2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynen öyle bebiş için katlanıyoruz.yok ya ne rahatlaması insede yine aynıyız sodalar ilaçlar 20 dakika anca etki ediyor sonra yine ağzıma geliyor asit ben boydan dolayıdır diye tahmin ediyorum.ne kadar aşağıda olursa olsun o ayak illa mideye yetişiyor iki arkama yaslanıp iki yatmaya gelmiyor az kaldı dayancaz gari
Mide, kursak yanması cidden çok zor uyutmuyor boğazı tahriş ediyor.Allah yardım etsin hepimize son zamanlar zaten..
Amin canım Allah hepimizin yardımcı olsun Ben hurmaya adaçayına devam

Suyum da geliyo kizlar belimde aşırı ağrı var dua edin bana. Çok korkuyorum keşke eşim yanımda olsa doğumada yetisemicek büyük ihtimalle
Sakin ol nefesini doğru kullan yorma kendini hiç.inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeğine ve kendine odaklan babası da gelir merak etme

Merhaba kızlar,37+0 her hafta nst ye giriyorum cok sukur sancı yok 8 Kasım doğumu kesinlestirdik 3100 gr 50 cm bu hafta,sezaryen olacağım ikinci gebeliğin.Gecen hafta 3000 gr bu hafta 100 gr almis sas8rdim hafta olarak ileride...son haftalarda azalıyor mu artıyor mu kilo

Maşallah sağlıcakla gelsin bizim yanlış ölçülmüyorsa artıyor.ama ultrasonun yanılma payı oluyor diyen çok kişi var o yüzden pek güvenmiyorum :)

Maşallah sağlıcakla gelsin bizim yanlış ölçülmüyorsa artıyor.ama ultrasonun yanılma payı oluyor diyen çok kişi var o yüzden pek güvenmiyorum :)
Benimki de hep artıyordu 200 gr dan fazla bu hafta 100 gr artmış anlayamadım ölçümleri ileride ama önemli olan artması sanirim saglikla gelsin de kilo cok önemli değil...

Kuzum sen grubu ustune gecirecektin ne oldu ? Ben listede yokum ama kac gundur ben yokken kimler dogurdu merak ediyor insan
Topik sahibi devam etmek istiyor anladığım kadarıyla.sohbetlere böyle devam edicez Evet kim ne zaman doğurdu yazılsa güzel olurdu.şuana kadar 5 kişi yaptı sanırım.onlarda biraz toparlanınca yazarlar herhalde.ekim anneleri ne güzel doğum hikayelerini yazıyorlardı güzel oluyor bizde yapalım Doğum sonrası emzirme alt açma dikişler vesaire gibi konularda danışıyorlar konuşuyorlar inşallah bizde öyle oluruz :)

Benimki de hep artıyordu 200 gr dan fazla bu hafta 100 gr artmış anlayamadım ölçümleri ileride ama önemli olan artması sanirim saglikla gelsin de kilo cok önemli değil...
Bizimde öyle 200 artıyordu bu hafta 400gram kadar arttı şaşırdım.son haftalarda mı böyle yanlış mı ölçüm oluyor bilemedim.ama dediğin gibi sağlıklı olsunda kilosu önemli değil 3000kiloyu geçtiyse 100gram da alsa iyi daha birkaç hafta var önümüzde

Bugun nts kontrolümüz vardı bizim nts kötü çıkıyor 3 kere çektirdik sonuncusu daha iyiydi yarın sabah birdaha bakılacak pazartesi zaten sezeryan günüm ama yarının ntssine bakılacak eger kötüyse yarında olabilirmiş

Canım miadina girmişsin zaten inşallah sağlıkla sıhhatle kavuşursun bebeğine üzülme bence.

Evet kesinlikle çok güzel ben hep çok sevmişimdir doğum hikâyesi dinlemeyi, okumayı. Yazmak nasip olsun inşallah

Bazı insanların sezeryende sonda takılmamış eşimin arkadaşı demiş takılmadı diye neye göre bu bende istemiyorum yaa

Canım cevabın için çok teşekkür ediyorum

Canım miadina girmişsin zaten inşallah sağlıkla sıhhatle kavuşursun bebeğine üzülme bence.
Aslında üzülmüyorum ama stres ediyorum kac keredir kötü çıkıyor dogumun yaklaşması sezeryan olmak sezeryan ignesi sezeryan agrısı ah allah dogum yapan herkezin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…