2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Lohusalık nasıl gidiyor kızlar,benim annem yanımda ama tahammül edemeyecek anlarım oluyor sırf kendi evimde ayıp olur diye susuyorum çoğu zaman ..
Umarım geçicidir bu süreç yoksa ciddi ciddi bozuşacağız
Olumsuz yorumlar mi yapıyor canim ne kadar kalacak seninle birlikte annen?

Olumsuz yorumlar mi yapıyor canim ne kadar kalacak seninle birlikte annen?
Dut kompostosu yiyiyorum misal yüzünü buruşturarak severek mi yiyorsun bunu bu yenir mi diyor dökmeye çalışıyor
Sürekli bi olumsuzlama, ayağımda çorap görmesin başına iş açıcan diyor Daha neler neler aman normalde takmam ama söz konusu anneliğim olunca dayanamıyorum .Hep bi kıyaslama kendi annelikleriyle

Annelerle çok zor oluyo ya ilk gebeligimde yaşadım şimdi gorumcem yanımda o kardeşim gbdir her işimi yapiyo sukur
Misal dün annem uğradı goguslerin cıvık sutun yokmu diyor...Anne lohusaya öyle söylenmez tam tersi denir dedim ertesi gün aynı gene
Al bendende o kadar canm ya

Dut kompostosu yiyiyorum misal yüzünü buruşturarak severek mi yiyorsun bunu bu yenir mi diyor dökmeye çalışıyor
Sürekli bi olumsuzlama, ayağımda çorap görmesin başına iş açıcan diyor Daha neler neler aman normalde takmam ama söz konusu anneliğim olunca dayanamıyorum .Hep bi kıyaslama kendi annelikleriyle
Seni bu kadar olumsuz etkiliyorsa yol yakinken eve donmesini soyle istersen canim.. ne kadar kalacak bilmiyorum ama tuhaf yani, tam tersi kolaylaştırmaya calismasi gerekir. Daha iyisindir vücut olarak, en azindan kendi basina kalir kafani da dinlersin. Ya da acikca konus cok olumsuz etkiliyorsun beni diye...

Kızz ben de Ekim’den buraya transfer olmaya gelmiştim 🤣🤣

Merhaba kızlar ben de güya Ekim annesi olacaktım ama bebiş hala gelmediği için artık Kasım annesi olacağım inşallah 😍

Şu an 40+4’üm🥲 Arkadaşın hala gelmeye niyeti yok bakalım, Aralık annelerine kaymadan doğururum inşallah 🤣
Hoş geldin ☺️ sağlıkla gelsin, bebeklerin bir bildikleri var diye düşünmeye çalışıyorum ben hep 🙈
Benim de canım çok yemek istiyo doymuyorum yedikçe yiyorum bir de duygusal olarak bu kadar hassas değildim bir de sinirlilik oluyo hormonlardandır dedim heralde ağlayasım geliyo neyse geçecek bu günler de 😄
Evet ben de ağlayasım çok geliyor hemen duygulanıyorum her şeye bir de çabuk öfkelenmeye başladım bence hormonal artık doğum hormonları artıyor sanırım ondan böyle oluyoruz. Bugün kahvaltıdan önce bi midem bulandı yedim sonra gene bulandı. Dedim acaba doğum mu ama kasılma falan yok bebiş rahat herhalde içerde 🙈

Hoş geldin ☺️ sağlıkla gelsin, bebeklerin bir bildikleri var diye düşünmeye çalışıyorum ben hep 🙈

Evet ben de ağlayasım çok geliyor hemen duygulanıyorum her şeye bir de çabuk öfkelenmeye başladım bence hormonal artık doğum hormonları artıyor sanırım ondan böyle oluyoruz. Bugün kahvaltıdan önce bi midem bulandı yedim sonra gene bulandı. Dedim acaba doğum mu ama kasılma falan yok bebiş rahat herhalde içerde 🙈
Mide bulantım yok şükür ama yanma oluyo bende de o rahatsız ediyo başka bişeyim yok hareketleri de iyi bebeğin o yüzden gitmedim kontrol e bu hafta doğacak bence belirtiler artıyo onu bekliyorum kasılmalar arttı güçlendi ama düzenli değil sancı da eh işte sabah iyi bi sancım vardı ama geçti ara ara hafif yokluyo bakalım 😊

