2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben sabah akşam kullanıyorum doktorum iğneyi 2 gün önce keseceğiz dedi 36 erken gibi belki doktor acil sezeryan olursa önlem almak istemiştir erken dogum şüpheniz varmi?
Yok canım geçen haftalarda kasılmam vardı özele gidiyordum bu hafta şehir hastanesinden randevu almıştım memnun kalırsam orada ameliyat olurum dedim dr.dan vs. memnun kaldım işlemlerimi yaptık fakat ameliyat günü veren dr.bayağ bi ters tepkiler verdi.Çok genç ben onun tecrübesine güvenemem zaten.Özeldeki dr.umu aradım oda kesmeme mi söyledi.Nts de hiç sancım yok şükür ki.39+5 te gün verdi bana bayağ da geç geldi ama en hayırlısı olsun diyorum.

Korktuğum ve cesaret edemediğim için sezeryen hepsinden korkuyorum ama napim hayırlısı artık herşey normal yolunda ilerliyo bayadırda kanalda normal bekleyenlerin bile kanala inmediği oluyo belki kolay doğurcam ama işte cesaretim hiç yok şuan bile sezeryen de saçma saçma sorular soruyorum dr adam sen bence doğurma ya vazgeçelim dicek

Ben 7 ay boyunca kustum 9 aya kadarda azar azar ayda 4 5 kez bu son zamanlar bnmde başladı haftada 1 2 kez oldu

Anladım evet biraz geç vermiş ama ilk diyedir belki

Kizlar merhaba, aslında ben Ekim annesiydim ama bebeğim bir iki gün geç doğunca Kasım annesi oluverdim Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum
Kızz ben de Ekim’den buraya transfer olmaya gelmiştim

Merhaba kızlar ben de güya Ekim annesi olacaktım ama bebiş hala gelmediği için artık Kasım annesi olacağım inşallah

Şu an 40+4’üm Arkadaşın hala gelmeye niyeti yok bakalım, Aralık annelerine kaymadan doğururum inşallah

Bende hamileliğin ilk üç aynı geri dönmüş gibiyim isteksizlik, ruh hali değişimleri aşerme hepsi bir arada geri döndü. Mide bulantım da oluyor arada hormonlardan diye düşündüm ben de
Benim de canım çok yemek istiyo doymuyorum yedikçe yiyorum bir de duygusal olarak bu kadar hassas değildim bir de sinirlilik oluyo hormonlardandır dedim heralde ağlayasım geliyo neyse geçecek bu günler de

Ben tecrubeliyim ama gene unutuyor insan..
Misal kilomu iyi ama sarilik yükseliyor napicagimi bilemiyorum boşa mama vermiyorum drda öyle dedi
Mama takviyesi yapan arkadaşlar, hangi mamayı kullanıyorsunuz?
Kizimda aptamil gaz yapınca dr önerisiyle sma kullanmıştım...simdi mama vermiyorum ama her ihtimale karşı bebelac vardı onu aldım marketten

Mama takviyesi yapan arkadaşlar, hangi mamayı kullanıyorsunuz?
Aptamil kullanıyoruz canıım
Benim de canım çok yemek istiyo doymuyorum yedikçe yiyorum bir de duygusal olarak bu kadar hassas değildim bir de sinirlilik oluyo hormonlardandır dedim heralde ağlayasım geliyo neyse geçecek bu günler de
Benim doğumdan sonra başladı tüm bu dediklerin

Lohusalık nasıl gidiyor kızlar,benim annem yanımda ama tahammül edemeyecek anlarım oluyor sırf kendi evimde ayıp olur diye susuyorum çoğu zaman ..
Umarım geçicidir bu süreç yoksa ciddi ciddi bozuşacağız

Cok çok sevindim, ne mutlu bana rica ederim yeter ki işinize yarasin, mutlu mutlu uyusun guzucukkkk
Yaa inşallah sağlıkla gelmistir minnos, ne durumdasin seni cok merak ediyoruz, beklemedeyz
DusunceBulutu dayler dayler kizlar aklimdasiniz dogumm yaptiniz mi yoksa okuyamadim gecmisi durumlariniz nedir
Yok henüz yapmadim dogum, dun kontroldeydim, her sey yolundaydi cok sukur, ama henüz baski gormuyorum 40ina kdr bekleyecek gibi duruyor dedi doktor, bakalım beklemedeyiz şuan her şey hazır, artik gelmesi kaldi

Annelerle çok zor oluyo ya ilk gebeligimde yaşadım şimdi gorumcem yanımda o kardeşim gbdir her işimi yapiyo sukur
Misal dün annem uğradı goguslerin cıvık sutun yokmu diyor...Anne lohusaya öyle söylenmez tam tersi denir dedim ertesi gün aynı gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…