2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kontrolden çıktım.. hala kanalA girmemiş 🙈.. sancı yok .. ama bebeğin herşeyi iyiymiş 3400 gr .. ptesi günü İçin yatış verdi dr 40+5 olacak .. 40 haftayı çok geçirmek istemiyor . Bebek hareketlerini iyi takip edin, bol bol yürüyün dedi..dua edin bu hafta kendiliğinden gelsin, bi sinerji yapalım 😊.. direkt sezeryan istemedim önce Sunni sancı denenecek olmazsa sezeryan. Benim kanalA yakın birkaç tane myomum olduğu İçin belki onlardan dolayı inemiyor olabilirmiş bebek ama kesin bişey diyemiyor. (kanal girişinde değiller çünkü ) En geç ptesi geliyor benim bebeğim inşallah 🙏.. ben sonuna kadar bekledim normal İçin ama bundan sonrasını doktora ve kadere bıraktım🍀.. 40 haftayı geçenler için bebek hareketlerini gözlemlemek çok önemliymiş. Herhangi bi sorunda hemen hastaneye gelin dedi dr. Aklınızda olsun.
Ben de 1 haftadır yürüyorum spor hurma herşeyi hemen hemen yapıyorum daha kontrol e gitmedim gelmeyecek diye biraz sıkıntı yaptım iki gündür herşey doğal olsun istiyorum doğumda ama bugün düşündüm herşey olacağına varır içerde kalmayacak bi şejilde doğacak sağlıkla gelir hepimizinki inşallah bakalım hareketleri de var o yüzden sıkıntı etmeye gerek yok ben abarttım biraz hormonlardanmıdır nedir 😊

Günaydın 🥰🥰 aynı durumdayız benim de aşırı bi kaburga ağrım var gece o kadar çok uykum vardı ki ama uyuyamadım tabi. Karnım mı dar diyorum sanki bebek sığmıyor.🙄
Sığmıyor ☺️ Vallahi sığmıyor gelsin gelsin diyorum ama gününde gelsinler inşallah hayırlı gelsinler bugün yıkadım herhalde en geç ben hazırlık yaptım 🥰🤦‍♀️ Bebişin çantasını hazırlıyorum ruhsal dengem bozuk ya 😔 sağa koştur sola koştur garip garip rüyalar Falan çok yorgunum hep dua ediyorum inşallah geçer bunlar 🤲

Herkese merhaba,nasilsiniz?nerdeyse hepimiz anne olduk cok sukur.dari bekleyenlere.arkadaslar bu sarilik olmus bebekleri nasil iyilesdirdiniz?bizimki gecmiyor.doktor emzir,ara sira mama ver dedi.hastanede 3 gun boyunca yeydiyi mamayi dun agzindan burnundan fiskirtarak cikardi.sizce ne yesem cabuk gecer?
Bizde çıktık bugün yoğun bakımdan ama çocuk emmiyor emmiyor emmiyor. Şu memeden ayrılmıyor diyenleri çok kıskanıyorum mamada yemiyor. Normalde bize kan değişimi yapılacaktı ama hiç bı hastane kabul etmedi. İyiki etmemiş bı hastane bulduk fototerapiyle düşürdüler.insallah tekrarlamaz.

Arkadaşlar mamayi neyle veriyorsunuz sarılık olmasin diye?Biberon alışkanlık yapar diyorlar ya şırınga ya da kaşık sanırım ve kaç ml yenidogan için günde veriliyor? Ben wee baby kucuk biberon aldim suluk agzini kullanırım dedim ama bilemedim,olur da sütüm gelmezse hemen...
Bize 30cc dedi canım şırınga önerdi

Bizde çıktık bugün yoğun bakımdan ama çocuk emmiyor emmiyor emmiyor. Şu memeden ayrılmıyor diyenleri çok kıskanıyorum mamada yemiyor. Normalde bize kan değişimi yapılacaktı ama hiç bı hastane kabul etmedi. İyiki etmemiş bı hastane bulduk fototerapiyle düşürdüler.insallah tekrarlamaz.
Çok şükür yoğun bakımdan çıktı bebeğin dua et aslında boşuna stres yapıyoruz pozitif düşünsek sabretsek herşey daha sorunsuz olacak belki de pes etme güçlü anneleriz biz 🤗
İyi akşamlar kızlar. Sabah 7de oğluşumu kucağıma aldım. Her bebek farklı bir duyguymuş. Rabbim isteyen herkse nasip etsin İnşaAllah. Hepinize kolay doğumlar diliyorum
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün canım amin inşallah 😍

Sığmıyor ☺️ Vallahi sığmıyor gelsin gelsin diyorum ama gününde gelsinler inşallah hayırlı gelsinler bugün yıkadım herhalde en geç ben hazırlık yaptım 🥰🤦‍♀️ Bebişin çantasını hazırlıyorum ruhsal dengem bozuk ya 😔 sağa koştur sola koştur garip garip rüyalar Falan çok yorgunum hep dua ediyorum inşallah geçer bunlar 🤲
Kolay gelsin🥰benim hazırlıklar tamam gibi ama bi kaç işim var daha.Biraz buzluk için pasta,poğaça falan yapmak istiyorum. Ama benim de ruhsal dengem bozuldu bi süredir böyleyim, hep hormonlar diye düşünüyorum ben de.😐Herşey güzel olsun inş.🙏❤️

Yaaa hadi güzel haberlerini bekliyoruz doğmuştur belki de şimdi 😍 o korku ve heyecanı ben de yaşayayım artık hayırlısıyla yaa yoksa çıkamayacak az daha durursa içimde 🙈😞

