2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde dün geceden beri bel ağrım başladı arada kasıklarıma vuruyor ama dayanilmiyvak ağrılar değil. Bu arada benim.hic acikligima bakılmadi . Bilmiyorum yani. Bel ağrım gidip geliyor . İlk doğum olcak inşallah ama anlayamadım öylece bekliyorum siddetlenmesini belkide stabil kalacak 38+3 olduk.
Bir gün bana böyle 4-5 dk aralıklarla geldi dalgalar ama nasıl sağlam geliyor anlatamam yarım saat böyle gidince tamam dedim doğuruyorum. Gel gelelim bir anda kesildi. Sıcak suda kesilmiyorsa sancı geliyormuş doulamız öyle diyor

Az kaldi insallah bitecek gidecek canim yaa, cok sakat zamana denk gelmesi kotu olmuş 😔
İnsallah canim ne yazik ki 😟
Özellikle sağlık çalışanlarının çoğu böyle Allah hidayet versin 🤷🏻‍♀️ Ben toparlandın sanmıştım üzüldüm inşallah çabucak atlatırsın günden güne iyi oluyorsun bu da güzel.. Terleyerek atıyorsundur mikrobu iyi olucam de kendini koyverme hiç❤️

Gözünüz aydın.Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰😘 iyi hissettiğinde doğum hikayeni yaz 💕
İnsallah olurum 16.gun bugun 😔

Anamm bugün herkes bi anda mi dogurcak. Benimde sabah biseyler aktığını hissettim suyum geldi sandım ama su değil aşırı derece akıntım gelmiş ve şuan belim agriyo birde arada adet sancısı gibi giriyo. Ama ben doğurmak istemiyom daha kocam bile gelmedi 😔

Anamm bugün herkes bi anda mi dogurcak. Benimde sabah biseyler aktığını hissettim suyum geldi sandım ama su değil aşırı derece akıntım gelmiş ve şuan belim agriyo birde arada adet sancısı gibi giriyo. Ama ben doğurmak istemiyom daha kocam bile gelmedi 😔
Benimde tam olarak böyle işte . Şuan için durdu ağrılarım. Bende kasımı bekliyorum bende 1 Kasım doğumluyum oğlumda Kasım'da doğsun😂

Günaydın kızlar ben de doğurdum. Üçüncü bebeğim sezeryan için haftaya gün almıştık,ama kızım akşam 8 gibi karnimda sertleşti,sancılar başladı. Hastaneye geldik. 60, karda sancı ve kalp atışı iki kere 90 Lara düşünce doktoru çağırdılar. Apar topar sezeryana girdim. Bebek iyi hamdolsun darısı sizlere
İyisiniz ya şükür gözün aydın canım 😍
Ay inşallah hissettiğimiz gibi olur ben 38den sonra doğururum diyodumda gelen giden yok baksana 😂
Aynen öyle valla ben de erken gelir sanmıştım ama bu aralar pek sarmıyo ağrılar bana sanki şiddeti artıyo gibi ama tabi bi akşam oluyo bi sabah düzenli bişey yok 😀
Ay benim nişanım geldi sanırım 🥺
Hadi bakalım bugün sıra sende heralde ılık duş al hazırlan bebiş geliyorum diyo annesi sağlıkla gelsin inşallah 😍

Korkma, benim nişan geçen hafta Cuma geldi, 2cm de açılmam vardı, bugün 39+0 kontrolüm vardı, ne kasılma ne birşey 😀 Doktor her 3 günde bir kontrole gittiğimde “hala sancı yok mu” diye gülüyor 🤣 Yani nişan arkasından ne kadar sürede kasılmaların başlayacağı belli olmuyor, sen sakin ol, ama her an da hazır ol.

Bizim oğlan 39+0’da yerinden çok memnun şekilde bekliyor. Ne kasılma var ne su gelmesi. Haftaya 40+0 olduğunda hala gelmemiş olursa suni sancı ya da sezaryen opsiyonlarını konuşmaya başlayacağız dedi doktor 🙄

Açılmayı artırmak, doğumu başlatmaya destek olmak için de bol yürüyüş ve merdiven inip çıkmayı tavsiye etti, hepimizin bildiği gibi. Yenilip içileceklerle ilgili birşey söylemedi mesela, ki ben de pek inanmıyorum o konulara.

