2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İlkinde öyle istedim ama kan değerlerim çok yüksekmiş kanama olursa durduramayız dediler mecbur oldum.inşallah bu öyle olmaz
Hadi ya bnm kanımda 12 çıktı düşük değil iyi gitti gebelikte dedi ebem zaten kanlıydım dışardan baksan kansız gibiyim aslında beyaz tenliyim ruh gibiyim bnm dr genel yapmıyomuş zaten bakalım Allah korusun

Benimde bu defa düşük kan değerim dr geçen ay 2 çıkardı kan ilacını

Selam kızlar. Benim de artık kesinleşti. Pazartesi günü 9:30 da doğum. Kan ve pcr verdim. Çok heyecanlıyım, kprkuyorum da ilk doğum tüm duygular bir arada
Oyyy hadi hayirlisiyla kucagina al insallah
Maasallah, hos gelmis guzel kuzucuk iyisinizdir insallah anne bebis
Bana da normal olursa 15 sezaryen olursa 5 kasim demisti, 10 gun önce ortalama olarak iyi oluyor demek ki saglikla gelsin minnosss
Cok gecmis olsun, insallah anlamadan biter gider
Bizim de doğum tarihimiz belli oldu 12 Kasım’da, 39. Haftada sezaryen ile yapacağım inşallah doğumumu. Bebişim makat pozisyonda, boynunda kordon varmış bu yüzden dönmeyebilir dedi doktorumuz.
Hadi hayırlısı ile kavuşun inşallah, ah nasil arka arkaya geliyor bebislerrr

Canım, tekrardan hayırlı olsun.. Tebrik ederim

Biz de aynı iletişimi 2014 haziran anneleriyle devam ettiriyoruz hâlâ, 8-9 yıldır. Çocukları beraber büyütüyor gibiyiz resmen. Hatta başka şehirlerde olmamıza rağmen denk gelip görüştüklerimiz de oldu, aynı şehirde olanlarımız görüşüyoruz da hâlâ. Bu gruptan da görüştüklerimiz oldu daha şimdiden Bir kaç ay önce mevzusu olmuştu, o an yazışan arkadaşlardan isteyenlerle iletişimde kaldık. Hatta bir arkadaş da var Ankara’dan. İletişim hâlinde olmak, doğuma dek süreci ve sonrasında da bebişleri falan görmek bi bakıma beraber büyütmek öyle güzel ki Daim olur, devam ettiririz inşallah hep beraber.

Hayırlı olsun

yalnız degilmisim demek ki burada kurulan arkadaslıklar konusunda :)
Ben temmuza kadar yogun calıstım buralara pek bakamadım. sonrasında da hastalıklar pesimizi bırakmadı derken burada konusulanları kacırdım buyuk ölcüde. ama yine de aranızda olmak güzel :)

Allah tez zamanda sifa versin canım. bol bol takviye ile kendini güçlü tut

Çok zorlaniorum ben kızlar ya yürümek,oturmak,kalkmak,dönmek kabusum oldu.Pelvik bölgemde de gün içinde baskı ve ağrı hissediorum.Persembe kontroldeydim doktorum hepsine normal dedi.Dogum belirtisi olsa ultrasonda çıkar mıydı?Benim gibi olan var mı peki kızlar yani acı çeken,kıvranan.Kemiklerim her saniye birbirinden ayrilio sanki

Kuzum az çok hepimizde var tabii. Ama ultrasonda değil de NST de çıkıyor diye biliyorum doğum sancısı vs. Sana bu test yapılmıyor mu ?

Aynı haftadayız, benim doktor, kontrollerimi her haftaya sıklaştırdı ve son 2 girişimde NST yapıldı. İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım bebişleri
Amin canım sağlıkla kucağınıza alalım.Benim de kontrollerim haftada 1 artık.Normal heralde bu yaşadıklarım.

Amin canım sağlıkla kucağınıza alalım.Benim de kontrollerim haftada 1 artık.Normal heralde bu yaşadıklarım.
Ben de uzun yürüyemez, iş göremez oldum; hemen kasılma başlıyor. Reflü ve kabızlıktan da çok çekiyorum. Sırt ağrılarım var vs… Bir de kilo etkiliyor sanırım, fazla kilo sıkıntılarımızı artırıyor, kaç kilo aldın şimdiye kadar ?

Bende kemik ağrısı yok henüz kanala iniyorsa oluyor diyorlar benimki tekmeleriyle uyandırdı acikmisim birşeyler yedim bu saatte

Ben 5 kilo aldım canım.Bi de kilo alsam yatalak olurdum wala.

Hayırlı sabahlar bende nefesim kesilip durduğu için uyandım.zaten 2 de yattım o saatten beri dönüp duruyordum ayakta mı uyuyayım bilemedim ki nefes alamıyorum.ah şu son günler bitse 2 saat aralıklı uyumaya razıyım…

Aynı şekilde benim de pelvik ağrım çok yoğun. Dönmek, yatmak, kalkmak çok zor artık ama normalmiş öyle dedi dr. 29 Ekim de ben de alıcam inşallah kucağıma. Hepimiz kolaylıkla, sağlıkla alalım kucağımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…