2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ilac aldım en son çok iyi geldi cnm

Bence sen öyle düşünüyor olabilirsin cnm. İlk bebegimde yaptığım hatayı yapma sütünün yetmediğine kafana göre karar verme...iki gün mama verme git tarttır sağlık ocağında kilo alımına bak azsa mama ver ama sadece kasikla

İlaç aldım ben şimdi çok iyiyim sukur

Dun denedim ne iğrenç bir tadı var yiyemedim ya

Ayağını burnunu gdiklayarak...ama benimki bezini çıkarınca daha rahat uyanıyor...15 dakika emerse çok uğraşmıyorum...ama emmezse mecbur uyanması lazım sarilik icin

Bende bugün kötüyüm kızlar sabah 5 e kadar sipam uyumadı daha doğrusu uyudu 15 dakika sonra uyandı...kendimi gece ağlarken buldum

Dogurmayanlar tutabildiginiz kadar icerde tutun anacim😃💆‍♀️
Ayak burun çeneden bana mısın demiyor umrunda değil😂 Alt açma bazen işe yarıyor bazen yaramıyor, bugün pamukla popo ve yüz silme denedim işe yaradı, inşallah hep yarar.15dakikayı genelde bulduk ama dinlene dinlene ve çok güçlü değil, zayıf.Bazen fazla dinleniyor kaytarıyor işte.Doğum sonrası ilk günler böyle değildi daha güçlü emiyordu gibi geliyor bana, sarılığı da yok.Bu durum normaldir inşallah..Çok zor işlermiş ya

Normal zamanda nasildiniz canim ? Biz ezelden beri ayniyiz lohusalikla alakasi yok mesela.. eger sadece bu sefer olduyda duzelir.
Normaldede fikirlerimiz hep çatışır ama ben susan tarafımdır
Ilac aldım en son çok iyi geldi cnm

Bence sen öyle düşünüyor olabilirsin cnm. İlk bebegimde yaptığım hatayı yapma sütünün yetmediğine kafana göre karar verme...iki gün mama verme git tarttır sağlık ocağında kilo alımına bak azsa mama ver ama sadece kasikla

İlaç aldım ben şimdi çok iyiyim sukur

Dun denedim ne iğrenç bir tadı var yiyemedim ya

Ayağını burnunu gdiklayarak...ama benimki bezini çıkarınca daha rahat uyanıyor...15 dakika emerse çok uğraşmıyorum...ama emmezse mecbur uyanması lazım sarilik icin

Bende bugün kötüyüm kızlar sabah 5 e kadar sipam uyumadı daha doğrusu uyudu 15 dakika sonra uyandı...kendimi gece ağlarken buldum

Dogurmayanlar tutabildiginiz kadar icerde tutun anacim😃💆‍♀️
benim yediğim mis gibi dut kokuyordu valla niye kötü ki senin yaptığının tadı

Normal zamanda nasildiniz canim ? Biz ezelden beri ayniyiz lohusalikla alakasi yok mesela.. eger sadece bu sefer olduyda duzelir.
Normaldede çoğu fikrimiz çatışır ama uzak olduğumuz için duymazdan görmezden geliyordum,aynı evde zor oldu şimdi neyse kalbini kırmadan gönderirim inşallah .Ona kötü davranınca kızıma bakıp ağlayasım geliyor vicdan yapıyorum

Kızlar 5 6 gün kadardır kaşıntılarım oluyor, her an değil ama bir başladımı da kaşındıkça kaşınıyorum. Kollarım koltuk altım el üstlerim bileklerim sırtım özellikle. Günde 1 2 kez oluyor sürekli değil. Sanırım gebelik kolestazı diye birşey varmış.Ben hamilelikte normaldir diye düşünerek dün konteolde de sormadım doktora ama şimdi netten bir bakayım deyünce çıktı karşıma. Sizce günde 1 2 defa gelen bu kaşıntı normal midir ya da bu kolestaz denen şeyi yaşayan var mı aranızda?
Ben yaşamadım ama doktorum daha önce bi arkadaşa kakao yapı ve soğuk pres önermişti bunun için. Doktoruna sor canım muhtemelen kan tahlili vs ister

Yaş 39 beklenen tarih 29.11.2021 geldiği 30.10 3. Çocuk erkek
Bir de nacizane bir öneri erkek kız yerine bebişlerin ismini mi yazsak kuzum baran bizim DusunceBulutu DusunceBulutu
Güzel fikir yazdım barancığımı 🥰Bebişlerinin ismi belli olanlar isterseniz söyleyin tabloya yazalım.bizim Ece olcak doğmadı ama 🙈

Kızlar 5 6 gün kadardır kaşıntılarım oluyor, her an değil ama bir başladımı da kaşındıkça kaşınıyorum. Kollarım koltuk altım el üstlerim bileklerim sırtım özellikle. Günde 1 2 kez oluyor sürekli değil. Sanırım gebelik kolestazı diye birşey varmış.Ben hamilelikte normaldir diye düşünerek dün konteolde de sormadım doktora ama şimdi netten bir bakayım deyünce çıktı karşıma. Sizce günde 1 2 defa gelen bu kaşıntı normal midir ya da bu kolestaz denen şeyi yaşayan var mı aranızda?
Benimde bir dönem öyle kaşıntım vardı o kadar kaşınıyordu ki her yerim yara olmuştu çizilmekten.kan değerlerime falan bakıldı bir şey çıkmadı.cilt kuruluğundandır dendi belki sizinde öyledir.günde 3 litre su içince geçmişti

