2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Geçmiş olsun, inşallah bi an önce oğlunuzda Siz de sağlığınıza kavuşursunuz
Amin, teşekkür ederim :)
Drlar da covid etkisinden bahsediyor hep. vucutlar yıpranmıs
ben biraz da büyügü ilgisiz hissetmesin diye kreşe vermistim ama hic umdugumuz gibi olmadı. hesapta o sosyallesecek ben de gebeligin basını zor gecirdim ama sonunu biraz rahat gecirecektim evde sorumluluk azalınca... gel gör ki hastalıklar çok yıprattı. öyle ki su an kreşe gitmesin evde dursun bir şekiklde ikisine de bakar yuvarlanıp gideriz modundayım. ama kıskançlık olacak, orası kesin
Çok geçmiş olsun canım inan bizde öyleyiz sinüzite çevirdi benim aynı zamanda alerjik öksürük de başladı çok şükür bu hafta daha iyiyz
Size cok geçmiş olsun canım. kbb bana sinuzitten bahsetmedi ama sanırım biraz ust kısım rahatlarken gittigim icin hafif gördü. ama tam da o muayeneyi takiben bir öksürük basladı akıllara zarar. inşallah doguma kadar gecer hepimizin rahatsızlıkları.
Gözün aydın canım :) maşallah miniğe
Evet ya ne iyi olur secemeyenlere fikir olur

Konuştuk bi aralar isimleri bikaç kişi karar vermişti kimisi kararsız kalmıştı biz erva koyucaz baştan beri belli bizimki
Ben de paylaşayım o zaman, belki daha yazan olur. Bir yerden sonra bebek demek garip geliyor bana çünkü :)
Bizimki Melis Ada olacak inşallah saglıkla gelsin de bir.
Kızlar son 8-9 kasılmamım arası 5-7 dk arasına indi. Bakalım devam edecek mi. Gün içinde dağınık olurdu böyle olmamıştı hiç.
Saglıkla ilerlesin, en güzel vakitte gelsin ins

Kizlar bende doğurdum suyum geldi aniden apar topar geldik tansiyon 18 kere çıktı fena oldum direk seseryana alındım ve oğlum dünyaya geldi şükür darısı basiniza
Gozun aydın canım, Allah analı babalı büyütsün :)

Güncelleme yapıyorum kızlar: Kasılmalarım devam ediyor ama ağrısız. Çok hafif adet olacakmışım gibi bir his gelip gidiyor. Uzandım, uyumaya çalıştım ama tam dalamadım, o adet olacakmışım hissiyle geri gözümü açtım. Sıcak bir duşa gireyim bari dedim, duştan çıktım bi dizi mizi açayım bari kendime. Kitap okuyum dedim ama kendimi veremedim
Sanırım yalancı sancı ama belli de olmaz hiç bu kadar ritmik kasılmalarım olmamıştı. Doktoru da arasam mı bilemedim yani şu an aramak saçma geliyor ama...

Ha bir de nolur nolmaz diye yarına bıraktığım bir iki işi yaptım lavaboları ovup klozetleri temizledim
Allah seni iyi etsin çok güzel böyle devam et tam hayalimdeki gibi aman ha dayanamadığın zaman direnme artık pes et hastaneye gidin sağlıcakla alın kucağınıza bebeğinizi yolda falan doğurma

Anlattığın pek yalancı kasılma gibi değil canım ya hem sıklaştı demiştin 5 dakikada mı haala
Şimdi yeniden sayıcam sıklığını ama hala öyle gibi... Ağrımın olmaması normal mi ya anlayamıyorum ilk hamileliğim. kendimi şu an çok cahil hissettim
hiç bişey hissetmeden tesadüfen kontrolde nst de sancısı çıkıp doğum başlamış diye doğuma alınan çok arkadaşım oldu gerçi...

Allah seni iyi etsin çok güzel böyle devam et tam hayalimdeki gibi aman ha dayanamadığın zaman direnme artık pes et hastaneye gidin sağlıcakla alın kucağınıza bebeğinizi yolda falan doğurma
Anneme not yazıp buzdolabına astım kalan işleri, aniden çıkmamız gerekirse kedilere bakmaya gelecekler

Hepimizin hakkında en en en hayırlısı olsun

Ne yaptın geçti mi kasılmalar yoksa hastaneye gittin mi iyisindir umarım
Hepimizin hakkında en en en hayırlısı olsun
amiinnnn
Kizlar merhaba. Normalde 21 kasimda bekledigimiz yavrumuzu 25 ekimde sag salim kucagima almanin mutlulugunu yasiyorum gunlerdir. Hadi bakalim dualarim sizinle. Sira sizlerde. Insallah vakti zamani gelince bir bir kucaginiza alirsiniz.
Gözün aydın sağlıkla büyüsün bebeğin inşallah Biz de güzel şeyler yazarız böyle doğumdan sonra buraya

Ne yaptın geçti mi kasılmalar yoksa hastaneye gittin mi iyisindir umarım

amiinnnn

Gözün aydın sağlıkla büyüsün bebeğin inşallah Biz de güzel şeyler yazarız böyle doğumdan sonra buraya
Kasılmalar devam ediyor canım hâlâ ama arası bi açılıp bi yakınlaştı gece boyu. Biraz uyumaya çalıştım sızmışım artık en son. Adet olacakmışım gibi his şu an yok. Doktoru arıcaz 8-9 gibi. Özel muayenehane olduğu için önce beni arayın ben gerekirde hastaneye grn derim demişti. Muhtemelen gel nst yapalım dicek. Yalancı mı gerçek mi, öncü birşey mi hiç anlamadim inan yani...

Ben humana rezene cayini sabah aksam bir bardak olarak tuketiyorum. Bunun yaninda öglenleri ve aksam yatmaya yakin dut kaynatip suyunu iciyorum. Gunde 3 litre su icilmesi gerekiyor diye duydum ama henuz dikislerim oldugu icin wc ihtiyacindan dolayi pek o topa giremiyorum. 2 gundur yapiyorum zaten. Doktorum 1 hafta 10 gune anca sütün gelir demisti cok sukur bugun 5. Gunum damla damla gelmeye basladi. Oluk oluk aktigi günleri de gorürüz insallah

1 cm iyi iste kaldi 9 cm

Ya su geldiği için değil büyük ihtimal çünkü tamamı gelmedi suyumun kontrol ettiğinde yeteri kadar su var dedi. Hatta kalan suyu dogumhanede patlattı. Benim sancım çok vardı yani sancılar direk 3dakikada bir gelince bırakmayalım seni dedi. Kesinlikle yürüyüş yap çok faydali 1hafta önce kanalda bile değildi ama doğum yaptığım gün çocuk kendini çok güzel ittiriyo o yüzden boşa sezeryan olma demişti. 3-4 saatte tam açıklık oldu. Süratli yürüyüş tavsiye ederim

Amin canim. Hep ikinci daha agir olur diyorlar
Hadi ya ay hiç uğramasın o zaman Allah korusun kontrole gittiniz mi nasılsınız
çok geçmiş olsun inşallah hemen toparlarsınız
gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bizlere
Bizimkide öyle 1 2 hafta önceye kadar devamdı artık tam lazım olan zamanda yanaşmıyor yürüyüşe hurmaya adaçayına devam

Yetisebilirsek benim giyinmeye halim yok minik abla kombin yapiyor yeni tokasina gore

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…