Günaydın kızlar ben de doğurdum. Üçüncü bebeğim sezeryan için haftaya gün almıştık,ama kızım akşam 8 gibi karnimda sertleşti,sancılar başladı. Hastaneye geldik. 60, karda sancı ve kalp atışı iki kere 90 Lara düşünce doktoru çağırdılar. Apar topar sezeryana girdim. Bebek iyi hamdolsun darısı sizlere
Gözün aydın canım Allah bağışlasın yavrunuzu.🥰❤️

Son testlerimiz ,EKG miz yapıldı yatış işlemleri tamamlandı Allah’ın izniyle yarın sabah 8.30 da kavuşuyorum miniğimize 🙏🏻
İnanılmaz heyecanlıyım şaka gibi geliyor,buraya bunları yazabiliyor olmak bile hüngür hüngür ağlamama sebep …Dualarınızı eksik etmeyin kızlar Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize ❤️

Benim mide yanmama soda çok iyi geliyor çok şükür denedin mi canım soda
Anlık olarak iyi geliyor şurup da öyle.bir kaşık daha içip uyudum iyiyim şimdi 😶
Son testlerimiz ,EKG miz yapıldı yatış işlemleri tamamlandı Allah’ın izniyle yarın sabah 8.30 da kavuşuyorum miniğimize 🙏🏻
İnanılmaz heyecanlıyım şaka gibi geliyor,buraya bunları yazabiliyor olmak bile hüngür hüngür ağlamama sebep …Dualarınızı eksik etmeyin kızlar Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize ❤️
sağlıcakla gelsin ☺️🤲🏻

Boğazıma kadar cayır cayır yanıyorum şurup murup yaramıyor.umarım çektiğim yangına değer de saçlı bir kız olur tokalar takarım 🥲
Al benden de o kadar bir de aşağı düşer bebek kanala inince rahatlarsın diyorlardı bebek kanalda ama midede bir değişiklik yok dün gece gene mide asidiyle kusma refleksiyle uyandım berbat bir şey ilaç soda hiçbir şey fayda etmiyor 🙈 ama bebemiz için katlaniyoruz artık yapacak bir şey yok 😂

Kızlar bugün bütün gün karnimda garip hisler oldu şuan hala oluyo.Mesela şöyle bebek bı tarafıma vuruyo da sonra orada ayağını gezdirio gibi sertleşip dağılıo orası.Bazen batma şeklinde ağrıyla oluyo.Asiri hareket edio uyutmicak kadar.Kasilma denilen şey bu mu?Yarın yani artık bugün oldu ilk nst miz var.Kasilmaysa bu yaşadığım orda çıkar mı?Bu doguruorum demek mi?
Eğer pozisyon değiştirince geçiyorsa bebek hareketleridir artık kocaman oldular çok guclendiler hareketleri de can yakmaya başladı ☺️ doulam acaba doğum sancısı mı bu diye dusunuyorsan doğum sancısı değildir gelince mutlaka anlarsın dedi 😂 geçmeyen 1 dk süren ve her yarım saatte bir gelen sonra gittikçe sıklaşan bir ağriymis. Ben de hafif adet sancısı bel ağrısı çekiyorum ama geçiyor ve tekrarlamiyor. Kolaycacik dogururuz inşallah 🙏

Canım Allah analı babalı, sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 😘 aramıza hoşgelmiş güzel bebiş

Canım nişandan sonra ne zaman bebeğin geleceği hiç belli olmuyor telaş etme doğum 3 saat içinde de başlayabilir 2 hafta sonra da başlayabilir. Nişan sadece doğumun yaklaştığının habercisi ☺️

Amin canım.🤲Güzel bir doğum olur, hasretlik bitsin de kavuşun inş., yarın haberlerini bekleriz..🤗

X