2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
SAT 28 KASIM. Yaş 34. Ikinci çocuğum olacak Allah izin verirse tahmini doğum tarihi 4 Eylül. hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Bekleyen arkadaşlara darısı bir an önce

24-32 hafta arası hala idari izinli sayılıyoruz değil mi? Değişmedi o yazı

SAT 28 KASIM. Yaş 34. Ikinci çocuğum olacak Allah izin verirse tahmini doğum tarihi 4 Eylül. hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Bekleyen arkadaşlara darısı bir an önce
Yalnız burası haziran anneleri

Burasi haziran anneleri. Sizinki eylül görünüyor.

Ben hiç öyle düşünmedim sezaryen olacak ya farketmez ama doğru diyorsun. Duruma göre bakayım artık.

Amin canım rabbim kimsenin kucağını bos birakmasin hepimiz sağlıkla kavusalim miniklerimize ama burası haziran anneleri topigi kuzum burdaki anneler haziranda dogum yapacak kalmak istersen tabiki aramizda kalabilirsin ama Eylül annelerine girmek orayi takip etmek senin icin daha faydali olur ordaki arkadaslarla dogumunuz yakin olacagi icin

Bu konuyu ben de cok merak ediyorum. Ilk randevumda sorucam doktora
Orenince beni de etiketlermisiniz
Benim randevuma daha var ama erken almakta farketmeyecek arkadaşın dediği gibi sonrasına aktarabiliyoruz. 32 de tekrar rapor almamız lazım. Doğum sonraki izine ayrilmak için. Erken alırsak o tarihi de etkiler mi ona göre mi almak lazım bilemedim ya şimdi.

Hayirlisi olsun cnm ben birde bu son 1 haftadir bas agrisi coK cekiyorum

Diyelim sat a göre doğum 20haziran ama ama bebek 10unda doğacak,gelişimi öyle görünüyo farzedelim.10unda doğacak diye rapor alırsak doğum sonrası 10hszirana 8 hafta eklenir.ama 20sinde doğacak diye raporumu alırsam(zaten sata göre öyle) bebek onunda doğduğunda kullanamamış olduğumuz 10gün de doğum sonrasına kalır 8 haftaya ilave edilir.evet iki türlü de izin bitiş zamanı aynı olur ama bebeği on gün daha büyümüş bırakmış oluruz

Yalnız burası haziran anneleri
Anaaaa ben ne alaka bu mesajları aldım ki yaa ben bu topiği takip etmiyorum ki. Gelen mesajı görünce girdim ona istinaden yazdım. İlginç.. Ve komik oldu kusura bakmayın arkadaşlar. Bi şekilde yanlış oldu ama nasıl oldu ben de anlamadım. Hepinizin sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Ben sadece Ağustos anneleri grubunu takip ediyordum zaten. Neden bu topikten bildirim gelmiş anlamadım. Kusura bakmayın sağlıkla alın kucağınıza yavrularınızı

Hmm bende burayı takip edeceksiniz, belki bilmeden gelmişsinizdir diye sanmıştım ne kusuru, bunun kusuru mu olur Sizde inşallah sağlıkla alırsınız bebişinizi kucağınıza.

24le 32nin uygun olması gerekir birbirine yasal olarak.yani düşük ihtimal de olsa bi incelense falan sorun çıkartabilirler yalan beyan falan,ama düşük ihtimal incelenmesi tabi

24le 32nin uygun olması gerekir birbirine yasal olarak.yani düşük ihtimal de olsa bi incelense falan sorun çıkartabilirler yalan beyan falan,ama düşük ihtimal incelenmesi tabi
Ben bütün ihtimalleri düşünürüm kılı kılına ayarlayacak kadar zaten önce almam benim için daha iyi olacak ama bilemiyorum.

Teşekkür ederim aynen sana eninde ya da sonunda izin olarak dönüyor bi şekilde. Bence bu durumda direk satla hareket etmek lazım. Çünkü bebek ileri ya da geri olabilir yani. Benim ilk kızımda 40.haftayı geçtim mesela o doğum sonrası izninden sayıldı bir gün olarak.

Çok teşekkür ederim, yarın mutlaka görüneceğim endokrine sabah olsa diye bekliyorum dört gözle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…