo geçecek inşallah bu günler de ama ciddi ciddi eğer gerçekten yanlış anlamıyorsan haklıysan annenin hareketlerinden dolayı konuş bence onunla içini boşalt niye dolduruyosun kendini zaten hassas dönemler
Valla hiç acelesi yok anladığım ☺️ artık son tarih 17 kasımmış gibi düşüneyim de sabırsızlanmayayım dedim ben de doktor 17 sine kadar bekleriz demişti salı günü kontrolüm var gene ☺️

Oh inşallah rahatça kolayca gelsin kucağına 🥰 benim de kasılmalarım oluyor ama daha öyle "hah! İşte geliyor sancı." Diyebileceğim bir sancı yok 🙈 hala tepiklerimiz maşallah can yakıyor pozisyonu çok uygun ve çok aşağıda aslında konumu yerleşimi çok güzel ama bende tık yok daha 🙏 sabretmeyi öğretiyorlar başımıza vura vura ☺️
Amin inşallah sağlıklı olsunlar da gelirler birgün😊

Herkese iyi pazarlar, geçmişi okuyamadım. Bu süreçte doğum yapan arkadaşlar olduysa hayırlı uğurlu olsun, analı babalı büyütün sağlıkla :dua:
Benim de kedim rahatsızlandı ve götürdüğümüz her yer operasyon şart dedi. Operasyon çok basit ama yaşlı ve felçli olduğu için anestezi beni endişelendiriyor :KK61: En fazla 1-2 hafta ertelenebilir dediler ama çocukcağızın sıkıntısı var, tam doğum önü olması bir yandan (tuvaletini ben elimle yaptırıyorum o nedenle bakımı için benim olmam şart)... Bu hafta içine gün verilecek inşallah sağlıkla çıksın oğluşum operasyondan sizler de dualarınızı eksik etmeyin bizden.

Yarın yine kontrolüm var, bugün 38+3'üm. Kasılmalarım tam gaz devam etmekte, düzenli de oluyor yani hatta kasılmasız pek bir anım yok gibi ama sanıyorum yeterli şiddette değil. Doktorum 40 haftayı çok geçirmek istemiyorum demişti. 40 hafta dolana dek beklicek bu durumda ben onu anlıyorum. Yarın biraz daha netleşir sanırım.
Kedim için endişelendiğimden midir yoksa hormonlarım mı tavan yaptı ya da hepsi bir arada mı bilmiyorum ama aniden psikolojik olarak çökmüş hissediyorum kendimi. Hiç böyle değildim biliyorsunuz... Dün öğlene kadar ağlama krizleri yaşadım kendimi susturamadım. Ağladıkça da ağlayası gelir ya insanın... En son anneme dedim bana bi oku diye, kendim de okudum. Gözlerimizden yaşlar boşaldı adeta. Sonra dua girdim çıktım da biraz rahatladım.

A757368D-1045-45A0-B9E2-6C43F932BD41.jpeg

Gaz masajı 💙💜

Herkese iyi pazarlar, geçmişi okuyamadım. Bu süreçte doğum yapan arkadaşlar olduysa hayırlı uğurlu olsun, analı babalı büyütün sağlıkla :dua:
Benim de kedim rahatsızlandı ve götürdüğümüz her yer operasyon şart dedi. Operasyon çok basit ama yaşlı ve felçli olduğu için anestezi beni endişelendiriyor :KK61: En fazla 1-2 hafta ertelenebilir dediler ama çocukcağızın sıkıntısı var, tam doğum önü olması bir yandan (tuvaletini ben elimle yaptırıyorum o nedenle bakımı için benim olmam şart)... Bu hafta içine gün verilecek inşallah sağlıkla çıksın oğluşum operasyondan sizler de dualarınızı eksik etmeyin bizden.

Yarın yine kontrolüm var, bugün 38+3'üm. Kasılmalarım tam gaz devam etmekte, düzenli de oluyor yani hatta kasılmasız pek bir anım yok gibi ama sanıyorum yeterli şiddette değil. Doktorum 40 haftayı çok geçirmek istemiyorum demişti. 40 hafta dolana dek beklicek bu durumda ben onu anlıyorum. Yarın biraz daha netleşir sanırım.
Kedim için endişelendiğimden midir yoksa hormonlarım mı tavan yaptı ya da hepsi bir arada mı bilmiyorum ama aniden psikolojik olarak çökmüş hissediyorum kendimi. Hiç böyle değildim biliyorsunuz... Dün öğlene kadar ağlama krizleri yaşadım kendimi susturamadım. Ağladıkça da ağlayası gelir ya insanın... En son anneme dedim bana bi oku diye, kendim de okudum. Gözlerimizden yaşlar boşaldı adeta. Sonra dua girdim çıktım da biraz rahatladım.
Baya nazar varmış üzerinde 😕 çok geçmiş olsun oğluşun inşallah sağlıcakla çıkar operasyondan 🤲🏻

