2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet özel hastanede yaptirdim ama onlarin anlasmali oldugu ankarada bir firma var.22 yıllık bir firmaymis.onlar kani alıp istanbul acıbadem labiratuarina gönderip ordan ön islem yapilip fransaya gönderiliyormus. kanların labiratuar kanaliyla gitmesi cok önemliymis.3300tl civari tutacak gibi daha ödeme yapmadik euro kuruna göre degisiyormus
İstanbulda yaşadığım için direk acıbademe gidebilirim o zaman tabi fiyat uçuk olmazsa, gerçi ikili testte düşük çıkarsa düşünmüyorum yaptırmayı. İlk bebek olduğu içinde birazda bilgisizim tecrübesizim

merhaba kızlar ben de doktor kontrolünden geldim.bebegim 2 gün geri geliyor normalde 10+1 olmam gerekirken 9+6 çıktım.bundan önceki gitmemde de 6+2 çıkmam gerekirken 6+1 çıkmıştım.1 günlük gerilik 2gune çıkmış.daha da artarsa diye korkuyorum.ne yapmam lazım önerisi olan varmı midem bulanıyor çok sağlıklı beslenmiyorum.

Selam hanımlar sizlere çin takvimi hakkındaki düşüncelerinizi sormak istiyorum.Baktiniz mi bu konu hakkında neler biliyorsunuz ve ne dusunuyorsunuz
Valla ben şans işi diyorum zaten %50 yani gerçekten çıktığını düşünmüyorum çine rusa göre erkek japon ve maya takvimine göre kız çıkıyor😅 ben doğruluğuna inanmıyorum cinsiyet öğreniriz zaten yakında herkes yazsın Çin takviminde şu çıktı normalde şu çıktı tuttu tutmadı diye

İstanbulda yaşadığım için direk acıbademe gidebilirim o zaman tabi fiyat uçuk olmazsa, gerçi ikili testte düşük çıkarsa düşünmüyorum yaptırmayı. İlk bebek olduğu içinde birazda bilgisizim tecrübesizim

Insallah gerek kalmaz.

merhaba kızlar ben de doktor kontrolünden geldim.bebegim 2 gün geri geliyor normalde 10+1 olmam gerekirken 9+6 çıktım.bundan önceki gitmemde de 6+2 çıkmam gerekirken 6+1 çıkmıştım.1 günlük gerilik 2gune çıkmış.daha da artarsa diye korkuyorum.ne yapmam lazım önerisi olan varmı midem bulanıyor çok sağlıklı beslenmiyorum.
Bende de 6. Haftada gittiğimde 6+5 olmam gerekirken 6+0 çıktı geç döllenme olabilir demişti bu gittiğimde bakıcam bakalım gününü yakaladımı hala geride mi gerideyse artık geç döllenme deyip ona göre haftamı sayıcam bir hafta. Geri ya da bir hafta ileri çıkması sorun olmuyormuş seninde bir iki gün zaten stres yapmana gerek yok bence herşey yolundadır inşallah☺️

Valla ben şans işi diyorum zaten %50 yani gerçekten çıktığını düşünmüyorum çine rusa göre erkek japon ve maya takvimine göre kız çıkıyor😅 ben doğruluğuna inanmıyorum cinsiyet öğreniriz zaten yakında herkes yazsın Çin takviminde şu çıktı normalde şu çıktı tuttu tutmadı diye

Çin takviminde erkek, rus takviminde kız, japon takviminde %50 kız %50 erkek çıktı. (Sanki başka ihtimal varmiş gibi😂)

Kızlar doktordan geldim. Fetal dna testimi verdim 8_11 gün arasinda sonuc çıkar dedi. Doktorda muayene etti. Çok şükür bebis iyi büyümüs 11+2 11+4 arasinda dedi. Bu arada anlayan varsa cinsiyete yorum yapabilirmi.
Nuba bakan bi sayfa var oraya sorsana cnm. Ben pek birsey goremedim goremedigim icin kiz diye düşündüm 😄

Bende de 6. Haftada gittiğimde 6+5 olmam gerekirken 6+0 çıktı geç döllenme olabilir demişti bu gittiğimde bakıcam bakalım gününü yakaladımı hala geride mi gerideyse artık geç döllenme deyip ona göre haftamı sayıcam bir hafta. Geri ya da bir hafta ileri çıkması sorun olmuyormuş seninde bir iki gün zaten stres yapmana gerek yok bence herşey yolundadır inşallah☺️
inşallah canım benim geç döllenme değil her gittiğimde bir gün geriye düştü o yüzden panikledim.doktor normal dedi gerçi ama sağlıkla gelsin tüm memişler.

Biz yine geldik teyzeler ablalar😂😂😂

Eklentiler

• F771F67C-4604-408E-ADBF-1C22188ABCBC.jpeg
    F771F67C-4604-408E-ADBF-1C22188ABCBC.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 57
Laboratuvara verdiğimiz dışında ayrıca bir rapor ve CD verdi kuzum. Ekte paylaşıyorum. Almadıysan doktoruna bi danış. Bir sorun olsa söylerdi herhalde elli kere sordum ben ama yine de içim içimi yiyor 🥺 hamilelik değilmiş zor olan, asıl zor olan iyi mi diye endişe etmekmiş.
Gercekten cok haklisin canim. Rabbım tüm annelerin yardımcısı olsun🤲 bu başka bir endişeymis. Almadım ben bundan kuzum. Hemşireye not ettiriyordu ama bana vermedi. Sorayim.

saat aksam 6 ben yataktayim bile. dun de oglen 1den 4bucuga kadar uyumustum sonra aksam 11de tekrar uyudum, gece burada deli firtina oldu, 6metrelik agaci yerinden sökmüş o derece, ben uyandim aa firtina var allah gemilere ve sokaktakilere kolaylik versin dedim geri uyudum. var mi benim kadar cok uyuyan? hamilelikten mi gunler cabuk gecsin diye mi uyuyorum bilmiyorum.
Ben varım canim. tüm gündüz uyuyorum neredeyse. Gece de en geç 3 gibi yatıyorum. Normalmiş sanirim uydu. YouTube da bir doktor uykunuz geliyorsa ve şartlarınız uygunsa uyuyun diyordu. Vücudun enerji depolarına ihtiyacı olacakmış 😊

X