2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Değil mi KuZum haklısın umudum var hala zaten
Tabi ki erken daha normal gebeliklerde bile adetten 1 hafta sonra belli oluyor öyle hemen çıkan bısey olsa KEske doktorlar da 12. Gün demez 5. Gün der onun için moral bozmuyoruz bebeğimizle konuşuyoruz mutluluk hormonu salgılıyoruz

Kızlar bence 5.gün mu 6.gün mu diye stres yapmayın yok oldu mu olmadı mı. .hayırlısı allahtan valla.çünkü ben de çok korkuyorum inanin idrar testi yaptım 8.günde cizgiyi o kadar zor gördüm ki deliyim heralde kendim hayal ediyorum diye dusundum.
Sonra dış gebelik mi Boa gebelik mi yok kese var mı yok kalp atacak mi sonra kalp atım i devam edecek mi .zor süreçler .kafayı dağıtmak gerek .yoksa insan delircek

Kızlar bence 5.gün mu 6.gün mu diye stres yapmayın yok oldu mu olmadı mı. .hayırlısı allahtan valla.çünkü ben de çok korkuyorum inanin idrar testi yaptım 8.günde cizgiyi o kadar zor gördüm ki deliyim heralde kendim hayal ediyorum diye dusundum.
Sonra dış gebelik mi Boa gebelik mi yok kese var mı yok kalp atacak mi sonra kalp atım i devam edecek mi .zor süreçler .kafayı dağıtmak gerek .yoksa insan delircek
5nci gun embiriyosu 1 tanemiydi

Çok haklısın her an her şey olabilir psikolojisi çok zor arkadaşım. Pozitifi görsem aşırı sevinmem sevinçten ağlamam. Neden mi_? Çünkü daha önce bir düsügüm var...

Kızlar bu arada progesteron 50 mg kalçadan iğne olaniniz var mı. ?Bugün gittigim doktor prolutex sana alerji yapmış gobegine dedi progestan iğne verdi kalcadan. Bu igneyi kullanan var mı aranızda

Benim de ilk gebeligimde 9.haftada kürtaj oldum .sevinemiyorum o yüzden .hep kürtaj korkusu var bende

Aynen bende de kürtajdan ötürü yapışıklık da olmuş zaten bende :KK43: ben önceki gebeliğimden 3 ay önce HSG ve histereskopi olmuştum aslında çizik atılmıştı ve rahim darmış genişletmişti diğer doktorum. İnşallah hayırlı sonuçlar alırım da herkes sevinir :KK43: Annem çok heyecan yapıyor..

Evet haklısınız göbekten iğneler de çok zor 😕 ama crinone jel yerine kalçadan progestan iğne yaptırmaya gidiyodum her akşam zihnen çok yormuştu ayrıca üstüne acısı da var 🙁 yaşadığımız sürecin hiç bi türlüsü kolay değil rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲🏻

Yaşasın iğnee :p iyi sıyırdı
Amin insallah bende Anne Olurum :)Ben almanyada iki kez yaptirdim , ama burasi cok Geri kalmis bu konuda , genetik tarama yasak mesela, internetten Bülent tirasi gördüm Onun icin istanbula geldik 6 7 Ya hazirliklar sürdü , ins olur :)

genetik tarama neden yasak ki? yapılıyor bildiğim kadarıyla yasak değil

Evet haklısınız göbekten iğneler de çok zor 😕 ama crinone jel yerine kalçadan progestan iğne yaptırmaya gidiyodum her akşam zihnen çok yormuştu ayrıca üstüne acısı da var 🙁 yaşadığımız sürecin hiç bi türlüsü kolay değil rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲🏻

Yaşasın iğnee :p iyi sıyırdı
Amin insallah bende Anne Olurum :)Ben almanyada iki kez yaptirdim , ama burasi cok Geri kalmis bu konuda , genetik tarama yasak mesela, internetten Bülent tirasi gördüm Onun icin istanbula geldik 6 7 Ya hazirliklar sürdü , ins olur :)

genetik tarama neden yasak ki? yapılıyor bildiğim kadarıyla yasak değil
Kızlar bu arada progesteron 50 mg kalçadan iğne olaniniz var mı. ?Bugün gittigim doktor prolutex sana alerji yapmış gobegine dedi progestan iğne verdi kalcadan. Bu igneyi kullanan var mı aranızda

BEN

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X