Ayy bana bunları kayınvalidem yapıyor 3 yıldır da beraber yaşıyoruz ikizlere bakıyorlar.
Dün çocuğumu hastane de bırakıp gelmişim kafa bi milyon gözler şiş süt sağdım peşimde dolanıyor poşeti görmek için . Sonunda başardı hıı o mu çıktı dedi evet dedim azmış ya o!! Diyor sanki ben dedim ki litre litre çıkıyor çıksa çocuk emer beslenir sarılık olmaz zaten ama hiiiççç sesimi çıkartmadım önceden bir iki bişey geveliyordum işe yaramıyormul demekki bu sefer çok derin sustum umarım yapmaz tekrar

Merhaba kızlar ben de güya Ekim annesi olacaktım ama bebiş hala gelmediği için artık Kasım annesi olacağım inşallah 😍

Şu an 40+4’üm🥲 Arkadaşın hala gelmeye niyeti yok bakalım, Aralık annelerine kaymadan doğururum inşallah 🤣
Sen de hoşgeldin canım 🤣 bizim bebeklerin kasim doğumlu olacağı belliydi zaten 😂

Lohusalık nasıl gidiyor kızlar,benim annem yanımda ama tahammül edemeyecek anlarım oluyor sırf kendi evimde ayıp olur diye susuyorum çoğu zaman ..
Umarım geçicidir bu süreç yoksa ciddi ciddi bozuşacağız

Annemle yine berbat. Kadin zaten hayatimda hep rolumu caliyo sagolsun bu surectede geri kalmiyo. Buyuk kizima surekli annem, kizim vs ben ne dersem aksini yaptirmaya calismak surekli beni yok saymak 😠 esimle annem bize gelince aramizdaki iletisim bozuluyo onda da rol caliyo kayinvalide olsa bi anlicam o kadar tuhaf bir durum herseye mudahalesi var ya 😥 uykuda bile rol caliyo suan emzirdim az uyuyim dedim kendi kendime buyuk kizimin yaninda annem kalir diye dusunurken suan yatti ben uyuyim dedi 😁 zaten biraz once tartistik.. daha cumartesi gunu geldi 40 gun kalacak en az 🥺 kizim okula gitmese imkansiz dayanamazdim. Keske boyle olmasaysi annem var diye havalara ucsaydim.. Emzirecegim ana bile karisiyo ya simdi olmaz sunu yap sonra emzir 🤔
Cok çok sevindim, ne mutlu bana 🥰🥰🙏 rica ederim yeter ki işinize yarasin, mutlu mutlu uyusun guzucukkkk 😍♥️

Yaa inşallah sağlıkla gelmistir minnos, ne durumdasin seni cok merak ediyoruz, beklemedeyz 🥰🥰🙏

Yok henüz yapmadim dogum, dun kontroldeydim, her sey yolundaydi cok sukur, ama henüz baski gormuyorum 40ina kdr bekleyecek gibi duruyor dedi doktor, bakalım beklemedeyiz şuan 😍 her şey hazır, artik gelmesi kaldi 🥰🥰
Cumartesi nobetci doktor banada oyle demisti daha dogurmazsin demisti pazar aksam suyum geldi 😁 saglikla gelsin insallah biraktimi kanala girme olayini
Annelerle çok zor oluyo ya ilk gebeligimde yaşadım şimdi gorumcem yanımda o kardeşim gbdir her işimi yapiyo sukur
Misal dün annem uğradı goguslerin cıvık sutun yokmu diyor...Anne lohusaya öyle söylenmez tam tersi denir dedim ertesi gün aynı gene
Aynisini bu sabah ben duydum 😕 ilk hamileligimde full boyleydi zaten. Suan sanslisin diyeyim ya su surecte sana iyi gelecek biri olmasi cok onemli

Cok çok sevindim, ne mutlu bana 🥰🥰🙏 rica ederim yeter ki işinize yarasin, mutlu mutlu uyusun guzucukkkk 😍♥️

