2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Gözünüz Aydın hangi ilde hangi hastanede oldunuz acaba bende çok kararsızım bi cesaret devlette mi olsam diye düşünmüyor değilim

Oyyy hos gelmiş minnos kuzucukkk, hemencik gelivermis maasallah ona alir o kiloları annesi, dobisko oluverir hic düşünme
Hoş gelmiş yavrukus, cok gecmis olsun, maasallah ikinize de
Bakamadim olur mu hic? Senden iyi kimse bakamaz, bazen oluyor böyle bazi bebeklerde sarılık daha inatçı oluyor. Kendini suçlama. Birazcik destek alıp gelecek sana kuzucugun. Hem dermanı olmayan derdi olmasin yavrunun, geçecek gidecek hemencik
Ayy kızlar yalancı sancılar değilse doğuruyorum sanırım yaklaşık bir saattir 10-15 dakikada bir sancım oluyor. Bakalım çok sıklaşırsa giderim hastaneye
Oyyy hadi hakalim, haberdar et bizi, su gibi dogsun minnos

Canim ilk bebekte acemilik oluyor. Hem kendini suçlamasana nerden bilebilirsin sütünü sağ sen iki üç saate bir inşallah hemen çıkarırlar kuzuyuda çok hızlı düşer sariligi fototerapi çok hızlı etki eden bir tedavi

Bende sleepy kullanıyorum oğluma ama çok memnunum sıkıntı yaşamadık

Hala devam ediyor sancılar ve sanırım gittikçe şiddetleniyor gibi. Bakalım sabaha kadar beklemez sanırım
Hadi bakalım kolaylıkla kavuş inşallah. Ben sancılar 5 dk da bir olunca hastaneye gitmiştim iyisi de öyle yapmışım hastanede 6 saat durmustum ama aktif sancim 3 saat oldu

Benim bebeğimde sarılık oldu, değer 10.5 ölçüldü yarın tekrar gidicez. Sizin değeriniz kaçtı? Rabbim en kısa zamanda iyileştirsin inşallah

Hadi bakalım kolaylıkla kavuş inşallah. Ben sancılar 5 dk da bir olunca hastaneye gitmiştim iyisi de öyle yapmışım hastanede 6 saat durmustum ama aktif sancim 3 saat oldu
Amin Teşekkür ederim. Bende geldim şimdi şiddeti arttı çünkü. 5 dk da bir giriyor sancı ama daha 4 cm açılma bekliyoruz

Hiçbir şey olmaz ya güzel düşünelim ki güzel olsun Ben annemlere sakın ben ameliyathaneye giderken ağlamayın diye tembihledim. Dokuz aydır heyecanla kavuşmayı bekliyoruz, güle oynaya girin doğuma

Bez molfix almıştım ben şimdiye kadar sızdırma ve pişik olmadı şükür onunla devam edicem,uslu mendilde sleepy kullanıyorum ondanda memnunum.
Benim bebeğime taburcu olurken sararmış bu 3-4 güne iyice sararır getirirsiniz fetoterapi veririz demişti doktor .O günden beri emzirme artı mama veriyorum yarım saat aralıklarla besledim resmen kızlar çok şükür bugün çocuk doktorumuz yüksek değil dedi kan aldı yarın belli olacak.Diceğim şu ki kucağınıza alır almaz sık sık emzirin ben hastanede verin bebeğimi enzireyim dedikçe annem rahatça uyuyor şimdi bırak sende dinlen dedi bebeğim sabahına sarardı dinlemeyin kimseyi sık sık emzirin mama vermektende çekinmeyin .
Süt olayına gelince dut inanılmaz süt artırıyor kızlar deneyin şaşıracaksınız .
Gümüş kapak kullanıyorum yara olmadı şükür.
Şimdilik tecrübelerim bu kadar bu aralar Fazla giremiyorum buralara yeni hayata adapte olmaya çalışırken doğum yapanlara hayırlı olsun Analı babalı büyütmek nasip olsun inşallah sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…