2021 Aralık Anneleri

Haha sor canim ama ogrenmedik hala🙈haftaya insallah ogreniriz 🤭olsun yine de soruyolar sne hazirlikli ol sorarlar😅dugund4 muzik sesinden duyamiyorum ne dediginizi dersin cok soru sorarlarsa😁
Kız o nineler teyzeler halalar el kolla bile anlatır derdini :KK70: :KK70: En iyisi halaydan çıkmamak. Bana 13.haftada kiz ama hazırlık yapma yine de diye sıkı sıkı tembihledi

Kız o nineler teyzeler halalar el kolla bile anlatır derdini :KK70: :KK70: En iyisi halaydan çıkmamak. Bana 13.haftada kiz ama hazırlık yapma yine de diye sıkı sıkı tembihledi
Haha o da dogru bak cok temas kurma canim onlar elini tutuyolar karnini seviyolar falan ben kendimi jet hiziyla nasil geri cekecgimi bilemedim🙈asi yaptirdin mi bu arada halay miiii yok yok girme o toplara 😁ya prenses mi geliyor aynen aynen sen hazirligini 20den sonraya birak isim var mi aklinizda👶

Ben en son 12.haftada tahlil yaptirmistim onlari getirebilirsin demisti ama istersen yenileyebiliriz de demisti bana birakti tahlili sen ac git kesin canim ben de ac giderim sabah ise gitmeden gidecegim zaten
Benden kadın doğumcu da bi kaç test istedi yine sizlerden istedi mi

sut gelmesi suan normal mi
ben sıkıyorum bazen gelecek mi diye sert ama gelmiyor
benim bi kurtajim olmustu oncesinde gene yoktu aldirinca gelmisti
Bi tık erken gelmeye başlamış ama sıkıntılı bi durum değil süt kanalların açılıyor normal demişti doktorum ama elleme, sıkma diye özellikle uyardı. Forumlarda da okumuştum sıkmamak gerekiyormuş diye o yüzden bence sen de sıkma canım ne olur ne olmaz😊

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 26
Saglik ocagi 18 24 hafta arasinda 2. Gebe izlemi yaparken yani tetanoz asisina denk geliyor bu testleri yapacak canim tansiyon kilo olcum fln da yapilacak. Ben de agustos basinda falan giderim herhalde hem asi hem testler icin
Aynn cnm agustasun ilk haftası gidicem tahlil kontrol aşı

X