2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Son testlerimiz ,EKG miz yapıldı yatış işlemleri tamamlandı Allah’ın izniyle yarın sabah 8.30 da kavuşuyorum miniğimize 🙏🏻
İnanılmaz heyecanlıyım şaka gibi geliyor,buraya bunları yazabiliyor olmak bile hüngür hüngür ağlamama sebep …Dualarınızı eksik etmeyin kızlar Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize ❤️
Hadi sağlıkla gelsin inşallah canım🤗
Suyum da geliyo kizlar belimde aşırı ağrı var dua edin bana. Çok korkuyorum keşke eşim yanımda olsa doğumada yetisemicek büyük ihtimalle 😭
Hastaneye git bari eşin inşallah yetişebilir ama üzme kendini bebeğine odaklan allah kolaylık versin sağlıkla doğsun inşallah 🤲
Bugun nts kontrolümüz vardı bizim nts kötü çıkıyor 3 kere çektirdik sonuncusu daha iyiydi yarın sabah birdaha bakılacak pazartesi zaten sezeryan günüm ama yarının ntssine bakılacak eger kötüyse yarında olabilirmiş 🥺
Nst biz de dün 3 kere çektirdik ufaklık normalde kıpır kıpır nst ye bağlanınca sakinleşiyo kıpırdamıyo doktor da tekrar tekrar istedi neyse ki akşam çekildiğimde sola döndüm de biraz canlandı sağlıkla gelsinler de bi sıkıntı olmadan inşallah

Hadi sağlıkla gelsin inşallah canım🤗

Hastaneye git bari eşin inşallah yetişebilir ama üzme kendini bebeğine odaklan allah kolaylık versin sağlıkla doğsun inşallah 🤲

Nst biz de dün 3 kere çektirdik ufaklık normalde kıpır kıpır nst ye bağlanınca sakinleşiyo kıpırdamıyo doktor da tekrar tekrar istedi neyse ki akşam çekildiğimde sola döndüm de biraz canlandı sağlıkla gelsinler de bi sıkıntı olmadan inşallah
Amin inşallah bizimde surekli soldan cekildi çikolata meyve suyu bir sürü şeyde yedim ama kısmet saglıklı olsun inşallah hepimizin ki

Aynen öyle bebiş için katlanıyoruz.yok ya ne rahatlaması insede yine aynıyız sodalar ilaçlar 20 dakika anca etki ediyor sonra yine ağzıma geliyor asit 😄 ben boydan dolayıdır diye tahmin ediyorum.ne kadar aşağıda olursa olsun o ayak illa mideye yetişiyor iki arkama yaslanıp iki yatmaya gelmiyor 🙈 az kaldı dayancaz gari ☺️

Amin canım Allah hepimizin yardımcı olsun ☺️ Ben hurmaya adaçayına devam 🙈
Adaçayı bende aldım bugün ama marketten poşet çay 37+1 im ne zaman içsem günde bir tane yavaştan içsem mi Dr a 2 Kasım'da gideceğim dün gittim sormadm

Adaçayı bende aldım bugün ama marketten poşet çay 37+1 im ne zaman içsem günde bir tane yavaştan içsem mi Dr a 2 Kasım'da gideceğim dün gittim sormadm
Bir tehliken yoksa başlayabilirsin ama istersen yinede 2 kasımı bekle dr sor sen. Ben 36dan beri günde 1-2 fincan adaçayı 1-2 fincanda ahududu yaprağı çayı tüketiyorum

Bir tehliken yoksa başlayabilirsin ama istersen yinede 2 kasımı bekle dr sor sen. Ben 36dan beri günde 1-2 fincan adaçayı 1-2 fincanda ahududu yaprağı çayı tüketiyorum
Herşey normal sıkıntı yok dedi dün kalp atışı kan akımı bebeğin suyu nst felan normal kafası kanal üzerinde ama inmemiş henüz sen 1 2 fincan içiyorsun ama henüz bişey yoksa bende 1 sallama poşet içeyim aktardan alinandan daha hafif kalır bide içinde gör neler var :)

Bazı insanların sezeryende sonda takılmamış eşimin arkadaşı demiş takılmadı diye neye göre bu bende istemiyorum yaa🥺
Bende hiç istemiyorum, zaten anesteziden dolayı takıp çıkarıldığını biz pek anlamıyormuşuz acı olarak baya bi araştırdım ben. Doktoruma mutlaka sorucam altıma işemeye razıyım onu bana takmayın 🤣

Bende hiç istemiyorum, zaten anesteziden dolayı takıp çıkarıldığını biz pek anlamıyormuşuz acı olarak baya bi araştırdım ben. Doktoruma mutlaka sorucam altıma işemeye razıyım onu bana takmayın 🤣
Ya ben normalde pek wc ye gitmiyorum hamilelikte desen günde 5 8 defa anca bence gerek yok tutarım 🤣 hasta bezi kilot bez yeter bana ya vala takarken anlamıyoz uyuşukkenmiş de yürücemiz zaman çıkarcakları için çıkış meçhul🤔

Sonda herkeze takılıyor diye biliyorrum zaten takılmaması mümkün degil ayakların uyuşuk oluyo sureklı serum aldıgın için zaten bilinçsiz idrar yapıyorsun
O kadar su içiyom pek fazla dışa atmıyom terliyom genelde çok sık wc gitmem sözde kanalda bebek gece hiç wc kalkmam ben