Yaa inşallah sağlıkla gelmistir minnos, ne durumdasin seni cok merak ediyoruz, beklemedeyz 🥰🥰🙏

Yok henüz yapmadim dogum, dun kontroldeydim, her sey yolundaydi cok sukur, ama henüz baski gormuyorum 40ina kdr bekleyecek gibi duruyor dedi doktor, bakalım beklemedeyiz şuan 😍 her şey hazır, artik gelmesi kaldi 🥰🥰
Ay bizde fena baskı yapıyoruz ama yinede inatla gelmiyoruz bilemedim ki bir sorun mu var hatta doktoru şaşırttı bilime kafa tutuyor 😂😂 baya iyi baskı yapıyor ama neden gelmiyor dedi kafası karıştı doktorunda 😂😂😂

Annemle yine berbat. Kadin zaten hayatimda hep rolumu caliyo sagolsun bu surectede geri kalmiyo. Buyuk kizima surekli annem, kizim vs ben ne dersem aksini yaptirmaya calismak surekli beni yok saymak 😠 esimle annem bize gelince aramizdaki iletisim bozuluyo onda da rol caliyo kayinvalide olsa bi anlicam o kadar tuhaf bir durum herseye mudahalesi var ya 😥 uykuda bile rol caliyo suan emzirdim az uyuyim dedim kendi kendime buyuk kizimin yaninda annem kalir diye dusunurken suan yatti ben uyuyim dedi 😁 zaten biraz once tartistik.. daha cumartesi gunu geldi 40 gun kalacak en az 🥺 kizim okula gitmese imkansiz dayanamazdim. Keske boyle olmasaysi annem var diye havalara ucsaydim.. Emzirecegim ana bile karisiyo ya simdi olmaz sunu yap sonra emzir 🤔

Cumartesi nobetci doktor banada oyle demisti daha dogurmazsin demisti pazar aksam suyum geldi 😁 saglikla gelsin insallah biraktimi kanala girme olayini

Aynisini bu sabah ben duydum 😕 ilk hamileligimde full boyleydi zaten. Suan sanslisin diyeyim ya su surecte sana iyi gelecek biri olmasi cok onemli
Yaaa uzuldum annenle olan diyaloga, insan sirtini dayamak ister ne zor boyle olunca gerçekten 😟
İnsallah yaa, beklemedeyiz bakalim bizimki de şaşırtsin kabul ediyorum, ne zaman ne Zaman demektense 🤭🤭 ben hic sormadim bu sefer kanala girmis mi vs diye, o da hic bahsetmedi ahhsha, unuttu herhal 🤣🤣🤣
Ay bizde fena baskı yapıyoruz ama yinede inatla gelmiyoruz bilemedim ki bir sorun mu var hatta doktoru şaşırttı bilime kafa tutuyor 😂😂 baya iyi baskı yapıyor ama neden gelmiyor dedi kafası karıştı doktorunda 😂😂😂
Bu yeni nesil bebelerin hepsi değişik, saglari sollari belli olmuyor 🤣🤣 canlari istediginde gelecekler, canları isteyince uyuyacaklar, istediklerinde emecekler, zottiri bebeler 🤭🤣🤣

Kizlar merhaba, aslında ben Ekim annesiydim ama bebeğim bir iki gün geç doğunca Kasım annesi oluverdim 😆😅 Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum 🌿
Hoşgeldin aramıza canım🤗 nasılsınız bebişle? Evinize çıktınız mı?

Hoşgeldin bebişim ,gözüm yollarda kaldı ben de seni bekliyordum 😁😍

Korktuğum ve cesaret edemediğim için sezeryen hepsinden korkuyorum ama napim hayırlısı artık🙈 herşey normal yolunda ilerliyo bayadırda kanalda normal bekleyenlerin bile kanala inmediği oluyo belki kolay doğurcam ama işte cesaretim hiç yok şuan bile sezeryen de saçma saçma sorular soruyorum dr adam sen bence doğurma ya vazgeçelim dicek 🤣
Anladım canım benim son güne kadar kanalda değildi bile , sancılarım başlayınca indi ☺️ o doğum anında insana müthiş bir özgüven geliyor hiç korkma. O sanciya rağmen artık açılsın da dogurayim istiyorsun 😂

Hoşgeldin aramıza canım🤗 nasılsınız bebişle? Evinize çıktınız mı?

