2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayyy inşallah Kuzum çıktım şimdi doktordan değer çok düşük dedi yani orada nokta kadar birşey var ama bebek diye net konuşamam bu haftalarda net konuşulmaz dedi iki gün sonra tekrar gel bir daha bakalım büyür o zamanda dedi. Bebeği içinde net görmem gerekiyor daha çok küçük dedi of inşallah 2 gün sonra güzel haberi alırım
Değerin 2 kat artmış mıydı canım,düzgün arttıysa çok kafana takma. zaten daha 5. haftadasın anca kese oluşmuştur. 2 gün sonra baktığında net olarak görür inşallah canını sıkma güzel düşün. inşallah güzel haberi alacaksın allahın izni ile.

Kuzular çıktım şimdi doktordan değer çok düşük dedi yani orada nokta kadar birşey var ama bebek diye net konuşamam bu haftalarda net konuşulmaz dedi iki gün sonra tekrar gel bir daha bakalım büyür o zamanda dedi. Bebeği içinde net görmem gerekiyor daha çok küçük dedi. Daha önce bu şekilde bie bilgilendirme ile karşılaşan var mı ? Beta bugün 1372
Ben için değerine düşük dedi?
Kese vs için dediyse evet tam net gözükmeyebilir ama haftan için iyi bence.

Bende bugün kalp atımını duydum. Haftasonu hafif kahverengi lekelenmem olmuştu. İki günü zor ettim meraktan. Neyseki bugün doktor her şey yolunda o bebek rahme yerleşirken olabilirmiş bazı gebeliklerde korkulacak bir şey yok dedi. Progestan verdi. Bir müddet kullanacağım.
Gözün aydın canım kaç hafta kaç günlüksün

Canım hamilelikte başa çıkması en zor şey beklemek..ben mesela sadece idrardan öğrendim,doktora gitmedim hiç.belirtiler var zaten.dayanıyorum kese ve kalp atışını beraber duymak için.çünkü herşeyin bir vakti var.erken gidince doktorlar da mecburen böyle konuşuyor.insanın kafası karışıyor..
Ben oğlumda beklemiştim aslında 6+5'de gitmiştim ilk ama şimdi bekleyemedim birde dün çok sandım oldu gece o yüzden bugün hemen gitmek istedim çünkü oğlumda hiç sandım ağrım olmadı

Merhaba, bugün ilk kez doktora gittim. Adet tarihime göre 5+2yim.ama doktor 4+6 görünüyor kese dedi. Kalp atışı için 2 hafta sonra çağırdı. 3 günlük fark neden oluyor dedim, net bir cevap vermedi. Yaşadığım şehirde özel hastahane yok, devletteki cihazlar eski diye ölçüde farklılıklar olabilir mi sizce? 3 ay önce ilk gebeliğim kürtajla sonuçlanmıştı kalp atışı duyulamadı diye. Bu sebeple endişeli olduğumu söyledim doktora hiçbir şey söylemedi, bu da belki sağlıksız gebeliktir bilemeyiz belki de sağlıklıdır dedi. Kafam karmakarışık. Hem keseyi gördüğüm için mutluyum hem de içimde bir endişe..
Hic korkma benimde oyleydi benim hesabima gore 5+2 cunku adet tsrihime gorr oyle cikyor buarada 30kasim son adet tarihim doktora gttigimde 1 hafta gecmsti adetim karindan bakti 4+6 cikti hicbisey demedi bana doktor korkma bisorun yok 10 yada 15gun snra gel kalp atislarini duyariz dedi skma canini bazen oyle oynamalar oluyo o acik zamanla kapaniyor

Değerin 2 kat artmış mıydı canım,düzgün arttıysa çok kafana takma. zaten daha 5. haftadasın anca kese oluşmuştur. 2 gün sonra baktığında net olarak görür inşallah canını sıkma güzel düşün. inşallah güzel haberi alacaksın allahın izni ile.
Kuzum ben sabah kan vermiştim 4 gün önce falan doktor beta testi girmeyi unuttuğu için sonuç alamamıştım ilk defa bugün test yaptırdım

Kuzum ben sabah kan vermiştim 4 gün önce falan doktor beta testi girmeyi unuttuğu için sonuç alamamıştım ilk defa bugün test yaptırdım
Anladım canım ama çok fazla takılma sonuçta 1000 li değeri geçtiğinde karından ultrason ile gözüküyor.O yüzden dert etme sen dua et inşallah 2 gün sonra her şey güzel olarak sonuçlanır.

Anladım canım ama çok fazla takılma sonuçta 1000 li değeri geçtiğinde karından ultrason ile gözüküyor.O yüzden dert etme sen dua et inşallah 2 gün sonra her şey güzel olarak sonuçlanır.
Aynen kuzum onun için dua ediyorum zaten🙏 videoya aldık keşke yükleyebilsem de videoyu doktorun dediklerini duysanız

Şuan nokta kadar çok ufak dedi bebeği lira da görmeyi bekliyorum ama beta değerin düşük olduğu için şuan burada görememem normal dedi nokta kadar virgül bile olmamış henüz dedi. Yanı anladığım kadarıyla iyi konuştu
Eee tabi ki iyi baksana görmemesi çok normal çünkü aşırı küçük 2 gün sonra kendini gösterecek kadar olacak inşallah o zaman da yaz bize:) fındığımızı görelim:)

Eee tabi ki iyi baksana görmemesi çok normal çünkü aşırı küçük 2 gün sonra kendini gösterecek kadar olacak inşallah o zaman da yaz bize:) fındığımızı görelim:)
Yaaaa o kadar güzel konuştun ki çok teşekkür ederim inşallah yazarım :)) perşembe günü de devlete randevu almıştım çarşamba özele perşembe devlete gideceğim :))

Yaaaa o kadar güzel konuştun ki çok teşekkür ederim inşallah yazarım :)) perşembe günü de devlete randevu almıştım çarşamba özele perşembe devlete gideceğim :))
Rica ederim ne demek inşallah güzel haberlerle de gelirsin az kalmış hadi bakalım yarını da atlatırsan çarşamba güzel haber ile gelirsin:)

Kuzular çıktım şimdi doktordan değer çok düşük dedi yani orada nokta kadar birşey var ama bebek diye net konuşamam bu haftalarda net konuşulmaz dedi iki gün sonra tekrar gel bir daha bakalım büyür o zamanda dedi. Bebeği içinde net görmem gerekiyor daha çok küçük dedi. Daha önce bu şekilde bie bilgilendirme ile karşılaşan var mı ? Beta bugün 1372
Canım beta 1500 den sonra rahat görüyorlarmış benimde kese kontrolü için 1500 sonrası çağırdı yarın gideceğim 😊 2 gün sonra çok rahat göreceksin bebeğini 🥰

X