2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Valla uyarı nasıl yapıyorsun diye sormadım çok güveniyorum doktoruma acaba o mu uyarı dediği inşallah işe yarar yaaaa kendiliğinden geleceğine olan ümidim bitti çünkü salıyı bekliyorum resmen
Parmağını rahim ağzına sokup 360 derece donderme işlemi yapınca kan geldi benden masadan inmemle doğum sancısı başladı öncesinde nst den çıkmıştım sıfır sancı ile 😀

Ay valla bizde ne yapacağımızı şaşırdık resmen 😂😂 kasılma çayları mı desem bitki çaylarımı içimden çay ağaçları hurmalar falan fışkırıyor uzun süre bu dönemde yediğim içtiğimi görmek istemiyorum galiba 😂
Demek ki doktorların gülüp, tadı güzeldir yiyebilirsiniz dedigi kadar varmis bu yiyecekler icecekler, bebe yine gelmek istediği zaman geliyoms 🤣🤣🤣

Benim dr 37+6 da normal herşey dedi hareketli zaten durmuyo 38+1 im bakalım sonu güzel olsun senin 2 sezeryan daha heyecanlı cidden bende merak ediyrm normal olursa o duyguyu hissetmek istiyorum sağ salim alırız inşaallah kucağımıza
InsAllah canim hayırlı sekilde kavuşalım bende kontrolden ciktim biraz önde gidiyor iri bebek istemiyoruz cok ssvd icin dedi😊 ama kesi dikislerde falan bir sorun yok başıda uygun yerde simdilik bekleyebiliriz dedi haftaya tekrar çağırdı bakalim ne olacak

Bu sezeryendede karına baskı yapılıyormuş benim doktorum 5 saniye baskı olcak biraz canını acıtcaz dio🤦🏼‍♀️ nie basılıyo ya

Valla öyle çaymış bilmem neymiş doğum sırasında faydasını görürsem bilemicem ama doğumu başlatan bir şey olduğuna inanmıyorum 😂😂
Ya benim 2 haftadır yapmadığım şey kalmadı, salonun ortasına da pilates topu koydum aklıma geldikçe zıplıyorum ama hiçbir şey yokkk 🤣🤣

Gerçekten bebek kendi geleceği zamanı biliyor bence de, çok da zorlamanın alemi yok.

Bu sezeryendede karına baskı yapılıyormuş benim doktorum 5 saniye baskı olcak biraz canını acıtcaz dio🤦🏼‍♀️ nie basılıyo ya
Dogum sonrasimi....eğer öyleyse icerde kan pıhtı var mı dye yapıyorlarmış

Ya kızlar sezeryan sonrası hergun kabızlık yaşıyorum zor tuvalete çıkıyorum on gün oldu hala aynı...sizlerde durum ne

InsAllah canim hayırlı sekilde kavuşalım bende kontrolden ciktim biraz önde gidiyor iri bebek istemiyoruz cok ssvd icin dedi😊 ama kesi dikislerde falan bir sorun yok başıda uygun yerde simdilik bekleyebiliriz dedi haftaya tekrar çağırdı bakalim ne olacak
Benimde kanal üstünde ama kanalda değil kilosu 3 kilo bende kilo almasın diye acikcasi protein çok tukwtmiyorum ilk oğlum 3900 doğdu bu ondan minnak olacak :)

Ya kızlar sezeryan sonrası hergun kabızlık yaşıyorum zor tuvalete çıkıyorum on gün oldu hala aynı...sizlerde durum ne
Canım kuru kayısıyı kaynatıp, suyu azalınca az pekmez ve tereyağı ekleyince iyi geliyor bana, çok şükür çok kabızlık yaşamadım. Ama ilk doğumumdan biliyorum doğum sonrası baya kötü oluyor.

Ya benim 2 haftadır yapmadığım şey kalmadı, salonun ortasına da pilates topu koydum aklıma geldikçe zıplıyorum ama hiçbir şey yokkk 🤣🤣

Gerçekten bebek kendi geleceği zamanı biliyor bence de, çok da zorlamanın alemi yok.

Aynen öyle yaa ben de içim dışım hurma oldu ananas ta yedim adaçayı da içiyorum plates topum da var yürüyüş te yapıyorum ama saati belli demekki nasıl olacaksa olsun sağlıkla gelsin napalim 🤷‍♀️😄

Annemle yine berbat. Kadin zaten hayatimda hep rolumu caliyo sagolsun bu surectede geri kalmiyo. Buyuk kizima surekli annem, kizim vs ben ne dersem aksini yaptirmaya calismak surekli beni yok saymak 😠 esimle annem bize gelince aramizdaki iletisim bozuluyo onda da rol caliyo kayinvalide olsa bi anlicam o kadar tuhaf bir durum herseye mudahalesi var ya 😥 uykuda bile rol caliyo suan emzirdim az uyuyim dedim kendi kendime buyuk kizimin yaninda annem kalir diye dusunurken suan yatti ben uyuyim dedi 😁 zaten biraz once tartistik.. daha cumartesi gunu geldi 40 gun kalacak en az 🥺 kizim okula gitmese imkansiz dayanamazdim. Keske boyle olmasaysi annem var diye havalara ucsaydim.. Emzirecegim ana bile karisiyo ya simdi olmaz sunu yap sonra emzir 🤔

Cumartesi nobetci doktor banada oyle demisti daha dogurmazsin demisti pazar aksam suyum geldi 😁 saglikla gelsin insallah biraktimi kanala girme olayini

Aynisini bu sabah ben duydum 😕 ilk hamileligimde full boyleydi zaten. Suan sanslisin diyeyim ya su surecte sana iyi gelecek biri olmasi cok onemli
Gerçekten çok zor ya kızıyorum söyleniyorum filan sonra oturup ağlıyorum vicdan yapıyorum ben mi yanlış davranıyorum diye .

Ayy bana bunları kayınvalidem yapıyor 3 yıldır da beraber yaşıyoruz ikizlere bakıyorlar.
Dün çocuğumu hastane de bırakıp gelmişim kafa bi milyon gözler şiş süt sağdım peşimde dolanıyor poşeti görmek için . Sonunda başardı hıı o mu çıktı dedi evet dedim azmış ya o!! Diyor sanki ben dedim ki litre litre çıkıyor çıksa çocuk emer beslenir sarılık olmaz zaten ama hiiiççç sesimi çıkartmadım önceden bir iki bişey geveliyordum işe yaramıyormul demekki bu sefer çok derin sustum umarım yapmaz tekrar
Allah yardımcın olsun canm ya zor ev üstüne ev gerçekten .Benim ki haftan gidicek sonra kaynanam gelecek kırkına kadar bakalım neler olacak .

Ameliyat esnasında galiba kayısı ye hoşaf tüket zeytin yağı iç biraz çikolata ye kabız olmamak gerek dikkat et dikişler için çok zor meyvelerin bazıları yapar muz gibi yeme

Kimin bebbeğini de almışlardı hatırlayamadım naptınız çıktınız mı acaba?
Yoğunbakimda bahsediyosun sanırım benim bebeğimi almışlardı. 1gun kalıp çıktık o kadar ağlamıştım o kadar üzülmüştüm ki ama yoğun bakımdan çıktığı halini gorunce keşke dedim bı gece daha kalsa bebeğimin bı günde bile yüzü değişmiş resmen yüzüne can gelmiş yanakları dolmuş o yüzden uzulme hiç çok iyi bakiyorlar

X