Son testlerimiz ,EKG miz yapıldı yatış işlemleri tamamlandı Allah’ın izniyle yarın sabah 8.30 da kavuşuyorum miniğimize 🙏🏻
İnanılmaz heyecanlıyım şaka gibi geliyor,buraya bunları yazabiliyor olmak bile hüngür hüngür ağlamama sebep …Dualarınızı eksik etmeyin kızlar Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize ❤️
Bana da bugün gerekli testler, covid testi yapıldı. Yarın spinal anesteziyle saat 08.00de sezaryenle alacam inşallah kucağıma🙏 heyecan had safhada😍 hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah🙏

35+0 2900 dedi doktorum 2-3 hafta ya alırız dedi herşey normal gidiyor dedi haftaya nst e yapalım tekrar dedi öksürüğüm için bir şurup verdi bitkisel. 1 hafta heyecan bakalım
Hadi hayırlısı valla dayanamadım gittim bugün ağdaya 🙈 gelir melir kafam rahat olsun dedim. Maşallah canım gelişimi de iyi inşallah sürpriz yapmaz bebişin ☺️

Bence illaki takılır sonda. Uyuşturulduktan sonra takılırsa bi problem yok,hissetmiyorsun.Çıkarırken biraz acı oluyor.Beni geren devlette galiba uyuşturmadan ameliyattan önce takılması beni utandırıyor.😬

Topik sahibi devam etmek istiyor anladığım kadarıyla.sohbetlere böyle devam edicez ☺️ Evet kim ne zaman doğurdu yazılsa güzel olurdu.şuana kadar 5 kişi yaptı sanırım.onlarda biraz toparlanınca yazarlar herhalde.ekim anneleri ne güzel doğum hikayelerini yazıyorlardı güzel oluyor bizde yapalım ☺️ Doğum sonrası emzirme alt açma dikişler vesaire gibi konularda danışıyorlar konuşuyorlar inşallah bizde öyle oluruz :)
Garip kendisi bastan beri nadiren giriyor neyse 🤔 yaa dimi biizmde gelip yazsa kizlar bir kac gune gelirler insallah 🥰
Oyyy hizmetin böylesi 🥰🥰 baya dogurmus kizlar masallah 🥰 baya sonlara kaliyoruz desene biz tam kasim annesi olucaz nasipse 😁 senin ne zaman kontrol benim cumartesi. Sabah oraya gideriz aksama annem geliyor nasipse

Garip kendisi bastan beri nadiren giriyor neyse 🤔 yaa dimi biizmde gelip yazsa kizlar bir kac gune gelirler insallah 🥰

Oyyy hizmetin böylesi 🥰🥰 baya dogurmus kizlar masallah 🥰 baya sonlara kaliyoruz desene biz tam kasim annesi olucaz nasipse 😁 senin ne zaman kontrol benim cumartesi. Sabah oraya gideriz aksama annem geliyor nasipse
Doğum yapan arkadaşlar daha fazla bence Sibelim84 Sibelim84 , Kesek Kesek ben de bunları hatırlıyorum.Bi de Smyy21 Smyy21 vardı.

Herşey normal sıkıntı yok dedi dün kalp atışı kan akımı bebeğin suyu nst felan normal kafası kanal üzerinde ama inmemiş henüz sen 1 2 fincan içiyorsun ama henüz bişey yoksa bende 1 sallama poşet içeyim aktardan alinandan daha hafif kalır bide içinde gör neler var :)
Bebeğin geleceği yoksa gelmiyor kuzum bence çay may hikaye 😂😂 ahududu zaten rahim kaslarını kuvvetlendiriyor, doğum sırasında kanamanın az olması, rahmin çabuk toparlanması için gibi gibi.. adaçayı güya sancı yapıyormuşta bende işe yaramadı 😂😂😂

Ay benim nişanım geldi sanırım 🥺
Hadi hayırlısı inşallah 🥰🙏
Oyy saglikla gelsin kuzucuk 🥰🙏🙏
Suyum da geliyo kizlar belimde aşırı ağrı var dua edin bana. Çok korkuyorum keşke eşim yanımda olsa doğumada yetisemicek büyük ihtimalle 😭
Sen bebegine odaklan, iyi düşün, insallah saglikla kavusacaksiniz 😍🙏
Bana da bugün gerekli testler, covid testi yapıldı. Yarın spinal anesteziyle saat 08.00de sezaryenle alacam inşallah kucağıma🙏 heyecan had safhada😍 hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah🙏
Hadi hayırlısı saglikla kavusun insallah 🥰🙏

Evet kesinlikle çok güzel ben hep çok sevmişimdir doğum hikâyesi dinlemeyi, okumayı. Yazmak nasip olsun inşallah 🙏 🥰
Bende çok seviyorum hemen gözler doluyor 🥰 inşallah inşallah 🤗🥰🤲🏻
Bir de Smyy21 Smyy21 vardı ilk doğuran oydu sanırım ☺️
Evet doğru ilk oydu büyümüştür miniği 🙈☺️
bana ebe aktardan al diye tavsiye etmişti içerik olarak marketteki de aynıdır gerçi doğal olsun diye dedi sanırım.benim doktor doğuma etkisine inanmıyor.günde bir fincan seni rahatlatır başka da bir işe yaramaz demişti.bir fincanla başla istersen

Bizde hizmette sınır yok bambam 😄😘aynen öyle ama kendi bilir teklif var ısrar yok belki doğumdan sonra online olur ilgilenir 🤷🏻‍♀️ bencede bebişliler gelirler yakında alışma süreci zaman alıyor sanırım bizde öyle olucaz sanırım 🙈 aynen tam kasım annesi olucaz baksana gelen giden yok 😄 C.tesiye bir şey kalmamış inşallah her şey yolundadır bizimde salı günü 🤗 annen erken geliyor ne olur ne olmaz diye mi yapılacaklara yardım etmek için mi? Benimki sanırım 5 6 kasım gibi gelicek

X