2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim de 2 kaybım kürtajım var. 2 gende sıkıntı var.Ben de bikaç dr.la görüşeceğim.
Dr genel görüşü çoğunlukla bi gün önceden bırakmak ameliyata sıkıntı çıkmasın diye ki bi drm ani bir doğum olsa dahi iğneyi yapmış olsan bile ona göre ilaç veriyoruz sıkıntı yapma demişti çaresi var diye

Selam kızlar salı günü sezeryan olacağım nasipse pazar ya da pazartesi covid testi vericem pozitif çıkarsa Allah korusun süreç nasıl ilerliyor bilgisi olan ya da yaşayan var mı

Güzel anneler galiba benim doğumda başlıyor :).. ptesi için yatışım olacaktı bebek gelmezse . Hatta bana dua edin demiştim kim dua edip duası tuttuysa Allah razı olsun .. Süreci merak edenler için tecrübemi yazıyorum.. Bugün tam 40+0 ve sabah iç çamaşırımda lekelenme vardı (regl bitikten sonra lekelenme olur yaa o kadar 3-4 damla koyu pembe) sonra duş aldım duştan sonra da 1-2 damla geldi gün içinde.doktora sordum nişan kanaması dedi. Sancılarını takip et,10 dk da bir olunca tekrar görüşelim dedi. Kasık ağrım var ara ara şiddetleniyor ama dakika tutacağım kadar düzenli değil .. sancı mı ağrı mı ayırt edemiyorum?? doğum sancısını anlarım değil mi ? Normalde dün gece çok belim ağrımıştı ama bugün bel ağrım yok sadece kasık ve karın..Benim acı eşiğim yüksektir ondan emin olamiyorum. Bağırsaklarımda felaket çalışıyor bugün.. Geliyor galiba artık.. Süreci anlatmaya devam ederim fırsatım olursa şuanda evde beklemedeyim.. normal doğum olsun diye çok istiyordum , inşallah hayırlısı..

Benim kayınpederim ameliyat olacaktı, kan sulandırıcı kullanıyordu öncesinde. Doktor ameliyattan 1 hafta önce bırakmasını istedi kan sulandırıcıyı. Yoksa kanamanın durması güçleşiyor.

Haydi hayırlısı olsun kuzum. Bahsettiğim belirtiler doğum belirtilerine benziyor kolay bir doğum olsun inşallah

Ay hadi kolay gelsin. Sancıyı evde geçirmen çok güzel. Hastaneye gittiğinde en az 6 cm açıklığın olsun inşallah. Tek avazda da doğuruver

Merhaba cnm benimde 2 genimde pıhtılaşma var perinatoloji doktoru doğuma kadar dedi özel 28 haftada birakabiliriz dedi ben perinotoloji dr güveniyorum
Birde facebookta pıhtılaşma ile ilgi sayfa var cnm çoğu kisi doguma bir gun kalasi birakti ignelerini istersen bir bak sayfaya

Sıksa da karnı topluyormuş
Hasta bezi vermediler bizde özel olmasına rağmen canım

Anladım canım inşallah sıklaştırır ben kimseye güvenmiyorum zaten kendi zamanına bıraktım illa bir gün doğacak emmesiyle gazı ilk kez duydum o zaman daha iyi olur bizim için hadi inşallah
Çok geçmiş olsun hemen düşer inşallah
Ne güzel sağlıcakla gelsin kolay bir doğum olsun darısı bizlere

Hastaneye ne giyip gittiniz sezeryenlılar yada ne giycez hiç bir kıyafetim olmuyo hamile pantalonu gömleği tişörtler dışında doğum yapcağım hastane evimle karşılıklı balkona çıktıkmı gözüküyo lohusa pijamalarıyla gitsem mi ki

Gidilebilir bence. Üstünden uzun bir montun varsa onu da giydin mi, istersen pijama ile git. Ne olacak ki.

