2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bizim de doğum tarihimiz belli oldu 12 Kasım’da, 39. Haftada sezaryen ile yapacağım inşallah doğumumu. Bebişim makat pozisyonda, boynunda kordon varmış bu yüzden dönmeyebilir dedi doktorumuz.

Çok geçmiş olsun, aşı olmamış mıydın? Bol bol ılık su içip istirahat et. Allah şifa versin

Canım geçmiş olsun. Lütfi Kırdar şehir hastanesi kabul etmiyor mu? Araştırdın mı?

Gecmis olsun canim csbucak atlatırsın insAllah Allah yardımcın olsun

Çok üzüldüm geçmiş olsun tez vakitte iyileşirsin inşallah sen o yorumlara bakma her hastanenin iyi kötü yorumları vardır.ben de devlette olucam kötü yorumları elbette vardır ama ne gerek var bakmaya özelde de yaşanmıyor mu sanki.içini karartma.doğum olayı sen ve bebek arasında yaşanıyor her şey güzel olcak öyle düşün.insanlardan bir şey beklersen hayal kırıklığına uğrarsın o an bebeğine kavuşmaya odaklan.şimdi iki kızın için iyileşmene bak çabucak toparlan dualarım seninle

Allah şifa versin inşallah çabucak iyileşirsin bebekler antikor üretiyormuş korkma bişey olmayacak allahın izniyle bitkisel çaylar yap iç ben sana demiştim yaptığım karışımları

Çok büyük geçmiş olsun canım, dualarımız seninle

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin çabucak atlat inşallah

Hiç üzülüp bebeğinde kendinide strese sokma canım. O kadar çok hamile var atlatan belkide doğuma kadar çoktan iyilesmis olacaksın bol bol meyve tüket beslenmene dikkat et güneş almaya çalış dualarimiz seninle

Canım çok geçmiş olsun bol bol vitamin al içini ferah tut dualarımız seninle canım

Ah arkadaşım çok üzgünüm ya geçmiş olsun hastaneyi düşünüp stres olmamaya çalış bol c vitamini takviyesi almaya bak sen doktoruna görüştün mü o ne diyor

Canım çok geçmiş olsun ya üzüldüm. Bol bol dinlen daha var doğuma takvimine gore, hemen karartma gönlünü inşallah atlatır öyle doğurursun. Kaç gün karantinan?

Çok geçmiş olsun, aşı olmamış mıydın? Bol bol ılık su içip istirahat et. Allah şifa versin

Canım geçmiş olsun. Lütfi Kırdar şehir hastanesi kabul etmiyor mu? Araştırdın mı?

Gecmis olsun canim csbucak atlatırsın insAllah Allah yardımcın olsun

Allah şifa versin inşallah çabucak iyileşirsin bebekler antikor üretiyormuş korkma bişey olmayacak allahın izniyle bitkisel çaylar yap iç ben sana demiştim yaptığım karışımları

Çok büyük geçmiş olsun canım, dualarımız seninle

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin çabucak atlat inşallah

Canım çok geçmiş olsun bol bol vitamin al içini ferah tut dualarımız seninle canım
Kizlar cok sagolun. Baktkm hastane kartaldaymis trafik saati dogumum baslasa yetisemem bile belkide.tabi orasi aliyosa cok devlet aradik. Bu sebeple gitmedik hastaneye cunku insallah artik dogum oncesi iyi olurum 12 gundur falan hastayim.teste gidersem surec basa saracak

Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin

Allah yardımcın olsun canım kötü bir zamana denk geldi ama rabbimin bir bildiği vardır hayırla evladına da kavuş hemen atlat

Canım hatırlarsın belki ben trafik kazası geçirmiştim. Beni de o hastaneye götürmüşlerdi muayene için. Gerek kadın doğum birimindeki gerekse acil biriminde ki doktorlar çok iyiydi. Her biri o kadar ilgilendi ki. Üç gün boyunca böyleydi. Her doğum kendine özel. Olumsuz yorumları okuyup kendini germe lütfen.
Sanırım kadın doğum covid bölümü de var evet. Çünkü benden önceki hasta covidliydi, ben girmeden oda temizlendi. Oradan biliyorum.

Çok geçmiş olsun şehir hastanelerinin kadın doğum covid bölümü oluyor içinizi ferah tutun hayırlısı ile bu dönemde geçecek bol bol vitaminli şeyler tüketin zorlada olsa yemek yemeye çalışın birde arada cama çıkarak derin nefes alıp vermeyi deneyin aksi bir şry olursa hemen hastaneye gidin

Oncelikle cok gecmis olsun. C vitamini takviyesi alın.. Test vermeyin yoksa karantinaya girerisiniz, zaten 12 gün olmuş, gününüz gelmeden belki negatife dönersiniz tuzlu su yapın hem ağzınıza gargara yapın, hem de burnunuza çekin. Bu şekilde o bölgelerde virüs kalıntısı varsa bile yok olmasına yardımcı olursunuz..

Çok çok geçmiş olsun. Ama iyiyi düşünelim; kolaycacık geçecek inşallah, bebek de en doğru zamanda gelecek

kosucukaplumbaga sen nasılsın hiç haber var mı ufaklıktan bir de nişan falan gelmiş miydi senin?
Nişan muayene sırasında Cuma günü geldi, dün akşam da ikinci parçası geldi. Açılma 2cm’di, bekliyoruz şu anda. Yarın sabah tekrar kontrolüm var. Düzenli sancı vs yok hala.
Bugün de evlilik yıldönümümüzdü, belki hediye olarak gelir dedim ama sanırım daha bekleyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…