2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, benim yarın transfer günüm. Transferden sonra merdiven inip çıkan var mı? Evim 5. katta ve panik oldum anneme gitsem mi diye. Kendi evimde da rahat ederim heralde diyorum ama bir yandan da merdiven korkutuyor.

Kızlar bu arada progesteron 50 mg kalçadan iğne olaniniz var mı. ?Bugün gittigim doktor prolutex sana alerji yapmış gobegine dedi progestan iğne verdi kalcadan. Bu igneyi kullanan var mı aranızda
Ben kullandım canım bu sefer kullanmıyorum bana da progestan alerji yapmıştı kalçamın yer tarafı şişmişti kaşınıyodu devamlı 🙈

Merhabalar, benim yarın transfer günüm. Transferden sonra merdiven inip çıkan var mı? Evim 5. katta ve panik oldum anneme gitsem mi diye. Kendi evimde da rahat ederim heralde diyorum ama bir yandan da merdiven korkutuyor.
Merhaba canım hayırlısı olsun :) bi kaç saat dinlendikten sonra bi sıkıntı olmuyo ben uçağa bile binmiştim transfer günü ☺️

Kızlar 5.6. gün embriyolarini çok duyuyorum tutan yaa.. Benim 3. Gün embriyosu ve birtanecik.. Moralimi bozmak istemiyorum ama aklıma geldikçe tuhaf oluyorum 😔 Püüüffff 😬
Bozmayın moralinizi benim de yaşım 29 olduğu halde gerçi artık 30 oldu sayılır sadece 4 yumurta çıktı, 3ü döllendi. Yarın 2 tanre 3. gün transferi yapacaklar yarına kadar embriyolara bir şey olmazsa :KK70: olacağı varsa oluyor ben öyle anlıyorum artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X