Cihazlada bakılıyor muki...nasil bakıyor cihazla hic bilmiyorum bizim cuma gene kan alınacak topuktan ...offf benim canım acıyor valla...en son 13.8 di yukselmemistir ins....senin yatış yapmışlar sanırım sıkma canını kizim iki gün yatmisti mavi ışık almıştı...mama takviyesiyle atlattık....
38+0 im annem gilin hepsi covid oldu 14 gün yoklar doğum olursa napacagim ben şimdi de doğum olmasın istiyrm
Rabbım kolaylığını verir....eşinizden destek alirsiniz sıkıntı yapmayin
O nasil bisey,hic duymadim.bana sadece sık sık sut ver ,gecmezse bakariz dendi.hâla gecmedi.
Değer 17 oldumu tehlikeli oluyor 21le kizim iki gün hastanede yatmisti....ışık altında bekletiyorlar
Onun için yatırdılar şimdi . Hastanede kaldı yavrum
Üzülme ışık altında kalacak sadece o kadar...az besleniyor bebekler malum ilk hafta onlar etmeyi bilmiyor biz beslemeyi...Hele ilk bebekse çok zor
Kızlar bebişlerinizi emzirmek için uyandırıyor musunuz yoksa kendileri mi uyanıyor .Ben sarılık sebebiyle eğ uyandırıp emzirdim şükür geçti şimdide sanki hep uyuyormuş gibi geliyor
Uyandırmama Grek kalmıyor saatte bir uyanıyor...ama sarilik yükselmiş iki gündür uyuyor iki saat. Uyandırıyorum zorla
Benim ki tek göğüste uyuyakalıyor ikisini bir mi vermemiz lazım
Normali biri 15.20 dakika digeride öyle...ama tek memede uyuyorlar hep
Hamile pantolonumu kazanımı terliğini giydim gittim...hemen soyuyorlar zaten

Bir cihaz var ateş ölçer gibi dokunduruyor tak sonuç veriyor 15.7 çıktı yarına düşer hemen İnşallah
İkiz abileri var ama onlar 34-38 gün küvezde kalıp geldiler herşeyleri orada bitti göbek bağı sarılık falan tecrübesiz deseniz yeridir yani bu konularda

Kızlar bebişlerinizi emzirmek için uyandırıyor musunuz yoksa kendileri mi uyanıyor .Ben sarılık sebebiyle eğ uyandırıp emzirdim şükür geçti şimdide sanki hep uyuyormuş gibi geliyor

Benim ki tek göğüste uyuyakalıyor ikisini bir mi vermemiz lazım
Tek memede uyuyakalırsa gaz çıkarma alt acma derken uyanıyor diğerini de emziriyorum. İlk günler ben uyandiriyordum ama artık kendi uyanıyor iki saate bir bazen gazı varsa saatte bir
Bir ayazda hızlıca olsun doğumun inşallah. Benim sancilarim sürekli değildi girip çıkan düzenli aralıklarla gelen bir agrim vardı. Seninde düzene girecektir. Sana tavsiyem squat yap, yere çömelip kalk. Bol hareket et. Yalancı sancı değilse zaten hem siddetlenir hem düzene girer

1 günmüş en azından, elbette o bile moral bozucudur eminim ama geçecek inşallah annesi merak etme. Sağlıkla büyüsün, hayırlı olsun

Oooh maşallah.. Gözünüz aydın, hayırlı olsun miniğiniz

2 kasımda bende yavruma kavuştum allaha şükürler olsun darısı herkesin başına

Maşallah.. Sağlıkla büyüsün inşallah

Aaay evet evet ciddi beğendim, çok çok iyi. Eşim de çok beğendi. Hatta yatağı da senin önerdiğinden aldık. O daha gelmedi ama o da gayet iyi ve kullanışlı duruyor. Vesile oldun, tekrar teşekkür ederim

Allah neler yaratıyo ya aklım almıyo büyük mucize bişey
Öyle valla canım. Onu orda besleyip büyüyen vakti saati geldiğinde çıkmasını da sağlayacaktır inşallah Rabbim büyük. Kafasını filan düşünüp kendine dert etme
Hayırlı olsun melindaa Allah analı babalı büyütsün canımmm
2 kasımda bende yavruma kavuştum allaha şükürler olsun darısı herkesin başına
Gözünüz Aydın tebrik ederim Sağlıklı uzun bir ömrünüz olsun hepbirlikte

Çok sevindim inşallah sağlıkla kolaylıkla kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…