2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Doğum yapan arkadaşlar daha fazla bence @Sibelim84 ,@Kesek ben de bunları hatırlıyorum.Bi de @Smyy21 vardı.
Sibelim var dogru smmy ilk anne
Sanmam canim insallah 1 haftadir zor bekliyor gelmek icin bulas olur diye hayir diyoruz artik her an olur falan diye yanliz olmayim evde diye planlarda annem gelene kadar ev mis olacakti simdi esimle ikisi yapacak. Esim kac gundur is yapiyo dun balkona ciktim sok oldum heryer beni sok ediyo bakinca ama yarin izinli dort gozle bekliyorum ac ac yatiyoruz cunku

Suyum da geliyo kizlar belimde aşırı ağrı var dua edin bana. Çok korkuyorum keşke eşim yanımda olsa doğumada yetisemicek büyük ihtimalle
Canim benim eşimde yanımda değildi açıklık 3 cm diyip yatış yapılınca hemen yola çıktı 4 saate yanıma geldi doğumada girdi seninde eşin gelir en kısa zamanda

Allah korusun artık bulaş falan olmasın benim kv gezen papuç durmuyor geçen nezleydi artık bir yere gitme sana bulaşırsa bebeğede bulaşır dedim dinliyor mu bilmiyorum annemde öyle gerçi Ne güzel eşin yardımcı oluyormuş sevindim annenle her şeyi halleder sen arkana yaslan dinlen ama iyi beslenmen lazım artık son günler.aç kalma hiç hemen toparlan.iyi baksınlar sana
Doğum yapan arkadaşlar daha fazla bence @Sibelim84 ,@Kesek ben de bunları hatırlıyorum.Bi de @Smyy21 vardı.
doğru bayada varmış doğum yapan sırada bize geliyor

Selam kızlar , dün taburcu edilmiştik bugün bebeğim sarılık oldu malesef, fototerapi alıyor şimdi. Daha önce yaşayan var mı? Hemen toparlar mı kendini?

Ordan garip duruyor olabilirim sizde bana göre garipsiniz insanlar neler yaşıyor yada nasıl bi koşturması var yada nasıl bi ruh halinde bilemeyiz ağzı olanda konuşur.. grubu ben kurmadım kim beni niye kurucu yaptı bilemem ama en iyisini yaptığımı gördük....isteyen yazsın kime yazıyorsa alabilir grubu

Ahududu nun böyle bir etkisi varsa ben de eşime aldırım çok iyi olur.Çünkü benim kanamam yoğun oluyor.Sezeryan sonrası içebilirim. Ben de doğum sonrası rezene içmeyi planlıyordum gaz ve süt için.

Yoook devam etmek istemiyor aslında. Zaten grubu normalde de kendi isteğiyle almamış, konusu geçtiğinde söylemişti. Yani istiyorsan Kazen’e özel mesaj atarak söylersen değiştirir hemen.

Bazı insanların sezeryende sonda takılmamış eşimin arkadaşı demiş takılmadı diye neye göre bu bende istemiyorum yaa

Normalde o sonda benim de korkulu rüyamdı Ki canım aşıııırıııı tatlı ve tenim de çok hassastır, öyleee böyleeee değil Ama ben ilk doğumumda “illa takılcaksa bayıltınca takın” demiştim, öyle de yapıldı. Çıkarılırken de hiiiiiçbiiiişey hissetmedim emin ol. Anlık bişeydi. Ben hissetmedimse kimse hissetmez

Herkes hamileyken hiç gerek yok gerilmeye. Haklısın güzel de bir liste yaptın ellerine sağlık . İsteyen arkadaşa devredip işin devamını o getirsin . Sanırım o da kazene yazmıştı ve talebin senden mi gitmesi gerekiyordu öyle bir sorun vardı sanırım iletişimsizlikten kaynaklandı bu muhabbet

Uyuşukluk gidiyo ama çıkarken nasıl acımıyo ya ilk çişimizde yanmalı acılıymış galiba off çile çekmeye gelmişizbiran önce aralığa zaplamak istiyorum

Ya eşleri nasıl alıyolar bize yasak ta yasak anasını satim
İlk doğumda da girmişti bundada girdi doktorum özellikle çağırıyor eşi gelsin destek olsun diye yani tüm o ikinmalari en çirkin halimi görüyor:) ama bir yandan iyi oldu adam neler yaşadığımı gördü. Sancı çekerken de dogumhanede odada kız kardeşimle eşim vardi iki kişiye gayet izin verdiler

Allah yasatmasin bi kere yasayinca insan pisman oluyor. Ben coook dikkatliydim ama okul acildigindan beri keein okuldan bulas olur diyordum yani bu yasadigimi bebeklerin yasama ihtimalini dusunmek istemiyorum disaridan yemek hic sevmem zaten mecbur soyledim midem cok kotu oldu yagindan mi neyinden bilmem disaridan ne zaman yesem midem kotu oluyor
Olur mu bastan beri whatsap ve instagramda aktifsiniz ve yillar once bu durumda yasakti simdi bilmiyorum ne yazik ki alamiyor konu sahibi olan kisinin talep etmesi gerek. K Kazen Mune uygunsa DusunceBulutu arkadasimiz almak istiyor.

Kizlar saglik ocagi sizi cagirdimi ? Beni gecen hafta cagirdi gidecektim gidemedim bugun tekrar araadi. 5.gun topuk kani icin gelmelisin dedi

Nasil gidiyor ikinci kez annelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…