2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bence hastaneye gitmek için çok beklemeyin. Doktordan geliyorum 5+2 yim. Her şey normal beta hcg 2529 çıktı keseyi de gördük, hiç lekelenmem de olmadı ama ultrasonda kese arkası küçük bi kanama vardı progestan yazdı. Adet kanaması gibi olmazsa sıkıntı olmaz yerleşme kanaması da olabilir dedi ama yine de ihmal etmeyin bence en azından düşük önleyici progestan yazıyorlar
aaa, ben de bunu duymak istiyordum: ) gözünüz aydın..

Kızlar bende kasım 25 transfer oldum, transfer gunu sayarsak 9 gün beta 179 cıktı 👶🏻 inshallah artar , bugun test yapmam gerekti ama pazartesine kaldı . sizce ikiz olabilirmi. 🤷🏻‍♀️
Selammm sizinle sürecimiz aynı :)
Bende 25 Kasım’da 5. Gün blast tek embriyo transferi oldum.
Değerim 7. Gün 37 9. Gün 154
Yeni testimi aslında doktorun istediği tarih olan ptesi yaptıracağım
Sizin çift embriyo sanırım değeriniz güzel güzel katlansın inş tebrik ederim😇🙏

Oldum canım doktor vajinal baktı kese bozulmamış bebek oluşmaya başlamış dedi kalp atışı yok dedi. Kanama alanı gözükmüyor dedi. Sonra çubuğu çıkardı baktı kanaman yok dedi var dedim gözükmüyor dedi. Neyse bu belirtiler düşük riskin olduğunu gösterir dedi. Benim yapacak bişeyim yok iğneye ilaca devam dedi bu kadar canım
Çok geçmiş olsun sizin sanırım 1 den fazlaydı transfer sayınız tabi doğru hatırlıyorsam
belki tutunamayanlar yapıyordur kanamayı sağlıkla kucağınıza alırsınız inş 🙏

herkese merhaba. ben 4+3teyim. Beta hcg 30 Ekim'de 242.8 idi, 2 Aralık'ta 564.77.
tüp bebek merkezim 19unda kalp atışı için gün verdi ama, ondan önce kese görmeye gitmek gerekir mi? Gerekmese de gideceğim galiba, ne zaman gideyim: )
Tebrikler ne güzel değerleriniz maşallah
1000 üstü kese görünüyor sanırım sizin bellidir artık :)😍

Sizin çift embriyo sanırım değeriniz güzel güzel katlansın inş tebrik ederim😇
Sizin çift embriyo sanırım değeriniz güzel güzel katlansın inş tebrik ederim😇🙏
selamm 😘☺️ evett benim ki 5.gün , 2 tane embryo 🙏🏼 inshallah seninde guEl guzel katlanırr 🙏🏼 9.gune sor dayandım zaten test için ..

İyi dayanmışsın ben 6. Gün idrarda silik çizgi ile öğrendim ilk 😂
çok korktum negatif gorucem diye o yuzden kendimi tuttum . esimde bekleyek diyince mecbur bekledim . 4 sene sonunda positif gorunce inanamadim ve halen inanamiyorum 🤦🏻‍♀️ buyuk korku var icimde kalkip oturunca hafif is guc yapinca birsey olucak diye cok korkuyorum 🙏🏼🙏🏼

Çok geçmiş olsun sizin sanırım 1 den fazlaydı transfer sayınız tabi doğru hatırlıyorsam
belki tutunamayanlar yapıyordur kanamayı sağlıkla kucağınıza alırsınız inş 🙏
Allah razı olsun canım evet 2 embriyo transfer edilmişti o yapıyor mudur bilmiyorum

çok korktum negatif gorucem diye o yuzden kendimi tuttum . esimde bekleyek diyince mecbur bekledim . 4 sene sonunda positif gorunce inanamadim ve halen inanamiyorum 🤦🏻‍♀️ buyuk korku var icimde kalkip oturunca hafif is guc yapinca birsey olucak diye cok korkuyorum 🙏🏼🙏🏼
Zor ulaşınca böyle oluyor işte canım bende aynı kimyasal mı olacak endişesi içindeyim.
Biz de 4 yıldır çocuk istiyoruz sadece 1 kez kimyasal gebelik geçirdim.
İlk tüp denememizdi tuttu çok şükür 🙏

Oglan miydi senin ilk çocuk,nasil buyutecegiz diyorduk 4,5 yaş oldular, nasil durumu falan, evde sıkılıyordur, tamda okul cagi su hastalik bitirdi herseyi, kac ay oldu bebis deneyeli, insallah en yakin sürede kardeş gelir, harika bisey kardeş 😍

5 hafta cok erken gibi, ama tüp bebek demistiniz galiba o zaman duyulabilir belki, hayirlisiyla duyarsin insallah ❤️

Kötü düşünme insallah bu sefer olur hayırlısıyla 💓

Masallah masallah, devamida gelir insallah, bekle bakalim gec dollenme olabilir, ilk oglum gec dollenmeydi 6. hafta bebek olistu 8 haftayi geciyordu kalp atisi duyuldu, dua bol bol, hayirlisini dile

Jadi hayirlisi Rabbim devamini da getirsin insallah ❤️
Bizim kapı önümüz müsait o yüzden çok şükür ki sıkılmıyor evet erkekti Arel Efe koymuştum adını hatırlarsın belki. Yaa sorma bugün döndüm küçüklük resimlerine baktım sanki hep bu yaştaymış hiç küçük olmamış gibi geliyor. Vallahi kronik kabızlık dışında bir sorunumuz yok onu da gastroentroloji ile çözüyoruz. 3. Ay bu ay ve çokta değerlendiremedik. Bat yarın aslinda ama bende onu soracaktım normalde ben regl günümden bir iki gün önce lekelenme yaşar ve sonra sökülürdüm. Ama şuan akıntım var ve hiç lekelenmem yok. Acaba olabilir mi ? Göğüslerimde acıma var ama kist olduğu için her adet dönemi aynı oluyor.

X