2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

InsaAllah ilk isim sizinle paylaşmak 🤗 ben ideal kilom.deil ama olmak istedigim kilodan 1 kilo fazlalıkla basladım gebelige 3 4 aylik olana kadar 2 kilo .versem cok iyi olur karbonhidrata dikkat etmeliyim. Diger gebeliklerimde cok almistim. Artik aklımi basıma alicam 😃
Yaa bende cok yuvarlak olmaktan korkuyorum ama yemesem de kotu hissediyorum. Kilo cok almak istemiyorum :olamaz:

Yaa bende cok yuvarlak olmaktan korkuyorum ama yemesem de kotu hissediyorum. Kilo cok almak istemiyorum :olamaz:
Ben gebelik egzersiz programı indirdim başladım inşaAllah devamı gelir. Vermek zor dikkat etmek istiyorum insaAllah.

Kızlar adetime göre 4 hafta 2 günlük bebek kan verdim adetime 3 gün kala önce idrar da çıkmıştır sonra kan vermiştim sağlık ocağında ki ebe gayet iyi 3 gün önceye göre değer demişti bida vermedim kan cuma günü hastaneye gitmeyi planliyorm keseyi görürmüşüz 5 haftalık olcak o zaman adete göre
Ben 5 +0 da gordum kuzum. Muhtemelen sende görürsün 🙏

Biz daha once genetik test de yaptirmistik orda cikmisti pihtilasma tekrar doktoruma hatirlatinca ilac verdi. Farkli bi kadin dogum doktorunada gittik de o.da oksapar igne verdi onu kullanmadim.doktorumuzun dedigi ilacai kullaniyorum simdi
Evet bende genetik test yaptırdım çıkmadı şükür. Zaten çıktı ise testte mutlaka kullanılmalı

Kızlar salı günü gidecektim muayeneye ama ben dayanamadım 🙈 hesabıma göre yarın 5bin civarı oluyor beta kese görünür belki dedim. Sabah 10da. Heyecanlıyııııım 🙈
1500 ve 2000 üzerinde görünüyor kuzum kese sen hayli hayli görürsün
İdrarını tutarak git.. daha net görünüyor yoksa doktor bulmakta zorlanıyor 😂🤷🏼‍♀️

X