2021 Aralık Anneleri

Onun da 2 ama 10 yaşında oğlu 😁 Benimkiler zarar verme değil de cırcır böceği gibi öten 6 yaşında bir kızım var. Fısıltı ne demek bilmiyor desem yeri 😵‍💫 Ablası da ses çıkarmaz çıkarmaz çocuk uyuyunca bi aşka gelir 🤓 Velhasıl salonda uyutmam imkansız 😆
Ya abla oğlanı bırak eşim bile uyurken telle konuşuyor tv izliyor 😂 zile basma diyorum her seferinde mi unutup zile basar 🪺😂😂😂😂

Ya abla oğlanı bırak eşim bile uyurken telle konuşuyor tv izliyor 😂 zile basma diyorum her seferinde mi unutup zile basar 🪺😂😂😂😂
Benim eşim çocuklardan dikkatli Allahtan çünkü sonra ceremesini benimle o da çekiyor 😂😂 Yoksa sennnnn babasına uyaninca verip uyandırdın al bak demiyor musun 🤣🤣
Benim oglan da 6 yasina geliyor ama bi bagriyorki delirecem dinozor oluyor boğruyor resmen kızım bi sıçrayarak uyanıyor sonra geri uyuyor yavrum 😔
Yaaa kıyamam yine geri uyuyormuş seninki bizimki uyanınca kalkıyor valla 😬
Kızlar bebegim banyodan çok korkuyor sudan nefret ediyor ne yaptıysam alıştıramadim ve tatile gidecez
Bizimki çok seviyor ablası hiç sevmezdi havuzdan falan da korkuyordu ama alıştıkça da çıkmak istemezdi. Belki o da öyle olur.

Onun da 2 ama 10 yaşında oğlu 😁 Benimkiler zarar verme değil de cırcır böceği gibi öten 6 yaşında bir kızım var. Fısıltı ne demek bilmiyor desem yeri 😵‍💫 Ablası da ses çıkarmaz çıkarmaz çocuk uyuyunca bi aşka gelir 🤓 Velhasıl salonda uyutmam imkansız 😆
Off benim 4 yaş da inanılmaz ağlıyor, sürekli çığlık çığlığa. Sessiz ol dediğimde tamam diyor ama tamam derken bile bağırıyor. Sürekli uyandırıyor yavrumu. Ben normalde ayrı odada uyutuyordum ama şu an bazı sebeplerden dolayı oturma odasında uyutmak zorundayız. Ses bi yandan bir de oyun oynarken gözü bi şeyi görmüyor.
10 yaşında abi var dikkat ediyor çok şükür 😅

Saolasın😢
Ohh maşallah, tam abi olmuş o zaman.

Off benim 4 yaş da inanılmaz ağlıyor, sürekli çığlık çığlığa. Sessiz ol dediğimde tamam diyor ama tamam derken bile bağırıyor. Sürekli uyandırıyor yavrumu. Ben normalde ayrı odada uyutuyordum ama şu an bazı sebeplerden dolayı oturma odasında uyutmak zorundayız. Ses bi yandan bir de oyun oynarken gözü bi şeyi görmüyor.

Ohh maşallah, tam abi olmuş o zaman.
Bizim anaokulu öğretmeni de çok sesli konuşuyor diye sikayetciydi 🙄 Bence normal bu yaş grubunun yüksek sesle konuşması. Kulaklarında da sorun olmadığına göre. Zaten hiç sevmemiştim öğretmenini aklıma geldi yine 😒🤣

Benim eşim çocuklardan dikkatli Allahtan çünkü sonra ceremesini benimle o da çekiyor 😂😂 Yoksa sennnnn babasına uyaninca verip uyandırdın al bak demiyor musun 🤣🤣

Bizimki çok seviyor ablası hiç sevmezdi havuzdan falan da korkuyordu ama alıştıkça da çıkmak istemezdi. Belki o da öyle olur.
Diyorum ama kız beni istiyor bana bakıl ağlıyor 😂 hani kızlar babacı olurdu 😭

Kızlar yarın dışarı çıkacağım sebze çorbası yapıp termosa koysam bir şey olur mu 2.2 bucuk saat içinde yediricem bozulur diye korkuyorum

Benim oğlan çok severdi hala oyle ama kız kedi gibi sudan kaçıyor musluk açıldığı an boynuma sarılıyor 🤦‍♀️

Şuan çiçeğin yaprağını katletti az sonra tadına bakmak isteyecek 😅

Eklentiler

• 20220719_221155.jpg
    20220719_221155.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 58
X