2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

Hepimiz için aynı dilekler geçerli.. Sağlıkla kavuşalım inşallah.. Minimum acı ağrı ile.. Senin de hayırlı olsun

Amiinn canim insallah doktora gittik benim doktor yoktu baska bir doktora muayne oldum 3200 kusur olctu kilosunu sonra karnima bakti ama bence o kadar yoktur ya dedi olcen kendisi yanlis bulanda kendisi ama bencede yanlistir zaten sat gore 39 haftaligim diye carsamba falan gel dedi ama gitmem ya detaylidan beri sasmadan 38+1 suan. Ya birde nst de gecen cikan sancilar eser yok. Ama olmasin cok dua ediyorum iyi olmadan dogurmayim diye. Asansorde bile yere coktum o kadar halim yok

kuru incir, tahin helvası, tahin pekmez, dereotu, bol su, komposto, pozitif düşünce, olabildiğince cok uyku (bkz yazan yapamadı :) )
Çok teşekkür ederim kızlar

Hepsi geçecek canım 35 haftalık doğum yaptım bebeğim 8 gün kuvezde kaldı tam çıktı bir haftadır evde birlikte idik 15 günlük Perşembe günü yine ameliyat oldum safra kesem alındı iki gündür yatıyorum

Evet aynen öyle biraz stres yaptım ama bugün daha iyiyim topladım kendimi herşey olacağına varır belli olmaz birden hemen başlayabiliyo doğum
İdrar yolu enfeksiyonu ve mantar ikisi bir arada benim de 3 haftadır fitil kullanıyorum antibiyotik bu hafta yicem haftada 1 bir de ev yapımı yoğurt çok iyiymiş diye okudum onu da yapcam ek olarak bakayım inşallah etki eder benim düşüncem doğumda bebeğe bulaşabilirmiş ondan dolayı sıkıntı oldu içime yoksa şikayetim yok kaşıntı falan
Bi kac saatte hersey degisir canim belli olmaz
Evet dün geceden sonra biraz daha kafam rahat etti daha düşünmicem doğumu
İnşallah bu sefer de öyle olur herkese böyle kolay doğumlar nasip olsun
Kaşıntım yok zaten çatı muayenesi olana kadar ben anlamadım bile ne zamandır vardı kimbilir 3 haftadır da bitmedi fitillere rağmen elimde de kaşıntı olunca dedim acaba ordan mı bulaştı yıkıyorum ellerimi zaten bir de az önce sarımsak ve yoğurt sürdüm elime kaşıntısı geçti şimdi vajinam da uygulamayı düşünüyorum geçer gider inşallah
İnşallah bişey olmaz doğumdan sonra düzeliyomuş zaten ama bebeğe bulaşabilir dedi doktor ondan takıldım buna
İdrar yolundan sanki biraz daha rahatladım ama vajinal mantar çok fazla 3 haftadır enzofen fitil verdi bana doktor bu hafta da ek olarak flucan antibiyotik verdi bir de yoğurt sürcem içeriye doğru bakayım geçer inşallah
Kimisi de bulaşır diyo hatta ilişkide eşine de bulaşır dediler doktor da doğumda bebeğe bulaşma riski var dedi inşallah düzelir doğuma kadar
Olsun yine de bi kontrol etsin ne olur ne olmaz haber verirsin bişey olmaz inşallah

Allahım şifa versin herşey üst üste geliyo bazen

Vajinal mantar esede bulasiyor canim. El kisminida bilmiuorum ama ben fitili kullanirken eldiven kullaniyorum cunku kalkip elimi yikayamayinca rahat edemiyorum

Yok cnm sürmüyorum onuda deneyeyim olmazsa...ucu baya büyük ondan sanirim

Kasılma nasıl bişey doğursam haberim yok göbeğim taş gibi genelde zaten ama anlamıyom ağrım yok binde bir adet olma hissim var bilemedim

Kanala biraz girmiş 2 gün önce nst de düzenli sancılarım çıktı ama yeterli şiddette değildi şimdi ise sancı yok adet agrısı gibi belime vuran bi ağrı var ama çok ağrılı değil

Benım kasılmalarım 3 dakikada 60 dı nst de, açılmam 2 cm di doktor bile sabaha doğurursun gözüyle baktı ama 2 gün oldu resmen ters köşe yaptı bebe. anlamadımm ptesi 9da suni sancıya başlayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…