2021 Aralık Anneleri

Biz bugün tahlil yaptırdık ek gıda reddi iştahsızlık vardı, kansızlık çıktı deposu da çok boşmuş doktor d vitamini ve Demir içeren bir Damlayla C vitamini verdi bize bide dedi ki Demir emilimi en çok anne sütünden geçer sende tahlil yaptır vitamin ilaçlarını düzenli kullan dedi ben ihmal etmiştim açıkçası hap kullanmaktan sıkılıp

Biz bugün tahlil yaptırdık ek gıda reddi iştahsızlık vardı, kansızlık çıktı deposu da çok boşmuş doktor d vitamini ve Demir içeren bir Damlayla C vitamini verdi bize bide dedi ki Demir emilimi en çok anne sütünden geçer sende tahlil yaptır vitamin ilaçlarını düzenli kullan dedi ben ihmal etmiştim açıkçası hap kullanmaktan sıkılıp
Bizim de b 12 düşük

Senin kıza maşşallahhh valla bende yarın şoka yürüme arabası gelecekmiş ondan alıyim diyorum ellerinden tutunca güzel yürüyor belki emeklemeden yürürüz bizde 😙
Evet işe yarar ya olmadı binip gezer biz arabalı olandan aldık şuan korkuyor oturtup sürünce 😂

Bizde salondayız 😂 ortaya koyuyorum
Nere müsaitse sen oraya koy yatak artık bomba onlar için Allah korusun iyi bişey gibi atıyorlar kendilerini
Valla bn bu gidişle gece de öyle yatırcam uyku halinde gözü kapalı hop ayakta beşikte aklım çıkıyor 🥴Keşke video atılsa da atabilsem hiç yerinde duramıyor karnımda mıymıytıydı güya 😂😂
Sesten hemen uyanıyor yoksa en güvenlisi 😬 Bizimki gece sağa sola kafayı atiyor daha ayağa kalkamadığı için 😂
Sen minnoşa mıymıntı der misin oh iyi yapıyor 🤣

Benim kızım da iki gün önce düştü iki dakika Valizden bise alayim dedim uyuyordu uyanmış oğlum yanına yönüne yastık koymuş uyanınca düşmesin diye ama ordan atlayıp düşmüş artik yerde yatıyoruz 😔
Olmaz dediğimiz oluyor bazen. Geçmiş olsun size de. Ben de en dip odaya öyle yapayım bari aklım yerinde kalsın istiyorsam 😁

Geçmiş olsun 😞 benimki de 4,5 gün evvel düştü hemde 1 metre gibi yüksekten dolabından kıyafet seciyordum tam dusecekken hızını kesebildim dokunarak sadece , yüzüstü düştü o ağladı ben agladim
Of çok kötü oluyor hele göz görünce. Dün ben de düşerken gördüm ama yetişemedim. Küt sesi ile düşmesi saniyelik oldu uyuyor mu bakayim diye kapıyı açtım ama geç kaldım. Cok gecmis olsun size de 😔 oluyor böyle şeyler maalesef olmasa daha iyi de.

Düşmüş ağlaya ağlaya emekleyerek geliyo bide beni ariyo 🤦‍♀️bende bu çocuğa bakamıyorum diye oturdum ağladım kayinvalidem teselli verdi baya 😔
Ben küt sesine koştum aklım gitti bizimki daha emekliyemiyo sürünüyo anca
Evet işe yarar ya olmadı binip gezer biz arabalı olandan aldık şuan korkuyor oturtup sürünce 😂
Arabalı olanı da mı var Mış bakayım onlarada

Bide kızlar benim bebe yoğurt yiyince midesi bulanıyor bazı günler kusuyor hemde öyle böyle değil annem de dedi siz de öyleydiniz 1 yaşından sonra pilavla yemeye başlamıştınız dedi 🤦🏻‍♀️ Var mı başka böyle olan

Yaa iyimiş sürüşü kolay mı aslında ileride bi de araba almaktansa bu olabilir
Yani şuan yürüme arkadaşı olarak kullanmıyor daha çok tutunup kalkma için kullanıyor araba yaptım 2-3 kere sürdüm hoşuna gitti tabi ayaklarını kullanmayı bilmediği için yapıştı ayakları ağladı bi sonra kaldırdım ayakları 😂

Bizde salondayız 😂 ortaya koyuyorum
Nere müsaitse sen oraya koy yatak artık bomba onlar için Allah korusun iyi bişey gibi atıyorlar kendilerini
Valla bn bu gidişle gece de öyle yatırcam uyku halinde gözü kapalı hop ayakta beşikte aklım çıkıyor 🥴Keşke video atılsa da atabilsem hiç yerinde duramıyor karnımda mıymıytıydı güya 😂😂
Senin ilk bebeydi di mi, yorgun annenin 3 😂 salonda yere yatırırsa büyüklerden koruması da var 😉

Senin ilk bebeydi di mi, yorgun annenin 3 😂 salonda yere yatırırsa büyüklerden koruması da var 😉
Onun da 2 ama 10 yaşında oğlu 😁 Benimkiler zarar verme değil de cırcır böceği gibi öten 6 yaşında bir kızım var. Fısıltı ne demek bilmiyor desem yeri 😵‍💫 Ablası da ses çıkarmaz çıkarmaz çocuk uyuyunca bi aşka gelir 🤓 Velhasıl salonda uyutmam imkansız 😆

X