2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben 4 tane erkek annesiyim artık ..
Ilk cocugumda erkekti (ölen)
Ikinci sağ oda erkek ...
Üçüncü de erkekti (düşen)
Şuandaki de erkek 🥰
Ben kız annesi olamıyorum. 😅
Seninde çok tatlı gelinlerin olur yavruuumm❤ 2 cennette yavrun var benim gibi..allahım sağ olan bebislerine can sağlığı versin kuzumm 🙏🙏🙏

2li tarama testi yaptıran var mi kızlar. Benim biraz riskli çıktı. Free beta hcg kaç çıktı yaptıranlar cevaplayabilir mi acaba.
Benimde 45,20 ng/ml yazıyor canim.. Doktorum tüm genel testi yorumlamıştı normal demişti.. senin kaç çıktı doktorun ne yorum yapti
Birde şunu belirteyim. BU testler olasılık kuzum, illaha bebekte bir sey olacak.diye bir durum yok. Ölçümleri iyi ise sorun yoktur.. zaten doktorun şüphe ederse amniyosentez yapar..

Ahh bazen öyle oluyor, çikolata yiyorsun bu seferde kıpır kıpır oluyor yine olmuyor 🤣
Yok benim ki bi döndü arkasını küstü yemin ederim neler neler yedim yok .. girdimizde iyidi herşeyine bırakıldı. Tam ikili tarama yapılacak bi döndü arkasini tövbe bir daha yüzünü dönmedi.. 😂😂😂😂😂

Benimde 45,20 ng/ml yazıyor canim.. Doktorum tüm genel testi yorumlamıştı normal demişti.. senin kaç çıktı doktorun ne yorum yapti
Birde şunu belirteyim. BU testler olasılık kuzum, illaha bebekte bir sey olacak.diye bir durum yok. Ölçümleri iyi ise sorun yoktur.. zaten doktorun şüphe ederse amniyosentez yapar..
Yaaa 2li trama da beta 50 altı olunca erkek üstü olunca kız diye bi hurafe varmışş duydunuz muu sizde. Benm 154 çıktı

X