Bizim kızın ismi de erva bugündü beklenen tarih ama keyfi yerinde gelmeyi düşünmüyo heralde 😀😀
Ervada güzelmiş ekledim 😍 bu kasım bebişlerinin yarısı erkenci kuş çıktı diğer yarısı da keyfine düşkün olcak herhalde 😄bizim kızında geleceği yok 😄 güya ekim annesi olup terazi doğurcaktım kasım ortasına gelcez 😂 çok tatlı yiyorum annem ondan gelmiyordur keyfi yerinde diyo acı şeylere başlıcam ağzının tadını kaçırcam 😂

Ervada güzelmiş ekledim 😍 bu kasım bebişlerinin yarısı erkenci kuş çıktı diğer yarısı da keyfine düşkün olcak herhalde 😄bizim kızında geleceği yok 😄 güya ekim annesi olup terazi doğurcaktım kasım ortasına gelcez 😂 çok tatlı yiyorum annem ondan gelmiyordur keyfi yerinde diyo acı şeylere başlıcam ağzının tadını kaçırcam 😂
aa öyle birsey mi varmış 😃 bizimde yiğit olacak ismimiz. Geçen hafta sözde sezeryan olacaktım doktorum vazgeçti sağolsun sancı vs yok bekleyelim pazartesiye kadar gelmezse en son pazartesi alırız dedi hayırlısı artık

Sorma yaa 😁 öyle bişey gerçekten varsa çiğköfteye yüklenelim 😂

Baharatlı acı şeylerin doğumu tetiklediğini okumuştum ben de geçen. Sonra aynen gidip çiğköfte yedim, sonuç olarak günü tuvalette kusarak tamamladım 🤣🤣🤣

Ama doktorum bana da şekeri kestirdi gerçekten (Hoş ben yine dayanamıyorum). Keyfi yerinde, kilo almaya da devam ediyor bunu şekerli şeylerden mahrum edelim diye. Yani gerçekten öyle bir şey olabilir 😅

aa öyle birsey mi varmış 😃 bizimde yiğit olacak ismimiz. Geçen hafta sözde sezeryan olacaktım doktorum vazgeçti sağolsun sancı vs yok bekleyelim pazartesiye kadar gelmezse en son pazartesi alırız dedi hayırlısı artık
Evet bir yerde okumuştum acı tetikleyebilir yazıyordu ama pek işe yaramıyor midem yanar diye o topa bir daha girmek istemiyorum 😄 erkek olsa bizde yiğit veya alparslan düşünüyorduk 🥰 pazartesiye bir şey kalmamış hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin 💙
keşke olsa daha geçen yedim hiçbir şey olmadı midem yandı bir daha tövbe 😄

0ACB9218-3A9B-4326-A1EA-75F5595AA9ED.jpeg

Tortop olduk bekliyoruz 😄 acaba iki bebek çıkacak da biz mi bilmiyoruz 😄 inşallah sarkma olmaz 🥲

Baharatlı acı şeylerin doğumu tetiklediğini okumuştum ben de geçen. Sonra aynen gidip çiğköfte yedim, sonuç olarak günü tuvalette kusarak tamamladım 🤣🤣🤣

Ama doktorum bana da şekeri kestirdi gerçekten (Hoş ben yine dayanamıyorum). Keyfi yerinde, kilo almaya da devam ediyor bunu şekerli şeylerden mahrum edelim diye. Yani gerçekten öyle bir şey olabilir 😅
Benim de canım hep tatlı çekiyo yaa birazcık azalttım ama tamamen de kopamıyorum 😄
Evet bir yerde okumuştum acı tetikleyebilir yazıyordu ama pek işe yaramıyor midem yanar diye o topa bir daha girmek istemiyorum 😄 erkek olsa bizde yiğit veya alparslan düşünüyorduk 🥰 pazartesiye bir şey kalmamış hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin 💙

keşke olsa daha geçen yedim hiçbir şey olmadı midem yandı bir daha tövbe 😄
Mide yanması bu aralar bende de arttı sabah kahvaltıdan sonra bişey yok öğleden sonra başlıyo yemek bile yiyemiyorum yanıp çıkıyo ama bugün maşallah yanacak gibi his var ama daha başlamadı belki yerim bu akşam çiğ köfte 😀
Eki Görüntüle 2946531
Tortop olduk bekliyoruz 😄 acaba iki bebek çıkacak da biz mi bilmiyoruz 😄 inşallah sarkma olmaz 🥲
Ben de aynı 1 aydır hatta şu son 2 haftadır ben de böyleyim rüyamda doğum yaptım da pek sarkmadı göbeğim inşallah gerçekte de öyle olur😍

Güzel fikir yazdım barancığımı 🥰Bebişlerinin ismi belli olanlar isterseniz söyleyin tabloya yazalım.bizim Ece olcak doğmadı ama 🙈

Bizim Ege oldu canım, kimliğimizi de çıkarttık. 🥰

Kızlar benim doğumdan önceki gün iştahım inanılmaz kapandı. Tüm gün çorba ile durdum sadece ve bulantım vardı. Belirti midir bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim.

Doğum sonrasında yemek yemeyi dört gözle beklemiştim 😂 Hastane yemeklerini yedim, babam da sağ olsun bulgur pilavı, tavuk şiş filan getirmişti ekstra 😂😂 Onları da yedim (pişman değilim yine yerim hahah) Ay bir bozduk mideyi. Öyle böyle değil. Zaten doğum ağrısı bir yana bir de bozuk mide 😂 Bu da böyle bir anı olarak kaldı 😋😃

X