İnşallah sağ salim atlatırsın hadi bakalım 3 bebek gelmiştir bugün artık dünyaya 😍

Kızlar ne yaptınız umarım iyisinizdir 🥰

Az daha sabır canım . Bebek büyüdükçe zorluyor bünyeyi haklısın. Ama geçecek kollarımızı aldığımızda hiçbir şey kalmayacak inşallah ❤️

Oh sonunda gözün aydın ❤️ doğmuştur şimdiye herhalde sonunda gelmeye karar verdi minik ☺️ darısı başımıza 🌺

Sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allah 🌺

Bizimki kanalda ama bizde de bir hareket yok henüz. Bakalım bekliyoruz birden başlıyor her gün doğuracakmışım gibi düşününce de zaman geçmiyor. O yüzden hergün doğurmayacakmışım gibi kendime iş çıkarıyorum ben de 😂 ne zaman isterse o zaman gelsin sağlıkla inşallah 🙏

Eneeem, minnos geliyooor 😍😍 hadi sağlıkla gelsin kuzu, yoksa geldi miiii 🥰♥️

Oynamaz annesi, ne mutlu size kavusuyorsunuz ohhh harikaaa 😍😍 bakalim bizim düğün ne zaman, diley leeey 🤭
Nasılsınız simdiii 🥰
Kızlar kusura bakmayın, ancak fırsat bulup yazabiliyorum. Sabah 11:30’da doğdu miniğim, şu an yanımda yatıyor.
Normal doğum oldu, dikişlerim var, ağrı kesici veriyorlar şimdilik fena değiliz.
Sütüm ufak ufak geliyor, inşallah bebeğe yeter de sarılık vs olmaz diye dua ediyoruz. Bol bol su içiyorum, elimden geldiğince 😊

Darısı doğum bekleyen arkadaşlara. Umarım hepiniz sağlıklı doğumlar yapar huzurla alırsınız bebişleri kucaklarınıza. Biz bulutların üzerindeyiz 😊

Kontrolden çıktım.. hala kanalA girmemiş 🙈.. sancı yok .. ama bebeğin herşeyi iyiymiş 3400 gr .. ptesi günü İçin yatış verdi dr 40+5 olacak .. 40 haftayı çok geçirmek istemiyor . Bebek hareketlerini iyi takip edin, bol bol yürüyün dedi..dua edin bu hafta kendiliğinden gelsin, bi sinerji yapalım 😊.. direkt sezeryan istemedim önce Sunni sancı denenecek olmazsa sezeryan. Benim kanalA yakın birkaç tane myomum olduğu İçin belki onlardan dolayı inemiyor olabilirmiş bebek ama kesin bişey diyemiyor. (kanal girişinde değiller çünkü ) En geç ptesi geliyor benim bebeğim inşallah 🙏.. ben sonuna kadar bekledim normal İçin ama bundan sonrasını doktora ve kadere bıraktım🍀.. 40 haftayı geçenler için bebek hareketlerini gözlemlemek çok önemliymiş. Herhangi bi sorunda hemen hastaneye gelin dedi dr. Aklınızda olsun.
Hayırlısı olsun canım siz nasıl sağlıklı olacaksanız 🙏
Kızlar kusura bakmayın, ancak fırsat bulup yazabiliyorum. Sabah 11:30’da doğdu miniğim, şu an yanımda yatıyor.
Normal doğum oldu, dikişlerim var, ağrı kesici veriyorlar şimdilik fena değiliz.
Sütüm ufak ufak geliyor, inşallah bebeğe yeter de sarılık vs olmaz diye dua ediyoruz. Bol bol su içiyorum, elimden geldiğince 😊

Darısı doğum bekleyen arkadaşlara. Umarım hepiniz sağlıklı doğumlar yapar huzurla alırsınız bebişleri kucaklarınıza. Biz bulutların üzerindeyiz 😊
Amin canım bol bol sütün olsun inşallah bir ara ayrıntılı doğum hikayeni de paylaş bizimle 🥰

Yaaaaa harikaaa, hoş gelmiş guzel yavru 🥰❤️❤️ maasallah size, birkaç güne daha da iyi olursunuz 😍🙏 bol bol kokla bizim için minnosu ☺️☺️☺️

Kızlaar doğurduk ya hani şimdi burda hala gebe gözüküyorum nası yapcam doğurdum diye 🤣🤣🤣

Profil resmin var ya üstte ona tıkla detaylara girecek. Aşağı in, gebelik takvimi oluşturduğumuz yerde “bebeğinizin muhtemel doğacağı tarih” yazıyor ya oraya doğduğu tarihi yaz kaydet 🥰

İyi akşamlar kızlar. Sabah 7de oğluşumu kucağıma aldım. Her bebek farklı bir duyguymuş. Rabbim isteyen herkse nasip etsin İnşaAllah. Hepinize kolay doğumlar diliyorum

Oooy gözün aydın maşallah..
Darısı bizlere inşallah..

(Aaaay sünnet söylemi gibi oldu ahahahaha oldu da bitti maşallah nazar değmez inşallah) ahahahahaha 🤣🤣🤣🤣🤣

Kizlar suyum gelirse diye sabah sormuştum daha cevapları okumadan şimdi suyum geldi 😱😱😱 dua edin yoldayiz

Aaaay resmen çağırdın kız 🙈

Herkes pıtır pıtır dökülüyor sıra bize ne zaman gelirki çok doğurasım var ama gelen yok 😆 Şaka bi yana Allahım hayırlı doğumlar versin hepimize ve doğan bebeklerede bol bol sağlık ve uyku 😊

Kankaaaaaa biz sona kaldık kankaaaaa.. Bakıyoz doğuranlara ağzımızın suyu aka aka

X