2021 Aralık Anneleri

Valla dişten midir nedir bilmiyorum ama sabah uyanınca bi başlıyo ııı-ııı diye söylenmeye akşam yatana kadar, ne oyun oynuyor doğru düzgün, ne kucakta geziyor, ne istediğini anlamıyorum. Gece uykuları desen saat 21.30da uyuyor, 00.30da bi kalkmaya başlıyor yarım saatte bir, saatte bir. Uykusuzluktan yorgunluktan zombi oldum artık :bicak:
Aynı biz sanırım diş çıkarıyor bizim ki artık patlama noktasındayım 😑

Bizim üstler çok kolay çıktı azılar da şişti gibi ,senin kız zorlanıyordur kesin çünkü bizden önce çıkmıştı altları Allah yardımcın olsun bizi de alt dişler mahfetmişti
Sorma altta 2 tanenin yanı kabarmış sanki bişi yemiyor su meme o da keyfi olursa

Merhaba kızlar mail geldi o şekilde gördüm
Öncelikle O OlcayKalyon tulay283300 tulay283300 @morruj1 Y yorgunnn_anne @Butterfly465 @kozalak11 @Deryakuzusu88 destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlarım, unuttuğum varsa özür dilerim 🥰
Saçma olaylar yaşandı sebebini anlayamadık o yüzden soğudum forumdan açıkçası artık girmem diye düşünüyorum
Bir de burada sesi çıkmayıp uzaktan okuyan sonra da hortlayanlar olmuş bizim konunun üstüne onlara çok güldüm Allah da onları güldürsün 🤣🤣🤣
Herkese iyi günler 😘
Aaaa nereye canım boşver zaten üç beş kişi yazıyorduk yine devam ederiz yaa:KK4::KK74:

Ya bizde gitmeyi düşünüyoruz ama güvenemiyoruz başına güneş geçer falan naparız ne ederiz biraz tecrübelerini paylaşır mısın😀
Kremini sürdüm yarım saat öncesinden, şapkasını taktım burası çook sıcak hafif esinti olsada ama 22 senedir burada yaşıyorum deniz genelde soğuktur ama bugün çiviydi acayip soğuktu dondum o yüzden kıyıya oturttum oynadı ıslandı yavaştan adım adım yaklaştık denizin içine korkmasın diye 😃 korkmadı ama soğuktan rahatsız oldu beline gelince yoksa çok güzel oynayacaktı biraz kum yedi..Güneş birşey yapmadı ama temiz hava sarhoş etti bebek arabasına bindi ve küt😄

Merhaba kızlar mail geldi o şekilde gördüm
Öncelikle O OlcayKalyon tulay283300 tulay283300 @morruj1 Y yorgunnn_anne @Butterfly465 @kozalak11 @Deryakuzusu88 destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlarım, unuttuğum varsa özür dilerim 🥰
Saçma olaylar yaşandı sebebini anlayamadık o yüzden soğudum forumdan açıkçası artık girmem diye düşünüyorum
Bir de burada sesi çıkmayıp uzaktan okuyan sonra da hortlayanlar olmuş bizim konunun üstüne onlara çok güldüm Allah da onları güldürsün 🤣🤣🤣
Herkese iyi günler 😘
Gitmesin kimse ama 😕 bebişler için burdayız herseyden önce bomboş kalıyor böyle olunca 🥺

Deli cesaretiyle haftaya biz de tatile gidiyoruz :rolleyes:inşallah çocuğum hasta olmaz. Ben zaten sıcak sevmeyen kişi olarak istemeden gidiyorum sırf kızımın hatrına :bicak:
Tecrübelerini bekliyoruz 😂
Biz ne zmn gitçez bakalım 😂😂
Gerçi 2 günlüğüne gitmiştikte Bn bişi anlamadım 😝

Deli cesaretiyle haftaya biz de tatile gidiyoruz :rolleyes:inşallah çocuğum hasta olmaz. Ben zaten sıcak sevmeyen kişi olarak istemeden gidiyorum sırf kızımın hatrına :bicak:
Biz İzmir de yaşayınca tabi çok kez gittik, güneş kremi sürmeme rağmen karardı biraz 😝 deniz soğukken sokmamaya dikkat edin biz hasta ettik tam 3 hafta öksürük sürdü, sonra ki gitmelerde sadece ayaklarını soktuk, dalgalardan çok korkuyorlar ama kuma bayılıyorlar 😅😅 minik Osmanlı ocakları var ya ondan götürdük yanımızda yulaf pirinç unu irmik vs öyle şeyleri 2 dk onunla pişirdim ama zaten ek gıda reddi olduğu için yemedi de ama uykuları çok iyiydi valla havası iyi geliyor bebişlere

Bu çocuklar ne zmn yiyecek kocaman oldular 😩 gece uyanma nasıl biz 1573467 kere kalkıyoruz 🥺
Ya cidden hepinizin böyle mi böyleyse biraz öfkeme hakim olayım geceleri deliriyorum dün gece bütün saatlerin 33 geçesinde kalktı şaka gibi ama dakikasını bile yakalıyor.

Ya cidden hepinizin böyle mi böyleyse biraz öfkeme hakim olayım geceleri deliriyorum dün gece bütün saatlerin 33 geçesinde kalktı şaka gibi ama dakikasını bile yakalıyor.
Aynı bazen serzenişi yazmak istemiyorum bile
Sağlıkla büyüselerdi. Valla bn abinin nasıl diş çıkardığını hatırlamıyorum ama böyle olsa unutmazdım 😒

Aynı biz sanırım diş çıkarıyor bizim ki artık patlama noktasındayım 😑
Valla sorma ben de aynıyım 3 gündür migrenim tutuyo bide hem psikolojik hem fiziksel çok yorgunum :silah: gece sürekli uyanmaktan artık zombi gibiyim bi de sürekli emiyo emzirmekten halim kalmadı 😂

Üstüne artı olarak demin bi kaka yaptı baya katı yaparken de aşırı zorlandı bu çıktı başıma :skandal::skandal:

Bu çocuklar ne zmn yiyecek kocaman oldular 😩 gece uyanma nasıl biz 1573467 kere kalkıyoruz 🥺
Gece uyanmasında fark olmadı ya 18.30 da uyuyor sabah 7 da kalkıyor, bazen saat başı bazen 2 3 saatte bir uyanıyor diyebilirim hep böyleydi , benim yanımda uyuduğu için sorun etmiyorum çünkü ayırırsam sabah işe derbeder bir şekilde giderim🥲 ya biz tahlil verdik işte vitamin verdi doktor bakalım iştahı yerine gelicek mi bende merak ediyorum inşallah diştendir yada memekolik bunlar anne sütüne hayır demiyorlar

Aynı bazen serzenişi yazmak istemiyorum bile
Sağlıkla büyüselerdi. Valla bn abinin nasıl diş çıkardığını hatırlamıyorum ama böyle olsa unutmazdım 😒
Hepimizin böyleyse bu geçecek bir dönemdir ve özleri bu değildir yani rahata ercez bigün bu düzene alışmazlar demi insanlıktan cıkmış gibiyim.

Valla benimki böyle 00.30dan sonra bi başlıyo bazen saat başı bazen de yarım saatte bir kalkıyo emmek için. Emmeye de bi başlıyo bırakmıyo ben toplamda 3-4 saat anca uyuyorumdur 🤦🏼‍♀️ Ben de çok zorlanıyorum öfkeme hakim olmakta ama bebekler napalım 🤷🏼‍♀️

X