2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
evet sonradan ufak ufak yardim etse de asıl ebeveyni anne olarak gormek tum.erkeklerin de işine geliyor nerdeyse
Aynen oyle
Herkese iyi geceler…
Bizde dünyaya geldik 37+5 haftalıkken
Doğum yapanlara Allah analı babalı büyütsün
Az kalanlara rabbim dayanma gücü sabır versin dünyaya gelince herşeye değiyor…
Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah
Bizim de doğum tarihimiz belli oldu 12 Kasım’da, 39. Haftada sezaryen ile yapacağım inşallah doğumumu. Bebişim makat pozisyonda, boynunda kordon varmış bu yüzden dönmeyebilir dedi doktorumuz.
12 kasim.cok gec değil mi...sezeryansa vaktinden önce gelir bence ...hazırlıklı olun...kasim 5 civarı...hayirli doğum olsun insallah
Nefes darlığı yok şükür...Ağır grip geçiriyormussun gibi düşün....hersey guzel olacak. Zaten 12 gün geçmiş bile

Aa ne güzel olurmuş bugün gelse olsun sağlıkla gelsin. Yarın için de Hayırlı haberler al inşallah

Aa ne güzel olurmuş bugün gelse olsun sağlıkla gelsin. Yarın için de Hayırlı haberler al inşallah
Sabaha kadar gelmemiş olursa yarın öğlen gibi paylaşırım doktordan sonra son durumu
Cuma günü açılmayı duyunca panik olmuştum ama şimdi o ilk paniği geçirdim, sakince bekliyorum, daha iyi oldu

Merhaba doktorunuzu öğrenebilir miyim?

Allah şifa versin tez vakitte

Eşimde 5 gün doğum izne ayrılcak ya hafta sonuna yakın 11 perşembe denk geliyo ondan pazartesi olsun die 8 hem önden gidiyo erken sancı gelcekmiş gibi önden gitmesi ciğerleri gelişir belki bilmiyom 12 gün erken olması fena sayılmaz herhalde 38+2oluyo

Geçmiş olsun ya ilk başlar grip oluyo sonra kokun gidiyo kiminin koku bile gitmiyo negatife dönersin hiç takma önemli olan sağlıklı atlatman sezeryan olcaksan test vercen 1 gün önce zaten onda negatif olcan vikis sür burnuna alnına bol bol sarımsaklı yoğurt ye inşallah bu ara doğurmazsın geçsin öyle gelsin bebiş ağırmı geçiyo aşılı mısın

İlk doğum ya ondan o tarihi verdi heralde doktor çünkü 2.doğum olanlara daha erken tarih veriyolar neyse dığru zamanda gelsin sağlıkla gelsin inşallah seninki de önden gidiyodu doğru diyosun

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…