2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Tebrik ederim canım Allah bağışlasın yavrunuzu.Sağlıkla büyütün İnşaAllah.. Ne güzel sağ salim doğumunu yaptın, umarım sende bebişinde çabucak toparlarsınız.

Yaaa inanamıyorum daha geçen konuşuyorduk ne ara geldi minnak kız kilosu gerçekten dediğin gibi ultrasonla aynı gelmemiş.ama olsun sen de o da hemen toparlanırsınız inşallah Kesi olmamasına çok sevindim darısı bizlere polipin alındığı da iyi olmuş çok geçmiş olsun.Allah analı babalı büyütsün inşallah canım gözünüz aydın
gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah bende doğumu devlette yapıcam inşallah böyle ilgili olurlar darısı bizlere Tez vakitte ağrın sızın geçer inşallah

Kendini suçlama lütfen, yaşayıp tecrübe ediliyor böyle şeyler Çabucak toparlar annesi üzme kendini

Bayanlar doğum ağrısı tek taraflı olur mu benim sağ kasik ve sağ belde ağrım var hiç yoktu 37+5 im karnimda kasilinca baya yamuluyor

Çok geçmiş olsun inş.hemen toparlayıp kavuşursunuz.. Kendini suçlama lütfen bu anlattıklarını ben de ilk doğumum da yaşamıştım çevremdekiler yüzünden ama oğlum uyanmıyordu onu zorla uyandırmaya çalışmıştım öyle böyle büyüttük canım bizde tecrübe kazandık. Bu herkesin başına gelebilecek birşey yeter ki yavrun iyileşsin.

.
herkesin başına gelebiliyor senin bir suçun yok.üzme kendini sakın.üzüntü stres sütünü de etkiler hemde bebeğin hisseder.onun için dik dur hemen yoğun bakımdan çıkar kucağına alırsın inşallah

Aynen o iyi oluyor İnşaAllah düzelir acı çekmeden

Bence kendini suclama suan bebek gogusumde hep memem acık ama agzına bile almıyor zorla sokuyorum cıkartıyor rabbim şifa versin inşallah hepnize hayırlı saglıklı dogumlar evlatlar nasip eylesin

Benim de sezeryan sonrası çok ağrım olmuştu maalesef. Ama arkadaşlarım 2.de çok güzel toparladılar korktukları gibi olmamış.İnş.bizim de öyle olur arkadaşım.Hem evde çocukta olunca insan çabuk ayaklanmak istiyor.

ooooh maşalah süper.. tebrik ederim

Deme öyle. Bazı şeyler kader kısmet ne yapsan da, bazısı da tecrübe böyle böyle. Dopum yapan arkadaşlardan birinin bebeği bak bu 2.haftası 2 kez yatışı yapıldı hastaneye sarılıktan, fototerapi alıyor. Geçecek inşallah merak etme.

Aaaay evet inşallah arkadaşım yaaa. Sezeryan zor işte yaaa. İnsan tadını çıkaramıyor böyle olunca ilk günler.

Allah bağışlasın yavrunuzu gözünüz aydın.. Bizim kızda şuan biraz minnak bende küçük bi bebek olacağına hazırladım kendimi, oğlum gayet iyi doğmuştu oysaki.Benim de yarın devlette randevum var bakalım nasıl geçecek ona göre karar vereceğiz inş. bana da böyle sizin gibi ilgili dr. denk gelir ve güzel bir doğum olur.

Sende degistirdin mi doktorunu cnm...ins seninde benim gbi gecer
Ins cnm. Tek sikintim ilk gum anestezinin etkisi omuz agrisi cektim tek tarafli cok agridi ama ilk gun sadece

Bu arada dogumdan once slepyy bez aldim kizlar 200 lu pakette. Molfixle slepyy arasinda kalip daha dogal dye slepyy almistim ama cok pisman oldum hem sizdiriyor hemde cok cabuk sisiyor kuru tutmuyor.yrn molfixi deneyecegim bezler elimde patladi yani..dogum yapan arkadaslar sizlerde durum ne

Babalık izni doğumdan itibaren direkt başlıyor demi canlar

Kahve bende işe yaradı baş ağrım hiç olmadı
Bende kahvenin cok iyi geldigini duydum bende denicem canim. Bu arada hayirli olsun bebişin saglikla büyüsün bizlere de dua et lutfen

Masallah canim saglikla buyut inşallah. Bencede doktor cok onemli. Benim doktoruma da 40 gün önce gorumcem 5 ay once de akrabam doğum yapti 2 si de sezaryen ve cok guzel gecti.
Benimde bugün belli oldu sezaryene karar verdik 5 Kasım sabah 8 de. Insallah bende aybi sekilde güzel geciririm sureci.
Allah hepimizin Yardımcısı olsun keskesiz doğum yasayalim bebeklerimize kavusalim hayirlisiyla

Ayy kızlar yalancı sancılar değilse doğuruyorum sanırım yaklaşık bir saattir 10-15 dakikada bir sancım oluyor. Bakalım çok sıklaşırsa giderim hastaneye
Saglikla sihhatle bi avazda gelsin insallah canım Allah yardimcin olsun tez zmanda kavuş

İnşallah iyi bir doktora denk gelirsiniz doktora guvenırseniz kesin devlette olun gercekten cok ilgilendiler ilk dogumum özeldeydi asla ilgi görmedim diyebilirim burda her yarım saatte bir kontrole geliyorlar kanamamı ayrı emzirmemi ayrı tansyonumu ayrı kontrol ediyorlar

Bebegim malesef emmiyor hali yok gücü yok emzirme hemşiresi gelip denedi olmayınca gidip mama yapıp getirdi ve kendisi içirdi şırıngayla bebegin şekeri düşmüş olabilir dedi ara ara gelip kontrol de ediyor devet hastanesinde böyle hizmet vermeleri beni mutlu etti

Ayy kızlar yalancı sancılar değilse doğuruyorum sanırım yaklaşık bir saattir 10-15 dakikada bir sancım oluyor. Bakalım çok sıklaşırsa giderim hastaneye
Hadi inşallah sağlıkla gelsin allah kolaylık versin darısı bana artık lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…