2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Haha keşke transfer edilebiliyor olsa :)

evet evde 4.5yaşında bir bal damlam var. Çok uyuyunca onu ihmal etmiş gibi hissediyorum.
Allah bagislasin cnm.buyutmussun masallah.baya zor zamanlarini atlatmissin.gecicek bugunler.kendini kotu hissetme bence.bir sureligine boyle olacaktir sonrasinda telafi edersin bal damlanla kaybettigin zamani.

Kızlar günaydın. Sizden akıl almam lazım. Beni takip eden doktorun özel muayenehanesi var, hem pandemiden dolayı hem de daha önce düşük yaptığım için bu sefer iyi bir doktora gideyim dedim. Fakat ileride pahali testler, tahliller yapilacak ve o kadar gucumuz yok. Bulundugum yerdeki sehir hastanesinin ucretsiz gebe okulu var ve normal doğuma teşvik amacli ödül almis özel odaları özel egitimli ebeleri var. Oradan da takip edilsin istiyorum dogumu devlette yaparim diye dusunuyorum eger normal olursa ama oradaki doktora bunu nasil anlatabilirim? Hem özele hem bana gelme diyecek. Trip atacak belki. Yapiyorlar cunku sahit oldum. Tahlil yapmaya kalkacak ilk kez geliyorum dedigimde. Ama özelde yapildi tekrar kan vermek istemiyorum. Gostersem tahlillerimi ben ozelde yaptirdim ama size devam edicem artik desem olur mu? Yalan soylemis olucam ama napiyim

Ya peki soyledin mi boyle bisey yaptigini iki doktora da ben de simdi bunu sordum herkese. Bugun devletteki doktora gidicem de ilk kez. Korkuyorum beni tersler diye. Yalan soyliycem size devam edicem diye.
Yok, soylemedim
ama soylesemde sonucta onlara ne ki... benim dusuncem yani keyfim oyle istemis demek kiama dokorlarda braz ego oluyor takarlar falan sen yine de soyleme

Yok, soylemedim
ama soylesemde sonucta onlara ne ki... benim dusuncem yani keyfim oyle istemis demek kiama dokorlarda braz ego oluyor takarlar falan sen yine de soyleme
Evet aşırı egolular ozellikle de devlettekiler Sadece arada kalirim diye korkuyorum biri bisey der oteki tersini soyler, birisi vitamin kullan der oteki kullanma der falan. Bakalim dengeliycez artik.

Evet aşırı egolular ozellikle de devlettekiler Sadece arada kalirim diye korkuyorum biri bisey der oteki tersini soyler, birisi vitamin kullan der oteki kullanma der falan. Bakalim dengeliycez artik.
Benimkiler suan dengeli gidiyo 1 kere acil de bir doktora gittim o biraz sacmaladi ama onu da cok kaale almadim zaten bir kac gun sonra tekrar kendi doktoruma gidip gerçeği ogrendm
Devlet 3 hafta sonra falan gel diyo genelde ozele 15 gunde bir gidiyorum

Insallah canim benim. Rapor dediğin doktorun verdiği büyük kağıt mi? Laboratuvara bıraktığımız.O ise tuh, cunku ben hiç bakmadım.Ne olacak bu meraksizligim.Bir sorun olsa söylerdi değil mi?
Laboratuvara verdiğimiz dışında ayrıca bir rapor ve CD verdi kuzum. Ekte paylaşıyorum. Almadıysan doktoruna bi danış. Bir sorun olsa söylerdi herhalde elli kere sordum ben ama yine de içim içimi yiyor hamilelik değilmiş zor olan, asıl zor olan iyi mi diye endişe etmekmiş.

iyi gibi gidiyor canım . hersey yolunda cok sükür sadece herseye stres oluyorum kendime kızıyorum
Cok sukur yolundaysa kendini yipratma bende kolay soyluyorum ama emin olki yavrunu gordugun an hersey bitiyor varmi randevun yakin zamanda? Icini rahatlaticaksa tekrar bi gormeye git kac hafta oldun? Ben 10+4 um hc bir belirtim kalmadi nerdeyse icim icimi yedi ama hc gerek yokmus bosa stress yaptim.. sende rahat ol

Kızlar doktordan geldim. Fetal dna testimi verdim 8_11 gün arasinda sonuc çıkar dedi. Doktorda muayene etti. Çok şükür bebis iyi büyümüs 11+2 11+4 arasinda dedi. Bu arada anlayan varsa cinsiyete yorum yapabilirmi.

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-14-13-36-20.png
    444,7 KB · Görüntüleme: 73
Selam hanımlar sizlere çin takvimi hakkındaki düşüncelerinizi sormak istiyorum.Baktiniz mi bu konu hakkında neler biliyorsunuz ve ne dusunuyorsunuz

Selam hanımlar sizlere çin takvimi hakkındaki düşüncelerinizi sormak istiyorum.Baktiniz mi bu konu hakkında neler biliyorsunuz ve ne dusunuyorsunuz

Önce çine göre yaş hesaplatmak lazimmis. Ben çine göre 1 yaş büyük gözüküyorum. Önce yaş hesaplatıp sonra bakmak lazim tabloya. Yada otomatik hesaplayicidan yaomak lazim. Sonucta zaten 2 ihtimal var.

Kızlar doktordan geldim. Fetal dna testimi verdim 8_11 gün arasinda sonuc çıkar dedi. Doktorda muayene etti. Çok şükür bebis iyi büyümüs 11+2 11+4 arasinda dedi. Bu arada anlayan varsa cinsiyete yorum yapabilirmi.
Fetal dna testini özel hastanede mi yaptırdınız ne kadar tuttu acaba?

Doğum paketinin içeriği nedir sizin?

Fetal dna testini özel hastanede mi yaptırdınız ne kadar tuttu acaba?

Evet özel hastanede yaptirdim ama onlarin anlasmali oldugu ankarada bir firma var.22 yıllık bir firmaymis.onlar kani alıp istanbul acıbadem labiratuarina gönderip ordan ön islem yapilip fransaya gönderiliyormus. kanların labiratuar kanaliyla gitmesi cok önemliymis.3300tl civari tutacak gibi daha ödeme yapmadik euro kuruna göre degisiyormus

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…