2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya arkadaşlar üç gün önce nişanım gelmişti daha doğrusu doktorum öyle olduğunu söyledi sarıydı o zamanki ve fazla değildi bugün sabah da şimdi kahverengi ve fazla geldi bu nişan ara ara gelen bir şey mi yoksa git gide kırmızıya falan mı döncek de doğum başlayacak ağrım sızım çok yok arada bi hafif oluyor doktorum da ben duymadım ama eşime bir hafta içinde olur doğum demiş yani şimdi ben son günleri mi yaşıyorum hamile olarak erkek bebek geç gelir derlerdi bir de 😅

Ben artık evden çıkmak istemiyorum. Sadece yürüyüş için çıkarım artık. Eskilerde der ayağın ağırlaştı diye. E az kaldı bebişler tek tek gelicek artık Allahın izniyle 😍 benimki döndü sanırım artık ayağını hep tek bi yerde hissediyorum🙊
Ben zaten sadece hastaneye çıkıyorum ama yataktan tuvalete gitmek bile bir anda zorlaştı 36. Hagtaya başlayınca..
Daha yeni mi döndü seninki

Karin nasıl aşagı iner vs diye düşünüyordum karnım aşağıya indi gogsümün altı boşaldı ne dediyseniz hepsi çikıyor 36+2 oldum daha erken değilmi bunların olması için :KK43:

Yaa geçmiş olsun bende çok fena hasta oldum ya boğaz agrım var burnum tıkalı kolum kalkmıyor uyuyamadım da 😥😥😥 inşallah gever bir an önce hepimizedir şey olmaya başladı 😅
Bende aynuş durumdayım doğum üstü hasta olmak çok kötü oluyor kızım da yaşadım ordan biliyorum. 🤦‍♀️

Ya arkadaşlar üç gün önce nişanım gelmişti daha doğrusu doktorum öyle olduğunu söyledi sarıydı o zamanki ve fazla değildi bugün sabah da şimdi kahverengi ve fazla geldi bu nişan ara ara gelen bir şey mi yoksa git gide kırmızıya falan mı döncek de doğum başlayacak ağrım sızım çok yok arada bi hafif oluyor doktorum da ben duymadım ama eşime bir hafta içinde olur doğum demiş yani şimdi ben son günleri mi yaşıyorum hamile olarak erkek bebek geç gelir derlerdi bir de 😅
Benim nişandan bir hafta sonra kasılmalar baslamıstı canım ama hızlandırmak için hurma yiyip suyunu içebilirsin. Ananas yemekte iyi diyorlar. Plates topun varsa ona oturup hareket yapmak merdiven inip çıkmak yer silmek işe yarar.

X