Hoşgeldin bebişim ,gözüm yollarda kaldı ben de seni bekliyordum 😁😍
Çıktık canım çok şükür 🥰🌿 iyiyiz elhamdülillah. Sadece çok fazla bastirdilar doğumda malesef karnıma falan , inanılmaz bı kaburga ağrım var 🥲 bir de malum alttan dikişlerim var ama acımıyor şimdilik ☺️ bebek iyi diye kendi ağrımi acimi takmamaya çalışıyorum , analık işte😅

Çıktık canım çok şükür 🥰🌿 iyiyiz elhamdülillah. Sadece çok fazla bastirdilar doğumda malesef karnıma falan , inanılmaz bı kaburga ağrım var 🥲 bir de malum alttan dikişlerim var ama acımıyor şimdilik ☺️ bebek iyi diye kendi ağrımi acimi takmamaya çalışıyorum , analık işte😅
Karnına neden bastırdılar canım. Suniyle yapmıştın sen son ana güç kalmama gibi bir durum filan mı oldu? Bir şekilde doğurtuyorlar işte insanı bence çok güzel 😀 hepsi gelir geçer yeter ki bebeğin iyi olsun ne güzel sağlıklı ve yanında😍
ben bugün bebeğimin hareketlerini hiç hissedemedm bir süre o kadar korktum ki ağlamaya başladım, ne yapsam hareket etmedi bir türlü ,doktora gittik apar topar😞 yaşadığım bu korkuyu asla unutamam,kimse yaşamasın😞
Tadını çıkar anneliğin 😘

Benimde 2ssvd canim bunu beklemek daha heyecanli oluyor galiba sezeryan mi olacak normal mi bugün kontrole geldim bakalim ne diyecek
Benim dr 37+6 da normal herşey dedi hareketli zaten durmuyo 38+1 im bakalım sonu güzel olsun senin 2 sezeryan daha heyecanlı cidden bende merak ediyrm normal olursa o duyguyu hissetmek istiyorum sağ salim alırız inşaallah kucağımıza

Yaaa uzuldum annenle olan diyaloga, insan sirtini dayamak ister ne zor boyle olunca gerçekten 😟
İnsallah yaa, beklemedeyiz bakalim bizimki de şaşırtsin kabul ediyorum, ne zaman ne Zaman demektense 🤭🤭 ben hic sormadim bu sefer kanala girmis mi vs diye, o da hic bahsetmedi ahhsha, unuttu herhal 🤣🤣🤣

Bu yeni nesil bebelerin hepsi değişik, saglari sollari belli olmuyor 🤣🤣 canlari istediginde gelecekler, canları isteyince uyuyacaklar, istediklerinde emecekler, zottiri bebeler 🤭🤣🤣
Ay valla bizde ne yapacağımızı şaşırdık resmen 😂😂 kasılma çayları mı desem bitki çaylarımı içimden çay ağaçları hurmalar falan fışkırıyor uzun süre bu dönemde yediğim içtiğimi görmek istemiyorum galiba 😂

Ay sanki ssvd insanda daha bi stres yapıyo 😂 bende bekliyorum 39+4 gelmek bilmedi inatçı bebeğim 🙄 zaten biraz daha gelmezse doktor uyarı verecek salı gününe kadar vakit tanıdı ona 🙈
Membran sıyırma diye bişey var çok güzel sancı getirmişti ilk gebeligimde aninda başladı sancı ve hızlı açılıyordu Dr korkutup sezeryana aldi orası ayrı tabi ☹️

Membran sıyırma diye bişey var çok güzel sancı getirmişti ilk gebeligimde aninda başladı sancı ve hızlı açılıyordu Dr korkutup sezeryana aldi orası ayrı tabi ☹️
Valla uyarı nasıl yapıyorsun diye sormadım çok güveniyorum doktoruma acaba o mu uyarı dediği inşallah işe yarar yaaaa kendiliğinden geleceğine olan ümidim bitti çünkü salıyı bekliyorum resmen

X