2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
evet sonradan ufak ufak yardim etse de asıl ebeveyni anne olarak gormek tum.erkeklerin de işine geliyor nerdeyse
Aynen oyle
Herkese iyi geceler…
Bizde dünyaya geldik 37+5 haftalıkken
Doğum yapanlara Allah analı babalı büyütsün
Az kalanlara rabbim dayanma gücü sabır versin dünyaya gelince herşeye değiyor…
Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah
Bizim de doğum tarihimiz belli oldu 🥰🙏🏻 12 Kasım’da, 39. Haftada sezaryen ile yapacağım inşallah doğumumu. Bebişim makat pozisyonda, boynunda kordon varmış bu yüzden dönmeyebilir dedi doktorumuz.
12 kasim.cok gec değil mi...sezeryansa vaktinden önce gelir bence ...hazırlıklı olun...kasim 5 civarı...hayirli doğum olsun insallah
Kizlar cok sagolun. Baktkm hastane kartaldaymis trafik saati dogumum baslasa yetisemem bile belkide.tabi orasi aliyosa cok devlet aradik. Bu sebeple gitmedik hastaneye cunku insallah artik dogum oncesi iyi olurum 12 gundur falan hastayim.teste gidersem surec basa saracak 😐
Nefes darlığı yok şükür...Ağır grip geçiriyormussun gibi düşün....hersey guzel olacak. Zaten 12 gün geçmiş bile

Nişan muayene sırasında Cuma günü geldi, dün akşam da ikinci parçası geldi. Açılma 2cm’di, bekliyoruz şu anda. Yarın sabah tekrar kontrolüm var. Düzenli sancı vs yok hala.
Bugün de evlilik yıldönümümüzdü, belki hediye olarak gelir dedim ama sanırım daha bekleyecek 😊
Aa ne güzel olurmuş bugün gelse ☺️ olsun sağlıkla gelsin. Yarın için de Hayırlı haberler al inşallah 🙏

Aa ne güzel olurmuş bugün gelse ☺️ olsun sağlıkla gelsin. Yarın için de Hayırlı haberler al inşallah 🙏
Sabaha kadar gelmemiş olursa yarın öğlen gibi paylaşırım doktordan sonra son durumu 😊
Cuma günü açılmayı duyunca panik olmuştum ama şimdi o ilk paniği geçirdim, sakince bekliyorum, daha iyi oldu

Hangi il. Çok saçma geldi bana. Benim hastane kayseri memorial 5 bin lira vericez. Bebeğe ilk giydirilecekler battaniyesi dahil. Lohusa şerbeti kuaför hizmeti sms hizmeti, bebek için bir seans baby spa, 10 fotoğraflık albüm, çekilen tüm fotoğrafları da cd de veriyolar, kapı süsü (ben kendim yaptım onu kullanmayacam) doğumdan sonraki bebeğin ve annenin ilk muayenesi 5. Gün yapilan, işitme testi falan hepsi dahil buna
Merhaba doktorunuzu öğrenebilir miyim? 🌼

Kizlar sagolun. Ne yazik ki cok kotuyum korona oldum. İlk gunn test olsaydim pazartesi sali karantina biterdi simdide olamiyorum. Dun istanbulda kac hastane aradik bir tane devlet kabul ediyo. Onunda bi forum sitesinde berbat yorumlari var. Cok caresiz kaldim nefes darliginu disinda herseyi siddetle yasiyorum. Bana dua edermisiniz 😥
Allah şifa versin tez vakitte ☹️

Evet kasılma oluyo onlar sen niye acele ediyosun bu kadar dur bakalım gelişsin ciğerleri az daha o kadar da dayanırsın bizim ilk doğum olduğu için normaldir biraz daha beklememiz herkes erken doğurmuyo ki hem doktorla ssnin söylediğin gün arası 3 5 gün oluyo sabret kendini rahat bırak yoga yap rahatla gevşe nefes egzersizleri yap kasılmalarda
Eşimde 5 gün doğum izne ayrılcak ya hafta sonuna yakın 11 perşembe denk geliyo ondan pazartesi olsun die 8 hem önden gidiyo erken sancı gelcekmiş gibi önden gitmesi ciğerleri gelişir belki bilmiyom 12 gün erken olması fena sayılmaz herhalde 38+2oluyo 🤔

Kizlar cok sagolun. Baktkm hastane kartaldaymis trafik saati dogumum baslasa yetisemem bile belkide.tabi orasi aliyosa cok devlet aradik. Bu sebeple gitmedik hastaneye cunku insallah artik dogum oncesi iyi olurum 12 gundur falan hastayim.teste gidersem surec basa saracak 😐
Geçmiş olsun ya ilk başlar grip oluyo sonra kokun gidiyo kiminin koku bile gitmiyo negatife dönersin hiç takma önemli olan sağlıklı atlatman sezeryan olcaksan test vercen 1 gün önce zaten onda negatif olcan vikis sür burnuna alnına bol bol sarımsaklı yoğurt ye inşallah bu ara doğurmazsın geçsin öyle gelsin bebiş🤲🏻 ağırmı geçiyo aşılı mısın

Eşimde 5 gün doğum izne ayrılcak ya hafta sonuna yakın 11 perşembe denk geliyo ondan pazartesi olsun die 8 hem önden gidiyo erken sancı gelcekmiş gibi önden gitmesi ciğerleri gelişir belki bilmiyom 12 gün erken olması fena sayılmaz herhalde 38+2oluyo 🤔
İlk doğum ya ondan o tarihi verdi heralde doktor çünkü 2.doğum olanlara daha erken tarih veriyolar neyse dığru zamanda gelsin sağlıkla gelsin inşallah seninki de önden gidiyodu doğru diyosun

Kizlar sagolun. Ne yazik ki cok kotuyum korona oldum. İlk gunn test olsaydim pazartesi sali karantina biterdi simdide olamiyorum. Dun istanbulda kac hastane aradik bir tane devlet kabul ediyo. Onunda bi forum sitesinde berbat yorumlari var. Cok caresiz kaldim nefes darliginu disinda herseyi siddetle yasiyorum. Bana dua edermisiniz 😥
Geçmiş olsun canım 😔

X