Baya nazar varmış üzerinde 😕 çok geçmiş olsun oğluşun inşallah sağlıcakla çıkar operasyondan 🤲🏻
Çok çok teşekkür ederim canım benim, inşallah :KK68:
Annemin bi komşusu var çokk da tatlı ve iyi yürekli bir kadıncağız ama inanılmaz nazarı değiyor. Bir keresinde mutfakta oturuyoruz, kahve yapmak için mutfak dolabından fincan alıyordum, ortası da camlı dolabın. Tam o sırada anneme dedi ki: ya maşallah herkesin dolapları eskidi değiştirdi ama seninkiler yepyeni duruyor. Dolaptan fincanı alamadan PAAAAT diye camı patladı. Biri anlatsa inanmazdım bu kadarına ama bizzat yaşadım :-) Çok da iyi niyetli biri çok iyi biliyorum ama böyle işte... Bi keresinde de şapkan ne güzelmiş çok yakışmış dedi kapı önünde görmüştü ben asansör beklerken. Asansöre binemeden geri eve girdim hasta etti beni yattım ertesi güne kadar. Yani o gün bi onu bir de kayınvalidemi gördüm. Kayınvalidemin de değmezdi hiç nazarı ama geçen gittiğimde beni hasta etti çok kötü oldum ve gene böyle gözlerimden yaşlar boşaldı okurken. Son zamanlarda tatsızlık oldu da aramızda, bana karşı bakışı değişmişse değiyor olabilir. Ya da benim yıldızım çok düşük :-)

Annemin bi komşusu var çokk da tatlı ve iyi yürekli bir kadıncağız ama inanılmaz nazarı değiyor. Bir keresinde mutfakta oturuyoruz, kahve yapmak için mutfak dolabından fincan alıyordum, ortası da camlı dolabın. Tam o sırada anneme dedi ki: ya maşallah herkesin dolapları eskidi değiştirdi ama seninkiler yepyeni duruyor. Dolaptan fincanı alamadan PAAAAT diye camı patladı. Biri anlatsa inanmazdım bu kadarına ama bizzat yaşadım :-) Çok da iyi niyetli biri çok iyi biliyorum ama böyle işte... Bi keresinde de şapkan ne güzelmiş çok yakışmış dedi kapı önünde görmüştü ben asansör beklerken. Asansöre binemeden geri eve girdim hasta etti beni yattım ertesi güne kadar. Yani o gün bi onu bir de kayınvalidemi gördüm. Kayınvalidemin de değmezdi hiç nazarı ama geçen gittiğimde beni hasta etti çok kötü oldum ve gene böyle gözlerimden yaşlar boşaldı okurken. Son zamanlarda tatsızlık oldu da aramızda, bana karşı bakışı değişmişse değiyor olabilir. Ya da benim yıldızım çok düşük :-)
Evde bakara suresini, inşirah suresini açmanı tavsiye ederim.Bana da oldu, eşim açtırdı bikaç gün üst üste ve daha iyi hissediyorsun kendini.Bi de hormonlarında etkisi var tabi uykusuzluk,ağrılar falan yıprandım ben bayağ hiç bitmicek gibi düşünürken aslında doğum yaklaştı şükür Rabbim'e o günleri de göreceğiz inş.🤲🤗

Ay o nasıl gözmüş sevsen de uzak dur o abladan 🙈😀 enerji olayı iyiliğe kötülüğe bakmıyormuş zaten çok iyi insanlarında nazarı değiyormuş o yüzden beğendiğim ne olursa olsun maşallah demeden geçmem.benimde yıldızım çok düşük çok değer kendi kendime okuyunca bile gözümden yaşlar geliyor esneyip duruyorum.mutfak dolabının camı gibi olmasada 🙈 bana da akik yüzüklerden hediye edilmişti nazarı falan çeker derler taktığım gibi hemen ortadan ikiye çatlamıştı.sürekli okuyalım kendimize Allah’a emanetiz 🤲🏻😶
Ekran görüntüsünü aldım en önemli konulardan biri bana göre.😂😂 Umarım gazsız bi bebek olur inş.🙏
Gazsız olacaklarını sanmıyorum ama gazını hemen pıt pıt çıkaran bebişlerden olurlar inşallah 😄🤲🏻 Ben de kaydettim 🌸

Canım çok çok geçmiş olsun kedilerimiz de bizim evlatlarımız gibi insanın içi gidiyor hasta olduklarında 🥺 inşallah operasyonu çok başarılı geçer de sağlığına kavuşur. Bu son zamanlarda hormonlar hep tavan o yüzden duygusallık normal hele ki hassas durumlarda insan kendini hiç tutamıyor. Bebişini de kedişini de sağlıcakla kucakla inşallah 🙏

X