2021 Aralık Anneleri

Valla sorma ben de aynıyım 3 gündür migrenim tutuyo bide hem psikolojik hem fiziksel çok yorgunum :silah: gece sürekli uyanmaktan artık zombi gibiyim bi de sürekli emiyo emzirmekten halim kalmadı 😂

Üstüne artı olarak demin bi kaka yaptı baya katı yaparken de aşırı zorlandı bu çıktı başıma :skandal::skandal:
Kabız olmuş desene bol su içir
Valla 2 gün önce memeler dışarda uyuya kalmışım düşün o derece bitkin ve yorgunum ve gündüzde uyumuyor sürekli bacağıma yapışık
Hele bugün tutunup kalkıyım derken basamaklı tabura var sen onu devir altında kal 😩😩 aklım çıktı

Kabız olmuş desene bol su içir
Valla 2 gün önce memeler dışarda uyuya kalmışım düşün o derece bitkin ve yorgunum ve gündüzde uyumuyor sürekli bacağıma yapışık
Hele bugün tutunup kalkıyım derken basamaklı tabura var sen onu devir altında kal 😩😩 aklım çıktı
Ben de hep memeler dışardayım 😂😂 allah korusun deprem falan olsa panikle öyle çıkarım 😂 yapışık ikiz gibi yaşıyoruz ben bir de evden çalışıyorum hem işlerimi yapmaya çalışıyorum hem onu avutuyorum 🤦🏼‍♀️

Çok geçmiş olsun böyle şeyler yaşayınca da diyorum ki ne çektirirse çektirsin de canı sağolsun 🥺 bazen kızıyorum sonra bir şey oluyo ya bi yerine oyuncak çarpıyo ya başka bir şey vicdan azabı çekiyorum 🤦🏼‍♀️

Valla benimki böyle 00.30dan sonra bi başlıyo bazen saat başı bazen de yarım saatte bir kalkıyo emmek için. Emmeye de bi başlıyo bırakmıyo ben toplamda 3-4 saat anca uyuyorumdur 🤦🏼‍♀️ Ben de çok zorlanıyorum öfkeme hakim olmakta ama bebekler napalım 🤷🏼‍♀️
Aynı Bnde bu durumdayım ama bazen midesi bulanıyor sürekli memede diye sanırım

Aynı Bnde bu durumdayım ama bazen midesi bulanıyor sürekli memede diye sanırım
Oo onu saymıyorum bile aç olmadığı halde emdiği için fazlasını kusuyo bide gaz yapıyo çok emdiği için gaz sancısıyla uğraşıyorum kusunca üst değiştirmek zorunda kalıyorum 🤪 bazen bakıyorum çok ıslatmadıysa üst değiştirmiyorum sabaha bırakıyorum yada çarşafa geldiyse havlu seriyorum gelen yere ne yalan söyliym 😂

Valla benimki böyle 00.30dan sonra bi başlıyo bazen saat başı bazen de yarım saatte bir kalkıyo emmek için. Emmeye de bi başlıyo bırakmıyo ben toplamda 3-4 saat anca uyuyorumdur 🤦🏼‍♀️ Ben de çok zorlanıyorum öfkeme hakim olmakta ama bebekler napalım 🤷🏼‍♀️
Evet herşey 12den sonra başlıyo bizimkinin zaten cıktı 6 diş daha cıkmaması lazım yani biraz ara verir diyr düşünüyorum ama belirtilerde önceki cıkanlarla aynı valla umarım bigün hepimiz rahatlarız.

Ben de hep memeler dışardayım 😂😂 allah korusun deprem falan olsa panikle öyle çıkarım 😂 yapışık ikiz gibi yaşıyoruz ben bir de evden çalışıyorum hem işlerimi yapmaya çalışıyorum hem onu avutuyorum 🤦🏼‍♀️

Çok geçmiş olsun böyle şeyler yaşayınca da diyorum ki ne çektirirse çektirsin de canı sağolsun 🥺 bazen kızıyorum sonra bir şey oluyo ya bi yerine oyuncak çarpıyo ya başka bir şey vicdan azabı çekiyorum 🤦🏼‍♀️
Sorma aynısı aklıma geliyor memeler fora 😂
Valla Allah yardımcın olsun
Bizimki hiç durmuyor dün süpürge acıcam diye ortaya çıkardım fişe taktım sen git dikil tepesine düğmeye bas sesine kork ağla ağla perişan oldu 🥺🥶

Evet herşey 12den sonra başlıyo bizimkinin zaten cıktı 6 diş daha cıkmaması lazım yani biraz ara verir diyr düşünüyorum ama belirtilerde önceki cıkanlarla aynı valla umarım bigün hepimiz rahatlarız.
Bizde daha 0 diş var 😂 6 dişte hala böyleyse beni Bakırköy’e yatırın 😂

Kızlar özellikle sıcak memlekette yaşayanlar bebelerinizin çiş durumu nedir ben bayağıdır bezlerini kuru alıyorum akşamdan sabaha almasam yinede doluluk derecesi çok az, aşırı terliyor Gece gündüz Her fırsatta su da içiriyorum ara sıra pembe turuncu lekeler görüyorum doktora anlattım idrar tahlili yaptıralım dddim bu havalarda çok normal dedi gerek görmedi

Kızlar özellikle sıcak memlekette yaşayanlar bebelerinizin çiş durumu nedir ben bayağıdır bezlerini kuru alıyorum akşamdan sabaha almasam yinede doluluk derecesi çok az, aşırı terliyor Gece gündüz Her fırsatta su da içiriyorum ara sıra pembe turuncu lekeler görüyorum doktora anlattım idrar tahlili yaptıralım dddim bu havalarda çok normal dedi gerek görmedi
Su içme durumu nasıl
Ağlıyor mu farkettin mi idrar yaparken
Terliyorsa öyle de su kaybediyor vücut

O ara verincede böyle miydi geceleri aynı mıydı yeni mi başladı bu haller. Yeni başladı de lütfen 🙁
Yeni başladı 3-4 gündür
Ondan öncede idrar yolu enfeksiyonu olmuştu o ara böyleydi ama o daha fenaydı onda daha çok ağlıyordu ve 2-3 saat uyanık duruyordu bu haline şükür

X